Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

svintekova
24. mar 2012

@zitaje ahoj tak ja som dnes 1DC 😀 , zatial slabá,ale hlavne,že už prišla

kacena85
24. mar 2012

@svintekova no vidiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis konecnee 😀 😀 😀 😀

svintekova
24. mar 2012

@kacena85 ja sa tak tešííííím 😀

kacena85
24. mar 2012

@timona ahoj je mi luto co ta postretlo, ale si v spravnej teme
no kazda baba to ma individualne, ked si potratila tak spinis aj krvacas v tvojom pripade, aj ja som krvacala, ale ked pridu vazne bolesti popripade horucka hned utekaj na pohotovost, pi vela tekutin, nenamahaj sa, nic tazke nezdvihaj
ja som mala strasne bolesti, viac dni tak som sla v nedelu na pohotovost a pondelok hned rano robili kyret
drz sa

kacena85
24. mar 2012

@svintekova heh to je radosti cooooo?z jednej mrchane, ako ja po roku uz co potom xixi ale dobre nespominam to uz radsej 😀 😀
a teraz uz mozte tusim aj vy snazilkovat ze?po ms ci mate cakat?uz sa mi to tu troska miesa 😵

svintekova
24. mar 2012

@kacena85 my už možme snažilkovat, my sme to nechali na prírodu 😀 , takže pán doktor povedal,že možme 😀 .

kaculiatko88
24. mar 2012

@timona ahoj ... tak je nám to ľúto. Ja som pri samovoľnom potrate krvácala 5 dni. Na kyrete som nebola. Vtedy som žila v UK:

kacena85
24. mar 2012

@svintekova joooj no tak super moja, tak to je teraz vlastne ako sa to hovori pohnojene a ide sa na tooo a drzim palce

timona
24. mar 2012

@kacena85 dakujem za odpoved, len ma vylakalo, ze uz MS bola slabsia a slabsia, tak som mylsela ze je uz konec, Dr. povedal ze v pondelok aj tak treba kyret, ze sliznica je este dost vysoka. Tak som myslela ze sa to teda vsetko nevycistilo. Ale dnes akoby zase trocha zosilnela, aj brucho ma parkrat zabolelo, tak neviem, lebo ma Dr. aj trochu postarasil, ze nie je dobre ked MS trva dlho, nakolko hrozi infekcia a potom uz deti nemusim mat vobec.

svintekova
24. mar 2012

@kacena85 dakujééém 😀

kacena85
24. mar 2012

@timona nech ta dr pozrie este pred zakrokom, mozno to ani nebude treba ak si sama vycistila, dr toho narozpravaju, ak si si neni ista behni na pohotovost, radsej robit hysterku ako doplatit na nieco potom na cely zivot, ja som tam bola pravidelne a som tu, dr su tam na to aby si pomohli, popripade ta uistili.
to je to ze kazda z nas to mala inak dlho, telo sa ti cisti a kazde telo potrebuje cas, v tomto sa musis rozhodnut sama, ale podla mna to je este ok ked nemas bolesti, vcera si mohla skusit zavolat dr, pre istotu

kacena85
24. mar 2012

@svintekova jeeemine akurat mi volala segra, ze mala zachvat placu, ze nevie co s nou, no ledva som sestru pocula, malinka 3 mesacna, ma riadne decibely, noooo tak totok nas caka 😀 😀 😀

svintekova
24. mar 2012

@kacena85 ja viem čo nás čaká, ja opatrujem detúrence. Ked som začala pre rodinku pracovat dvojičky (chlapci) mali len pol roka a ich brat 2 apol roka 🙂 . no teraz sú už velkí dvojičky budú mat v júni 3 roky a ich braček v septembri 5 😀 . ja sa velmi teším na drobčeka.

kacena85
24. mar 2012

@svintekova noooo tak to uz hej, dvojicky jemine, to nas vseci nimi plasia, ale tak ja by som sa potesila aj keby tie boli, co si budem este vyberat 😀

svintekova
24. mar 2012

@timona ahoj, ja som bola na koci 10tt ked som začala krvácat, na pohotovosti ( v Irsku) zistili,že malému prestalo bit srdiečko v 8tt. Krvácala som asi 10 dní, na kontrole po 8 dnoch mi doktor na sone povedal,že maternica nie je úplne čistá,že najbližšou menštruáciou sa dočistí a potom možme znova sa pokúsit o baby 🙂. Dnes po 5 týždnoch a 4 dnoch mi konečne došla mrchana. Tkže ja osobne som to nechala na prírodu 🙂

svintekova
24. mar 2012

@kacena85 aj ja by som prijala dvojičky, no len my žiadne v rodine nemáme 🙂

kacena85
24. mar 2012

@svintekova no ja nevravim, ze by som ich nejak privolavala 🙂 aj jedno budem veeeeeeeeeelmi rada ked bude ale tak niekedy ked pocujem tie nazory, keby mam dvojicky tak sa zblaznim, to by som nechcela, to si nechcem ani predstavit a co to tie zeny naschval chceli mat??hehe niektore veci proste nepochopim ale sak sme ludia no co uz

svintekova
24. mar 2012

@kacena85 neboj nezbláznila by si sa. Zo začiatku je to velmi tažké a hlavne ked sú choré ☹ , ale tak od roka a pol sa spolu vedia krásne hrat 😀

kacena85
24. mar 2012

@svintekova aha tak to hej co je to rok a pol???nie ved ja som to praveze tak myslela, ze nechapem tich ludi co tak hovoria, ze by nechceli dvojicky a tak, nie ze ja si to myslim 😵

sabaka
24. mar 2012

congrats! to je radosti, ja viem 🙂 parada!

bambi2
24. mar 2012

@kacena85
@svintekova no ked je rec o dvojickach... manzo ma v rodine, jeho mama ma sestru a brata, ti su z dvojicek. takze u nas predpoklad by bol a ja mam takeho tusaka nejakeho, neviem to ani opisat.. brucho uz raste, je velke podla mna tak som zvedava... 😀 😀 😀

kacena85
24. mar 2012

@bambi2 noooo tak budeme cakat na prve info o srdiecku (ckach) 😀 😀 😀

bambi2
24. mar 2012

@kacena85 to sa este nacakate... 😀 😀 😀 este take 3 tyzdne az nie 4 😀 😀 😀

kacena85
24. mar 2012

@bambi2 coooo?no pekne 😀 😀

bambi2
24. mar 2012

@kacena85 noooo tak dlho... 😀

kacena85
25. mar 2012

ahojte babule mam dilemu, ta moja teplota no neviem neviem dnes
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/kacena85/gra...
ked dam prec tu teplotu, co som mala takuuu zvysenu ako som mala aj virozu vyzera graf takto
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/kacena85/gra...

no neviem co si mam o tom mysliet 😠

sabaka
25. mar 2012

@kacena85 ahoj ajaaj tak mame dilemu obe ? no uvidis, ze ako bude teplota zajtra vyzerat. Ale mas tam tych 36,7 co je tak ci tak dost vysoka teplota - kedze pred ovu si tam mala 36,4 az 36,5. Ci nie?
U mna dnes takto http://www.womenzone.cz/uzivatelka/sabaka/grafy...
aby to parom vzal 😀

sabaka
25. mar 2012

@svintekova congrats! to je radosti, viem si to prestavit. parada! 🙂 uz som ti pisala aj vcera, len som zase zabudla adresata 🙂
a dnes mrska silnejsia alebo ako? ale hlavne ze dosla!

sabaka
25. mar 2012

@bambi2 ze dvojicky 😀 ktovie? ty budes mat take nadherne prekvapenie! sme tu uz vsetky patricne zvedave teda ja urcite, priznavam!

kacena85
25. mar 2012

@sabaka no som pisala aj lauritke, dam tu vysoku teplotu het a graf je ok, ved ta teplota ako pises je stale taka po ovu tak je vsetko na poradecku 🙂
a sak ty si tiez dobre na tom moja, kliiiiidek pojde hore tak pride ovu neboj isto a sak som povedala a HOTOVO 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre