Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

lucianak
14. apr 2012

@lia2712 Juuuuj, tak to poznám, ja som to mala v 11tt... Ak sa budeš na to cítiť, tak by som povedala, že už po prvej ms sa môžete začať zasa snažiť, keďže to bol len začiatok. Nám sa zadarilo na druhý pokus.

tinasc
14. apr 2012

@lucianak tak ja neviem, ja nad tým nerozmýšľam lebo všetko je už biznis snáď nie je nikto, kto by nechcel na druhom zarobiť... tak fakt neviem, ale keby bolo treba aby si to človek nevyčítal... no ale na to je čas 🙂 zatiaľ si užívajme čo je, rozmýšľať budeme potom 🙂

kaculiatko88
14. apr 2012

Ahojte žienky tak ako víkendujete? U nás zima zamračené. Každú chvíľu asi začne pršať. Čakám na manžela a pôjdeme do mesta sa prejsť a minúť nejaké peniažky.

kacena85
14. apr 2012

@lucianak no ako sa to vezme,drahy je prechladnuty,od obeda behame,boli sme pre babky,potom jednej babke po nakup,teraz po torty,hladna som ako vlk,a uz vidim ako bude dusno u nasixh v byte,vsetci pokope,dve male deti,segri nie su radi niekde spolu,lebo male potom mrncia,jedna sa chce hrat,druha spat,no chcem to videt heh ale isfo bude fajb
A ty ziadne stresy,viem tazko je to,ale musis sa tak proste naladit,ze tak to bude aHOTOVOO

kacena85
14. apr 2012

@kaculiatko88 tak pokupte,urob si radost,pekny vikend prajem

svintekova
14. apr 2012

@lucianak neboj, jasné že sa má drobec dobre 😵

sabaka
14. apr 2012

@kaculiatko88 ja vikendujem v praci... aj vcera, aj dnes aj zajtra. nuz co uz. mam nepravidelne prac. casy ale zase ma to aj svoje vyhody, ak ma clovek cez tyzden volno, pekne povybavuje, nakupi bez stresu 🙂
co ste pokupili? uz aj nieco do vybavicky 😀

kaculiatko88
14. apr 2012

@sabaka nakoniec som skončila so sestrou a kamarátov na káve v Maxe. A neostal mi čas na nákupy. Do výbavičky ešte ani neplánujem kupovať tak skoro. Takže peniažky ušetrené.

sabaka
14. apr 2012

@lia2712 to mi je luto. ☹ chce to cas aj ked to znie banalne, je to naozaj jedine co pomoze. smut kolko treba a telo sa pomalicky znovu da dokopy, uvidis. zelam ti vsetko dobre.

sabaka
14. apr 2012

@kaculiatko88 no vidis to, aspon si usetrila. a ozaj, pijes kavu? asi by si radsej nemala, ci?

kaculiatko88
14. apr 2012

@sabaka teraz kávu pijem možno jednu za týždeň. Ja som si dala horúcu čokoládu a džús.

sabaka
14. apr 2012

@kaculiatko88 🙂 jedna za tyzden je v poho. ja som prave prednedavnom citala clanok o negativnom ucinku kavy jednak na otehotnenie jednak pocas tehu. my uz tento meisac zaciname snazilkovat 🙂 a kava mi bude chybat, joj!

kaculiatko88
14. apr 2012

@sabaka vieš mne sama prestala chutiť. Rannú som ako prvú vyhodila bo mi z nej bolo zle a poobede som nemala s kým tak som nepila. A teraz mi ani nechýba. Iba väčšinou v nedeľu poobede si dám so svokrou. A my nepijeme pravú kávu. Mám doma originál z Brazílie pila som ju raz. A káva by sa nemala sladiť ani s mliečkom.

lia2712
14. apr 2012

@sabaka dakujem ti..chcem si dat pauzu aspon pol roka...

kacena85
14. apr 2012

@sabaka ja ked som min mesiac asi mala to biotehu kavu vobec a to pijem dve min za den,dosla ms a s nou aj chut,niekedy normal zabazim ked nemam,hlavne ked sme doma,mame klud,vonku je pekne,no a rano kavicka na terase juuuj parada,a ja ked som bola tehu som to caro pila a stacilo
Ja tiez tak vselijak robim,tento vikend volno,segri robia naraz krstiny,buduci vikend cely robim,strasne to nemaaam rada,no co uz

kacena85
14. apr 2012

@lucianak no konecne leziiim,akoze mini oslava ale som ohucana,umordovana,proste ko.o 21 sme dosli domov kym sme babky pozanasali a zajtra o pol 12 krstiny.no a ze sak dojdu k nam na kafe,lebo krst je u nas v dedine,takze zajtra si to zopakujeme,nevladzem normalne,potrebujem den ked proste nebudem nic robit,nikto tu nebude,veget a pojoj.mne nikto nevadi ale po tyzdni v robote a pocuvania zakaznikov nonstop 8 hod mam toho vyse hlavy.esteze mam stredu volnoo.normalne uz teraz tesim,sa mi priatel smial,sme sedeli u nasicg,vsetcu kecali,jeden cez druheho,jedna mala plakala,druha sa smiala,babka nepocuje no dovi,chlapi uz vypite a ja som mala pocit,ze som niekde uplne mimo nich som chcela ujst odtial normalne,nechapem,asi som si uz zvykla,ze sme doma sami,ticho,klud,aj ked je priatel v praci,akurat psa tu mam,dosli sme domov,drahy zacal brblat nieco a kuk nanho,ze ja ta fakt nevladzem pocuvat ;)))))

sabaka
14. apr 2012

@kacena85 @ kaculiatko88 nooo ja tak planujem otehu a kavicku mam na haku 🙂 inak tiez dve denne, dievcata.

kaculiatko88
15. apr 2012

@kacena85 aspoň to už máš za sebou. Švagriná robí na budúci týždeň krstiny a ešte aj oslavu 30 - tých narodenín. Ona má inú predstavu a svokra tiež. Takže už teraz blázinec.

@sabaka mne ani nechýba. dá sa bez nej existovať. Keď všetci kávu ja čajík, alebo horúcu čokoládu. 🙂 🙂

kacena85
15. apr 2012

@kaculiatko88 no jo,dnes este krstiny v kostole,potom sa cca polka presunie k nam,no a chuda svagrina,ja mam svokru tiez uplne opacnu ako ja

kaculiatko88
15. apr 2012

@kacena85 ja by som ju neľutovala. To by si ju musela poznať. Ja som sa vyjadrila, že prídem len na hotové 🙂 🙂 Proste mama s dcérou sa nevedie dohodnúť. Ale to ich problém.

kacena85
15. apr 2012

@kaculiatko88 no my uz mame po,po tychto dvoch dnoch mam fakt dost,nakoniec sla celka polka nasej rodiny k nam a ja som uz nevladala ani nic povedat,co im poviem,ze chodte prec,ale ani nic nachystane,co uz,ako keby sme my dieta krstili

alenkam.
15. apr 2012

Ahojte, neozvala som sa dlho, nic nestiham, v CR na sluzobke bola a tam mi aj prva mrcha od zakroku dorazila... To bolo hadam prvykrat, co som sa potesila, ze mi prisiel menzes.. 🙂 co tu mate nove? Nova tehu? Idem docitat, som zvedava... 😉

kaculiatko88
15. apr 2012

@kacena85 no veď práve. U nás mám tiež pocit ako keby ja som krstila dieťa bo toľko veci odo mňa chcú. A s mm sme si povedali dosť. My prídeme na hotové. Už ma nebaví počúvať ich hlúpe reči, že sa mi to raz vráti. Keď ja už viem že sa mi nevráti.

@alenkam. vítaj naspäť. A tešíme sa spolu s tebou z prvej mrchy. 🙂 🙂

kacena85
15. apr 2012

@alenkam. no super tak gratulujem k "prvej" ms 😀 😀 😀

kacena85
15. apr 2012

@kaculiatko88 presne, neviem ci si to niekto pomylil alebo co, ved ja nepoviem, pomozem, donesem, kupim, aj torty sme dali mi upiect ale odtial potial predsa, som ko a od zajtra v praci zas

kaculiatko88
15. apr 2012

@kacena85 u nás je to oveľa komplikovanejšie. Švagriná bola tehotná tak nič nerobila. Všetci sme jej skackali ako r... . A to nemala komplikácie. A na mňa neberie nikto ohľad. Tak po dvoch rokoch skackania a snaženia sa každému vyhovieť som si povedala dosť.

kacena85
15. apr 2012

@kaculiatko88 to hej, najlepsie je starat sa sam o seba kazdy a hotovo, ja som tiez zvedava ako sa budu spravat ked ja budem tehu, moja segra co ma malinku 3mesac.prve tri mesiace nic nerobila veru ani na aute nejazdila len oddychovala tak som zvedava na tie mudre reci potom

kacena85
15. apr 2012

Babule dala som foto ak chcete tak kuk 🙂

kaculiatko88
15. apr 2012

@kacena85 no veď práve. Ja som taká dobrá duša aj s manželom, že sme pomáhali a snažili sa. A teraz už len vyčítky, že nepomáhame. Veľmi ma to mrzí ako do je, ale čo už. každý budeme mať vlastnú rodinu a o ňu sa starať. Inak krásne fotečky 🙂 🙂

kacena85
15. apr 2012

@kaculiatko88 dakujem fotili sme o 106 a malinke boli velmi bobrucke a krasne ako princeznicky
hej hej to poznam za dobrotu na zebrotu, ako sa vravi, aj my kazdemu doslava okolo riti, a raz clovek povie nie lebo nestiha nemoze nema cas a uz je zle

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre