• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

19. januára 2017 
@bambi2 :frowning2: (ja ani sa na nič viac nezmôžem...) je mi z toho smutno

@kacena85 no kde si? dufam že si odpadla od štastia
2. apr 2012 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaculiatko88 no nic,test biely,zacalo vcera spinenie,teplota sa zvysila,tak sa uvidi co dalej,ked ms nedojde testnem stvrtok,rano som v polospanku bola cikat o pol 5 a potom ked mi budik zazvonil tak som ocikala test o pol 7 tak neviem,ci mohol byt preto biely,dojde ms veru asi
2. apr 2012 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacena85 jooj ty koza! vsak to preto ma byt ranny moc aby bol koncentrovanejsi a ty sa vyprazdnis dve hodky pred tym...tss..
2. apr 2012 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@henrietad ;( neodpadla,citaj vyssie
2. apr 2012 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@henrietad koza ;)))))))) odpadla som cil ja,sa tu rehlim,kolega kuka,nechape ;))))))))
2. apr 2012 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacena85 :grinning: :wink: no keď vravíš že vo štvrtok tak dobre, vo štvrtok..si teda počkám...ale môžeš aj v stredu...a akým testom si testovala?
2. apr 2012 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@henrietad mam tu od lauritky testu 10tkove,este mam aj mamatest,ten si setrim ;))
2. apr 2012 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacena85 ešte počkaj a mrcha ti mala už dnes nabehnúť???
2. apr 2012 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaculiatko88 zajtra bude 28 dc,tak neviem,nic ine neostava len cakat
2. apr 2012 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kacena85 dúfam, že si testík nevyhodila. Mne tiež tak ráno nič neukazovala až po čase ducha.
2. apr 2012 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaculiatko88 preco som nemohla vyhodit???nebolo tam nic ani duch po viac ako 10 min
2. apr 2012 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacena85 tak je aj taká povera. Ale ja som vyhadzovala a vždy som ešte poobede kuk.
2. apr 2012 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaculiatko88 povera aka???to uz by son mala kopuuuuu
2. apr 2012 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacena85 tak sa hovorí, že pozitívne testíky si máš nechať až do pôrodu. Ale aký to mám presný význam neviem
2. apr 2012 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaculiatko88 veed teraz pozitivny nebol,ten co som bola tehu predtym ten som vyhodila po potrate
2. apr 2012 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacena85 No aj teraz mám občaas taký biely hlien. Ale to vraj počas tehu je normálka. Zvracanie bz bolo veru skoro prisudzovať tehotenstvu, ale človek nikdz nevie :slight_smile:
2. apr 2012 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc Juj, tak to si toho poskúšala už dosť, ale treba veriť, že to zabralo a bude sa to ozaj iba zlepšovať.
2. apr 2012 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacena85 :grinning: No len či nie je zväčšená z tehu tá sliznica.... bodaj by, že?
2. apr 2012 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucianak no veru, už to musí len prejsť, mne to tak až nevadí, ale zase ma z toho bolí brucho, z každého pichnutia som vystrašená, teraz ma z toho kašľa bolí na ľavo dole, tak snáď je všetko ok... dnes som bola na internom na ekg, ma z gyndy poslali :slight_smile:
2. apr 2012 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambi2 je mi to veľmi ľúto, že to takto dopadlo... prajem veľa síl, aby si to zvládla...
2. apr 2012 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucianak ja uz neviem co si mam mysliet,od vcera spinenie,take mini ze flak trocha na vlozke,potom nic,potom ked sa utriem,tak ja uz fakt neviem,teplota hore tak uvidime
2. apr 2012 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc Si bola na EKG? Ako to prebiehalo, lebo ja tiež mám ísť po sviatkoch.
2. apr 2012 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacena85 Možno je to len také preventívne prečisťovanie. Že ms si myslí, že má prisť, ale tehu ju už nepustí von... chápeš, nie? Teplotka ako?
2. apr 2012 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucianak a čo konkrétne máš na mysli? bola si už dúfam niekedy...
2. apr 2012 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc Možno hej, ale fakt nepamätám. To na mňa napoja nejaké kábliky alebo také niečo a budú pozorovať činnosť srdca?
2. apr 2012 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucianak áno napoja také kábliky, neviem ako to presne pomenovať dva na členky, dva na zápästia, to sú také štipce a potom také prísavkové kábliky na hrudník v oblasti srdca a prístroj monitoruje činnosť srdca, urobí sa záznam a doktor ho prečíta a napíše správu :slight_smile: nebolí to, netrasie to :grinning: :grinning: :wink: :slight_smile:
2. apr 2012 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc Jaaaaaaaj, tak to na členky a zápästia sme si robili v škole :slight_smile: Myslím že na členky sa dáva zelené a čierne a na ruky žlté a modré, či tak nejako... A výsledky ti dali hneď a tie potom si odniesla na gyn?
2. apr 2012 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucianak nechcem si robit zbytocne nadeje....vcera 36,9,dnes 37,1.som 13 dpo,ak sa ti chce kuk na wz,cez fon mi to nejde pridat sem
2. apr 2012 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucianak no výsledky mi dali v podstate hneď, len som musela počkať na lekára, sestra mi to nevystavila... v stredu idem na kontrolu, takže im to odnesiem, v podstate som to mala mať hotové do kontroly... ešte ma čaká kontrola u zubára, tiež povinne :slight_smile:
2. apr 2012 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacena85 No pekné to je.... Ale zajtra si mala dostať ms, keď dobre pamätám... tak dúfam, že nedorazí. Ja som tej svojej povedala, že tohto roku ju nechcem viac vidieť. A vzala to na vedomie... :slight_smile:
2. apr 2012 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok