• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

28. marca 2017 
@bambi2 aaah ok, uz citam, ze vybavene! super! tak uz moju poslednu spravu nepotrebujes :slight_smile:
19. apr 2012 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacena85 jj este len dojde, citim to v kostiach :slight_smile: no my sme teraz dva dali oddych a oddnes sa ide na vec! aspon dufam, vyhovorky o unave neakceptujem :grinning: :grinning:
19. apr 2012 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sabaka o tyzden ma prist mrcha, tak si vypytam aj papier k hematologovi... ty si poklad, dakujem ti!!!!! necham uz vsetko porobit ked sa do toho pustim... bude to lepsie a aspon nebudem hladat potom pricinu vo mne. na vine bude cisto priroda :grinning:
19. apr 2012 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sabaka ale je nechapem co on tym myslel. mozno nieco ine. ale som mu hovorila, ze hp.. tak neviem... ale kaslat na to. mam zavolat ked tu bude mrcha a uz sa normalne tesim na nu :grinning:
19. apr 2012 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sabaka ale mam pocit, ze bude vsetko v poriadku... ale lepsie to vediet a byt si isty... podla mna to boli sproste nahody a nespravny cas...
19. apr 2012 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambi2 no ja sa stretnem velmi rada, my sme tu novi, nikoho tu nepoznam.. Tak ked sa budes chystat do obchodiku, tak sa ozvi :wink: no a parada, ze sa ti to podarilo vybavit! je super, ked sa veci hybu :slight_smile:
19. apr 2012 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hariet vsetko sa da len treba chciet!!!
buduci tyzden niekedy v piatok mate uz nieco?? my mame prazdniny od bud. tyzdna tak by sme v piatok dobehli ak by bolo pekne pocasie...
19. apr 2012 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sabaka veru veru ziadne vyhovorky sa neakceptuju heh chcu potomkov tak nech sa cinia ;)))
19. apr 2012 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kacena85 My budeme v lete už 7 rokov spolu. Pánečky, ešte s nikým som tak dlho nebola, ale vôbec mi to tak ani nepríde, že to už toľko času prešlo. Ale som spokojná a nemenila by som za nič na svete :slight_smile:
19. apr 2012 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky. Tak zajtra testnem Drzte mi palce :wink:. Pekny den vam prajem
19. apr 2012 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@sabaka drzim palce pri snazilkovani :wink: .
19. apr 2012 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@svintekova A nejaké náznaky sú ??? Jasné, palce držím určite... nech to pekne výjde
19. apr 2012 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucianak veru ani ja neviem ako to ubehlo heh to letiii.uz len cakam zase reci o svadbe a babu ako vzdy,teda 6 rokov bude v septembri.jaaaj milion ludi je u obvodneho v cakarni,potrebujem len recept na tabletky na alergiu a kym sestricka vyjde,poraziii ma
19. apr 2012 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucianak no picha ma sem tam len v lavom vajecniku, mam taky light kremovy vytok, hlava ma boli :angry: , bradavky mam citlivejsie. Tak uvidime :wink: A ak by to nahodou aj nevyslo tak sa naposledy rozlucim poriadne s mrchou a o mesiac to isto dobre dopadne :slight_smile:
19. apr 2012 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@svintekova drziiiim palce a daj nam rano vediet,budeme cakat
19. apr 2012 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svintekova : drzim a dufam,ze tu zajtra najdem dobre spravy :slight_smile: ja sa uz neviem dockat az sa budeme moct o babatko pokusit znovu, na konci mesiaca by mi mala dojst (dufam) posledna mrcha :slight_smile:tak este raz- silno drzim palceky..
19. apr 2012 o 11:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacena85 jasne kocky dam vediet. Som z toho nervozna :unamused:
19. apr 2012 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@delideli dakujem. Tak ked dojde mrchana pekne sa s nou rozluc a povedz jej, ze uz nie je vitana- nech to laskavo berie na vedomie :wink:
19. apr 2012 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@svintekova : to si pis :slight_smile: dam jej to patricne najavo,ze na najblizsie 3/4 roka na nu nikto nie je zvedavy :slight_smile:a dufam,ze to pochopi :slight_smile:
19. apr 2012 o 11:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kacena85 To u obvoďákov je bežné. Naši kvôli receptu niekedy vysedia aj 3 hodky. Neskúšala si volať, nech pripravia recept a potom už len zaklopeš a ideš pa pa :slight_smile:
Ja som našťastie nikdy takto nepotrebovala recept, takže to nepoznám... Ale príde na psa mráz :grinning:
19. apr 2012 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svintekova Fiiiiiiha, fiiiiiiiiiiiha.... tak to sú pekné znamenia. A zvykneš mať aj pravidelný cyklus, že zajtra testuješ? Lebo ja som to mala tak všelijako.... Ale to by už malo ukázať aj tebe, tak siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiilo držím palce
19. apr 2012 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucianak xixi som zvonka zavolala heh a podala mi recept jupiiii ideme po sofonku a na vystavu jupiii
19. apr 2012 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacena85 No vidíš, ešte, že ma máš :slight_smile: Inak sa mi dneska snívalo s tebou, že si si prišla hľadať prácu do KE a potom si mi zazvonila, ja som vyšla z bráničky a šli sme sa sánkovať, či čo... fasa bolo. Ešte si mi aj rukavice požičala a ty si bola bez nich :grinning:
19. apr 2012 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svintekova ti verim a kolky dc zajtra budes?
19. apr 2012 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacena85 zajtra budem 28DC.
19. apr 2012 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucianak pred MA som mavala 32-34 dnove cykly ale ake to bude teraz neviem. Prvu mrchu po MA som dostala po 39 dnoch. No uvidime :wink: A teraz by mrcha nemala prist v utorok.
19. apr 2012 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svintekova Tak... nemala a podľľa príznakov už ani nepríde :slight_smile: Ja inak tiež som takto mávala približne... 29-33
19. apr 2012 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Caute baby,
ja krvaaacaaaam :sweat_smile: :slight_smile: Mam z toho taku radost, ze lepsie znasam aj tie bolesti, mohli by ustupit. :slight_smile:
19. apr 2012 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bambi2 Prosim ta, ten caj na zlte teliesko (davala si mi ho tusim ty) sa moze byt aj pocas tehotenstva? Moc dik a drz sa a nedaj sa odbyt, treba porobit vysetrenia. Ja som bola po MA na hematologii a urobili mi na trombofiliu, endokrinologiu by som mala mat OK, tam som bola uz skorej
19. apr 2012 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambi2 ahoj ... tak v tom ti neviem teraz poradiť. Lebo mne gyndos dal len vymenený lístok kde napísal "Prosím o hematologické vyšetrenie po 2 potratoch. Ďakujem "
19. apr 2012 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok