• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

13. januára 2017 
@lucianak no veru, akurát som sa doktora dnes pýtala, že dokedy ten prednison a hovoril, že maximálne ešte tak dva týždne a dosť, lebo je to dosť vážny liek a čudoval sa, kto mi to predpísal...
4. apr 2012 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacena85 ahoj moja, držim ti silnoooo palce. tak nech zajtra máš krásne kolajnice // :wink:
4. apr 2012 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko,taak na teste slabulinkyyy dusik,som 31 dc,13-14 dpo,ani neviem preco son najedovana,v noci som sa od polnoci prehadzovala taak ma hlava boli,tak super aj teplotu mam nizsiu vrrrrrr tak dufam,ze zajtra stupne,pondelok urobim digi test
5. apr 2012 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacena85 tak to nás veľmi teší, že aspoň je tak slabý dusík. Nádej je veľmi veľká. Teším sa a dúfam, že onedlho to bude potvrdené a budeme môcť gratulovať :slight_smile: :slight_smile:
5. apr 2012 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacena85 Tak sem s výsledkoooooooooooom..... :slight_smile:
5. apr 2012 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaculiatko88
No neviem,v utorok bol duch a dnes slabsi,som z toho nejaka smutna,neviem,lauritka v grafoch bt mi pisala,ze to bolo asi bio tehu,ze ked som aj klesla v teplote,tak ze proste ciarka musi silniet,tak asi predsa ta ms dojde
5. apr 2012 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucianak moja citaj vyssie
5. apr 2012 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacena85 Určite to vyšlo, keď tam bol Ďusi, tak bude silnieť až na diaľnicu :slight_smile:
5. apr 2012 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc No ja som tiež čítala v tom papieriku, že počas tehu veľmi nie, ale dokina hádam vie, čo robí.
5. apr 2012 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacena85 ahoj, budem drzat silnooo palce aby ciarocka silnela :wink:
5. apr 2012 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucianak hej lenze slabne!! A mamatest boli oba,poraziiiii ma
5. apr 2012 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacena85 Jooooooj :frowning2: Ale zatiaľ nie je nič stratené. Užite si Tatry a ak tam ms nedorazí, tak to bude jasné, nie?
5. apr 2012 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucianak pod mna nie, pokial mi nevyjde pozitivny test tak tazko asi...nechapem, co bolo p otom to spinenie?ja som ho mala od nedele 3 dni, utorok mala dojst mas a nic, teraz uz dva dni zase nespinim, vrrrrrrrrrrrrrrrr stale nieco, nechapem co sa zase deje kurnik, mne nevadi sak nech aj ms dojde len nech uz dojde alebo co zase mam kolko cakat???
5. apr 2012 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucianak vies jak si ich uzijem :unamused: mam nad cim dumat furt v praci sa neviem sustredit na nic, esteze som dnes len do 16, a fakt mam hlavu z toho uz, niekto napise to je ok, to este dojde, dalsia je to v haji necakaj uz nic tak ja fakt som na nervy dnes
5. apr 2012 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacena85 Ale nieee, nesmieš to takto brať. Aj keď verím tomu, že by si prijala čokoľvek. Ale skús na to nemyslieť, aj keď to je isto ťažké. Radšej buď pripravená na ms a ak nedôjde, bude o to väčšia radosť. Ja som ms nemala 45dní a potom konečne zrazu dorazila. Ešte som chodila na strednú. A to som už revala, že buď budem tehu teraz alebo už nikdy, lebo som mala dosť problémy s vaječníkmi.
5. apr 2012 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucianak ale tak co by mi len tak proste ducha ukazalo a nic?vies akaaa to bola radost po roku???a teraz mam cakat ms???ale dobre nejako bude, otrasem sa.ale tak hadam sa to este otoci zajtra stupne teplota a bude to ok, myslis ze je este nadej??
5. apr 2012 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucianak no však vie, nie sme jediné, ktoré ho berú ale veľmi rada sa ho zbavím :slight_smile:
5. apr 2012 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacena85 Určite je nádej a ja ti silno držím palce. veď si si toho toľko prešla. Už by sa patrila odmena za to všetko. A tá bude už čoskoro. Idem pozrieť tvoj grafík...
5. apr 2012 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc tak to áno, už by mi bodlo ho prestať brať. Ale potiahnem to sním ako dlho bude treba :slight_smile:
5. apr 2012 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucianak ani nekukaj, dnes pokles o 0,2 z 37 na 36,8 a to nem dobree, ale tak ja uz fakt neviem, asi si dam pokoj aj od konika, lebo ma deprimuje to nejak deprimuje cele, nablaznim sa a nic, baby su zlate kazda drzi palce ale neviem ci to ma vyznam robit si nadeje :confused:
5. apr 2012 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacena85 A mala si nejaký rapídny pokles a potom zrazu vyšuplo hore teplotu? Lebo sa nejako neviem dopátrať k tvojmu grafu... Ja som tiež myslela, že tu na čas prestanem chodiť. Teraz tu už nechodím každú chvíľu. Možno treba inak zamestnať myseľ a výsledok sa dostaví :slight_smile:
5. apr 2012 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kacena85 ale dnes otras noc, kazdu hodku hore, od polnoci mi islo hlavu roztrhat, zase ten nas prievan v robote :pensive:
5. apr 2012 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucianak ale dnes otras noc, kazdu hodku hore, od polnoci mi islo hlavu roztrhat, zase ten nas prievan v robote
sama sebe piisem
5. apr 2012 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucianak a tebe nepovedali že asi dokedy by si ho mala brať?
5. apr 2012 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacena85 Nie je zatiaľ nič stratené. Zajtra to môže vyskočiť hore a je to tam :slight_smile:
5. apr 2012 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc No vravela mi, že ten prednison tak do 15tt, ale včera po výsledkoch mi povedala, že po ďalšej kontrole o mesiac ho už môžem vysadiť, tak sa teším :slight_smile: Ale fraxíku sa nezbavím do konca tehu, no už si si zvykla a nerobí mi to žiadne problémy.
5. apr 2012 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucianak ja uz neviem ci sa mam vobec tesit, aj draheho som nablaznila, ked zbadala foto testu kde bola silnejsia ciarka hotovy bol a dnes rano som s nim testovala a no ledva bolo ducha vidno, ach jo :astonished:
5. apr 2012 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacena85 Jooooj, to ako môžu tie testy toto robiť??? :frowning2:
5. apr 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucianak nevie a vidis mozno to bude ozaj to bio tehu a som v haji, mozno to pokazila ta moja crevna viroza vies...tak sa uvidi, ale keby mi aspon ta ms dojde uz nech ideme dalej, a nie takto ma natahovat a neze zase rok bude meskat vrrrr dosla na mna zla nalada fakt dnes co som bola super naladena ale sak nemoze byt kazdy den nedela ze?
5. apr 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok