Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

kaculiatko88
5. apr 2012

@kacena85 čo u Vás búrka??? Ja som dnes mala taký chaos s počasím. Išla som z domu pod mrakom a fúka. Prídem do Levoča leje a neskôr do Spišskej Novej Vsi a tam krásne svietilo slniečko.

kacena85
5. apr 2012

@kaculiatko88 nooo otras fakt celyyy april, u nas druhy treti den 20 stupnov a od zajtra zima a lejak no fakt hruza a zrovna ked ma clovek volno sa to serie
myslis ze mozem dat ibalgin???

kaculiatko88
5. apr 2012

@kacena85 radšej si daj paralen ten menej škodí. A na čo chceš brať???

kacena85
5. apr 2012

@kaculiatko88 sak ma stale ta hlava boli ako kona aj oci este od noci staaale ☹

kaculiatko88
5. apr 2012

@kacena85 tak pi veľa čistej vody z vodovodu pomarančový džús. A ja mám doma ja krém Kosmín čo je na bolesti hlavy. Ale neriskovala by som. Radšej Paralen ako Ibalgin. A choď si ľahnúť.

kacena85
5. apr 2012

@kaculiatko88 no pozeram este panelak a po nom pojdem, hehe hafan sedi v strede obyvky pod stolom schuleny ako taka grca a vrciiiii no sak co ved vonku hrmi a dnu nam vrci sidlo, a to on zakazdym ako zahrmi zacne stekat to bude zase noooc

kaculiatko88
5. apr 2012

@kacena85 no tak to si viem predstaviť. Ja keď som bývala ešte s rodičmi / keď sme boli všetci po kope/ tak náš pes vždy škrabal na dvere do kúpeľne a schoval sa pod vaňu a na začiatky vždy štekal keď išiel výťach. Tiež sme si uži. Manžel teraz nechce o psovi ani počuť. Hoc svojho mám so sebou, ale teraz je na dvore a je dosť starý.

kacena85
5. apr 2012

@kaculiatko88 no my sme sa tiez uz popalili,hafan je proste starost, aj teraz ked ideme het tak musi neikto dojst kto bude s nimi, ako deti male, co narobime, jeden je dnu taky bytovy, a druhy velky vonku,som rada, ze ich mame ale asi tak rychlo inych nekupime
ten vonku mi krasne nici vsetko co zasadim, travnik mame ako keby kona chovame, sem tam ujde lebo sused ma plot z roku pana, ten dnu demoluje vsetko ked sme neni doma, listy odtrha, stena na chodbe pod oknom vyskrabana no co ti poviem
idem si dat ten paralen a hajde rano este co to pobalim a smeeer tatry tak sa ozvem ak ma drahy pusti lebo sa mi vyhrozil, ze mi fon vezme lebo ho mam na ruke zalepeny, bud sms so segrami alebo na konikovi 😀 dobruu

yasmin0001
5. apr 2012

@usacek79 vsetko najlepsie mojaaaaaaaaaaaaaa!!!! Som citala, ze idete na to v juni?

yasmin0001
5. apr 2012

@kacena85 zlatino, ty fakt nechaj telefon na vikend v sufliku a uzi si prirodu a manzela a hyckaj si brusko 😎

kacena85
5. apr 2012

@yasmin0001 teeeeeeeeeeeeeeeda ty si vsade 😀 😀 😀 😀 😀

yasmin0001
5. apr 2012

@kacena85 asi ako ty 🙂
Ja len tak po veceroch, lebo ja cez den v robote nemam sancu ist na net. Aj ja pozeram panelak.
A ibalgin si nedavaj!!!

kacena85
5. apr 2012

@yasmin0001 rozkaz sefe, idem zalahnut, nech som rano vybuvana do ruzova a nech je teplota hore a bude a HOTOVOOOO 😀 😀 😀 😀

yasmin0001
5. apr 2012

@kacena85 tak tak a ziadne nocne buntosenie. Pekne spi!!!

usacek79
5. apr 2012

@monika2712
@kaculiatko88
@kacena85
dakujem vam dievky 🙂 pravda je, ze ja som sice furt vesela, ale ten jeden z mala dni, ked mavam splin, su moje narodky, vzdy si vtedy tak nejako uvedomim, ako sa ten cas ruti a co vsetko som este neurobila z toho, o com snivam 😒 ale inak jasne, ze pohodka, moj muz je dnes uplne uzasny (on je vzdy uzasny, ale dnes mi len lasku furt vyznava, on je moj poklad 🙂 )
mam prave dnes ovulaciu z praveho a ta najblizsia nasledujuca z praveho vajecniku uz bude ta oplodnovacia 😵 uz sa faaaakt tesim 😉

usacek79
5. apr 2012

@yasmin0001 dakujem zlatik, aaaano, vsetko podla planu, ovulacia slape ako ma, dopujem sa vitaminmi, v utorok ide k hematologicke, ze co teda vymyslime na tu tromofiliu, uz to dopadne na 101% dobre 😉

sabaka
5. apr 2012

@usacek79 pridavam sa ku gratulantkam a prajem vsetko najlepsie 🙂 noooo a po tridsiatke to letiiiii to poznam

yasmin0001
6. apr 2012

@usacek79 to mas super, ze tak poznas svoje telo, ja sa uz tri mesiace snazim naucit sa co a ako funguje, no este v tom nie som taka zbehla.

kaculiatko88
6. apr 2012

@kacena85 peknú dovču 🙂 🙂

svintekova
6. apr 2012

@usacek79 ahoj mojka. Aj ja ti dodatočne prajem všetko len to naj 😵

timona
6. apr 2012

ja som uz zufala..ako som pisala potratila som spontennem kyret nerobili a MS prisla 15.3. od vtedy vsak stale spinim a mam citlive podbrusko, pocit nafuknutia...Dr. bude pracovat az v stredu, bojim sa cii nemam nejaku infekciu, nepaci sa mi ta citlivost podbruska, nie je to vyslovene bolest, len nafuknutie a citlivost na potlacenie...ja neviem co mam robit

usacek79
6. apr 2012

@yasmin0001 nuz moje ovulacie su ako z ucebnice - aj silne pichanie vzdy na tej strane, ktory vajecnik ovuluje, aj teplota bazalna stupne, aj ovulacny hlien je jasny, aj moja chut na sex stupa 😀 takze ja ovulaciu prehliadnut prosto nemozem 😉 to tak mam cely zivot (teda okrem antikoncepcneho obdobia samozrejme..)

@svintekova
@sabaka dakujeeeeem dievcata zlate 😵

sabaka
7. apr 2012

@timona tazko radit, najrozumnejsie bude ak si zajdes do nemocnice na pohotovost, ak to aj nic zle nie je aspon ta ukludnia a ak by si mala nejaky zapal treba cim skor. mas aj vysoku teplotu? ak ano tak nevahaj a chod

kacena85
7. apr 2012

Aojte babule,tak test biely nejaky dr.max znacka,neviem asi uz kaslet na to,asi to spinenie tri dni bola predsa ms,teota dnes z 36,9 na 36 ,8.ked nedojde do stvrtka urobim este jeden test a ked nic behnem k dr.
Myslite,ze mozem dat flektor,ibalgin?boli ma celaa hlava,zub 8 cka mi rastie

monika2712
7. apr 2012

@kacena85 moja mrzi ma ze ti to takto hapruje, asi to fakt bolo len biochemicke tehu a tym spinenim to odislo, jedna kamoska to mala nedavno, jej sice este po tom spineni vysiel pozitivny test ale hcg nestupalo a nakoniec to bolo tiez to bio, ibalgin si kludne daj ak musis, ved potvrdene tehu nemas, 8cky vedia riadne potrapit, poznam to.

lucianak
7. apr 2012

@tinasc Presne tak... Ja som už dávno hovorila, že obetujem čokoľvek pre nášho drobčeka, len aby sme sa ho dočkali a nech je zdravé...

lucianak
7. apr 2012

@usacek79 Ahojoooo, tak tiež sa pripájam ku gratulácii.... sestra tiež rodila v 33r. prvé.. 🙂 malá šibalka to je. A ja mám tiež trombofíliu. Už takmer pol roka beriem prednison. Najprv som mala na 6 týždňov anopyrin aj prednison. Potom som anopyrin vysadila a fraxiparín si pichám každý večer od decembra. Bola som už na 2 kontrolách na hematke a dokina sa čudovala aké perfektné výsledky mám. Takže o necelý mesiac, čo pôjdem na kontrolu, tak budem môcť vysadiť prednison. Fuuuu, po pol roku, tak sa teším, že mi zostane "len" fraxiparín. Uvidíš, čo podľa výsledkov navrhne tebe. A isto to bude potom všetko OK 🙂

lucianak
7. apr 2012

@monika2712 Krásne číselko ti svieti v tej zátvorke 🙂 A výsledky budú určite vynikajúce, len žiadne stresy... Ja ešte 2 a pol týždňa do prvej poradne. Toto sú stavy.... Bude to pre mňa také prelomové/osudové.... Dúfam, že je všetko vporiadku. Výsledky z hematky boli zo stredy tiež ukážkové, tak ja dúfam, že aj drobček je v pohodičke.

monika2712
7. apr 2012

@lucianak moja no veru leti to ;) len nech vsetko dobre dopadne a nech uz viem co cakame lebo ma mrle zeru ze neviem co sa v brusku skryva ;) drzim palce aj tebe do poradne, nech to dobre dopadne ;)

kaculiatko88
7. apr 2012

@kacena85 moja to ma mrzí. Ale veríme, že ďalší cyklus to už vyjde.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre