Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

sabaka
16. apr 2012

@anuska30 grepovy dzus alebo este lepsie cerstva stava z grepov pred ovu su dobre na plodny hlien, takisto ako lanove semiacka . vyckaj casu, vsak od oktobra este neubehlo vela casu... drzim palce!

sabaka
16. apr 2012

@svintekova jajj no som zvedava! a ako sa citis?

svintekova
16. apr 2012

@sabaka dnes normálne, už ma nič nebolí, nepichá 😒 len som unavená.

kaculiatko88
16. apr 2012

@svintekova žeby ďalšia tehulka??? Tak to som veľmi zvedavá čo nám napíšeš v piatok. Dúfam, že tam budú krásne //. 🙂 🙂

svintekova
16. apr 2012

@kaculiatko88 aj ja som velmi zvedavá a velmi nedočkavá 😅

kaculiatko88
16. apr 2012

@svintekova aj ja som bola a testovala som už v 24 DC. A potom som neverila vlastným očiam a testovala až do 30 DC. 🙂 🙂

svintekova
16. apr 2012

@kaculiatko88 v piatok budem 28DC 😉

kaculiatko88
16. apr 2012

@svintekova tak buď počkáš alebo sa zlomíš. Ale musíš veriť.

kacena85
16. apr 2012

@anuska30 je na plodny hlien,ja ho pijem tak od 5dc proste pred ovu,a cim viac vypijes tym lepsie ;)))

svintekova
16. apr 2012

@kaculiatko88 ja verím-bojím sa však sklamania 😉

kaculiatko88
16. apr 2012

@svintekova tak to ti verím, že máš také zmiešané pocity. ja ich mám do teraz. Ale trpezlivosť ruže prináša. 🙂 🙂

lucianak
16. apr 2012

@kacena85 Ano, ano, ano 🙂 Takže už len zamakať v čase približnej ovu a už to proste musí klapnúť, popľujem ťa? Ale hej... tfuj, tfuj, tfuj... aj priateľa tfuj, tfuj, tfuj 😀

kacena85
16. apr 2012

@svintekova jooj no to cakanie je otrasne ale o to krajsie bude, veriim v to a som zvedavaa
@sabaka no moja ale cislo 2 tam isto nemam, ved som este len dva dni co mi ms skoncila ci ako no neratam to ale este asi neeee 😀 😀 😀 potom po ovu si mozme tipovat hehe

kacena85
16. apr 2012

@sabaka inak hehe som objavila ze zlaty bazant s prichutou grepu, ma to celkom pobavilo, asi to nebude mat extra ucinok na hlien 😀 😀 ale tak okostujeme

kacena85
16. apr 2012

@lucianak dakujem si zlataaa, no sak snazilkujeme hned ako ms skoncila tak ina moznost nie je pekne krasne paaa paa ms 😀 jaj prave mi vyvreli cestoviny no zase je moj den na varenie a to idem este brokol.polievku varit xixi

anuska30
16. apr 2012

@sabaka dakujem a dufam,ze sa coskoro budeme tiez tehu.Tak si kupim grepy.Kolko by som ich mala asi odstavit? A tie semiacka si tiez kolko davat? dakujem

anuska30
16. apr 2012

@kacena85 kolko ho denne vypijes? Aj to funguje? 🙂

lucianak
16. apr 2012

@kacena85 Mňaaaaaaaam, brokolcica, tiež milujem tú polievočku, resp. krém a do toho ešte pečený chlebík... hmmm...
Ja som dnes robila len kapustovo mrkvový šalát a to si mala vidieť... kapusta po celej kuchyni, tak mi ju vystreľovalo 😀

kacena85
16. apr 2012

@anuska30 teraz mas co na mysli??pivo ci dzus??? hehe no ja denne minimalne jeden liter ale dzusu hehe, ked tak zjedz dva grepy, ja ich neodstavujem
lanove semiacky tiez takmer denne ale nic sa nestane ked sem tam vynechas, kup si pomlete, maju ich naprv v dm drogerii a ja davam tak malu lyzicku do jogurtu

kacena85
16. apr 2012

@lucianak hehe no to ti verim, ja ked mam svoj den tak sa musim kuchyni vyhybat ale dnes to musi nejak prezit, lebo som v praci aj dnes aj zajtra a vcera som nestihla navarit kvoli tym krstinam
tak veru ja ju tiez milujem len potom ma nafukuje riadne, a ja tiez opecem chlebik alebo kupim ten peceny hrasok ci ako sa to vola, take gulicky male maju ich v lidli ale tusim aj v tescu som ich nasla a to je tiez mnam a na veceru pecem pizzu no nemam sto ruk predsa hehe
a stredu stvrtok som domaaaa tesim sice potom pracujem az az az aj vikend ale tak nevadi, na stredu mam nachystany karfiol mnaaam vysmazany milujem a vo stvrtok idem kvietky nakupit no to akoze som sa tak smiala, 19.4 tam idem a aj mi tak ovu vyznacil graf na wz, ma to pobavilo a to ja sa fakt tak odbavim na tej vystave plneee auto kvetiniek, sadenic, kvetinacov no drahy uz teraz ocami gula 😀 😀 😀 😀

sabaka
16. apr 2012

@kacena85 cislo 2 mas mozno 🙂 tt sa pocitaju od prveho dna menstr. cyklu, v ktorom si zostala tehu takze mozne to je 🙂 aj ked este nic nebolo
heh ze zlaty bazant s prichutou grepu, dobre! ja som dnes v potravinach objavila goji caj - to ma tiez nieco s plodnostou docinenia tusim. tak hned sup do kosika! vsetko oprobujem 🙂

sabaka
16. apr 2012

@anuska30 ako ti uz napisala kacena85 jednoducho pred ovu pi grep. dzus, kolko ti chuti. ja jem cerstve grepy ale tiez neodstavujem, aspon doteraz sa mi nechcelo 🙂 a lanove semiacka davam za malu hrst aj do salatu, chutia vyborne!

kacena85
16. apr 2012

@sabaka ano ano ja som nasla take medzi susenymi goji, no ked som cenu zbadala, vymenila som ich za tek.jadierka 500g pre priatela a sak dam si aj ja 🙂

sabaka
16. apr 2012

@svintekova to cakanie po ovu je na nervyyy - to je dobre ze testujes az na 28 dc len pekne vydrz naco sa dopredu stresovat. drzim palce! velmi!

lucianak
17. apr 2012

@kacena85 Ano, poznám tie guličky... A kvetinky, tak to nie je veľmi moja parketa, ale ak to je v záhradke a také pekné farebné, tak sa mi to už páči, ale žeby som sa ja do toho pustila, tak to ee. Max tak polejem trávnik 🙂

lucianak
17. apr 2012

@svintekova ktorý si dpo? Kedy ceš testnúť??? Tuším cez week si spomínala, ale neviem presne...

kacena85
17. apr 2012

@lucianak ja som si v byte aspon na balkon vysadila,ale ako sme sa prestahovali do domu tak ma to chytilo hehe a riadne,ale tak kazdy ma svoje
Svintekova bude tusim piatok testit ;)

lucianak
17. apr 2012

@kacena85 Eeeeeejha, tak to som zvedavá, ale každopádne držím palce... A ty kedy? 😅

kacena85
17. apr 2012

@lucianak ja som 10 dc,takze ocakavam ovu este len,takze az tak v maji sa testuje,teda duuufam,cize plodne mam cca od stvrtka ;))) snazenie o 106 budeee

svintekova
17. apr 2012

@lucianak ahoj neviem kt. som DPO- vzhladom na to, ze neviem kedy bola ovulka + kadze naposledy som mala prvu ms po MA tak neviem ake dlhy cyklus budem mat- ale snazilkovali sme o 106) .Dnes som 25 DC. Testovat by som chcela v piatok.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre