Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

kacena85
27. apr 2012

@sabaka no tak isto aj kikusik v grafoch budem testovat, je to tak cca 10dpo ale ja mam strach testovat pred ms 😢 6.5 neocakavam ms to bude 29 dc tak ja skusim do toho 9.5 vydrzat radsej 🤐

svintekova
27. apr 2012

@kacena85 robila som v 28 DC a aj 32 DC a nič a mrcha nikde ☹

kacena85
27. apr 2012

@svintekova teraz si kolky dc?k dr nebehnes?

sabaka
27. apr 2012

@svintekova mrcha nikde? pockaj este chvilku.. mozno dojde. ktovie ci Atb nesposobili oneskorenie.

sabaka
27. apr 2012

@kacena85 ja neocakavam 5.5. a testovat budem tento mesiac urciteee, vsak uz teraz ma mrle zeru 🙂 ako sa tesim z @henrietad ... a vsak ktovie, mozno sa k nej pridame 🙂

svintekova
27. apr 2012

@kacena85 ahoj dnes 35DC, zatial neplánujem, no ak by dlho meškala tak určite zbehnem. Ja už chcem mrchu nech možme opat snažilkovat.

svintekova
27. apr 2012

@sabaka no Penicilin beriem od stredy, mrcha mala príst v utorok. Nič ma nebolí,žiadne príznaky na mrchu-nič 😒

kacena85
28. apr 2012

@sabaka ok moja tak verim,ze tento cyklus budeme obe testovat .juuj tak ma hlava boli ako kona,kyycham o 106 vrrr

sabaka
28. apr 2012

@kacena85 krasne slnecne ranko! ja prave ranajkujem na balkone, paradicka pocasie 😉 moja, mas alergiu na nejake pele? inak, ja uz som si vcera zacala namyslat ze ma bolia prsia, moj muz sa na mne rehotal a ze pozrie ci sa nieco zmenilo 😀 "priznaky", uz mi z toho tusim hrabe!

sabaka
28. apr 2012

@kacena85 krasne slnecne ranko! ja prave ranajkujem na balkone, paradicka pocasie 😉 moja, mas alergiu na nejake pele? inak, ja uz som si vcera zacala namyslat ze ma bolia prsia, moj muz sa na mne rehotal a ze pozrie ci sa nieco zmenilo 😀 "priznaky", uz mi z toho tusim hrabe!

kacena85
28. apr 2012

@sabaka u nas je tiez krasne a v tieni uz 12 stup.o takomto case,pojdem havkacov na dvore vybehat,nachystam sa a do prace pekne blee..mam alergiu na vsetko mozne heh drahy vravi,ze aj na neho xi.davam kazde rano tabletku,sprej,kvapky no uvidime ci to prejde

kaculiatko88
28. apr 2012

Ahojte babenky ... my tiež máme dnes krásny dník. Asi pôjdem na dvor len tak leňošiť uvidíme ako dlho vydržím. Kuknem trošku do kníh bo o mesiac a niečo mám skúšky na VŠ a ešte som do toho poriadne nekukla. Manžel šiel na futbal, švagor pôjde tiež, svokra niekde na oslavu a mám celý dom sama pre seba. 🙂 🙂

@kacena85 nemyslí sa to a nechaj sa prekvapiť. Stále sú len dve možnosti. Užívaj si pekné počasie. 🙂 🙂

kacena85
28. apr 2012

@kaculiatko88 snazim sa a dnes do 20 v praci tak si prd uzijem fnuk

vejvass
28. apr 2012

Ahojte dievcata neviete prosim poradit ako vam chodila mrcha po kyretazi?Ja som uz 2mesiace po MA a kyrete prva mrcha mi prisla na 5 tyzden cieze na 37 den po cisteni.Ale teraz tato druha dako meska mali ste aj vy rozhadzany cyklus?Tehu nie som robila som si uz asi 4 testy a vsetky su negativne 😠

lea1333
28. apr 2012

@vejvass ja som mala strasne ,dlho ,rozhadzany ,cyklus!pred kyretom som mala krasne ,ovulky ,teraz ,som ,rok ,po a nemam ,poriadne ,ovulaciu 😒

vejvass
28. apr 2012

@lea1333 no tak to ma teda asi porazi prve babo mam po umelom a teraz sme sa snazili cca 3 roky nedopadlo to dobre a ak mam mat teraz rozhadzany cyklus tak uz neviem co mam spravit.No asi si zajdem na gyndu ze co mi povie.Najhorsie je ze ani necitim zeby mala dorazit vobec nic ma neboli ani prsia ani brucho.to ma bolelo tak asi cca pred tyzdnom ale mrcha nikde.A dnes som uplne bez priznakov zeby mala mrcha dorazit ☹

lea1333
28. apr 2012

@vejvass ale ,to ,mame kazdy ,inak nemusis to ,mat aj ,ty ,tak kazdopadne ,teraz ,je ,telo ,rozhadzane! 😒 ale ,upravfi ,sa to my sme sa sbnazili 9mes a dopadlo ,to ,potratom ,v 11tt a uz rok aj 2mes sa snazime a nic ☹ ale uz sme v centre AR

vejvass
28. apr 2012

@lea1333 no to je jasne ze kazdy sme ina ale predsa asi to nebude ono 😠
Do akeho centra chodis ja som bola pred 5 rokmi v iscare v BA a podarilo sa hnet na prvy krat 🙂
Asi ak sa nebude darit tak skusime aj druhy krat asi centrum uvidim
A ako ste uz daleko iba vas liecia alebo sa chystas aj na oplodnenie uz?

lea1333
28. apr 2012

@vejvass zatial som mala ,len ,ja ,vsetky ,vysetrenia a 3t ´vsetky ,vysledky a ,konzultacia ,co ,dalej 😉 chodim do Gyn-Fivu

vejvass
28. apr 2012

@lea1333 tak teda drzim palce aby sa co najskor zadarilo 🙂 🙂 🙂 A uz vam aj zistili daky problem ze asi kvoli comu sa nedari?

lea1333
28. apr 2012

@vejvass dakujem zatial ,len u mna zvyseny ,muzsky hormon 😖

vejvass
28. apr 2012

@lea1333 aha a to je az taky problem?niesu na to len dake lieky na znizenie hormonu?No neviem nevyznam sa ale tak snat sa nam to tu uz vsetkym dievcatam podari raz konecne otehotniet a hlavne donosit zdravucke deticky 🙂
Ale pozeram ze uz jedno dietatko mas ci nie?

vejvass
28. apr 2012

@vejvass aha to bolo asi to nevydarene tehu tak sory som si to vsimla len teraz ☹

vejvass
28. apr 2012

@lea1333 poslala som si sama sebe spravu 🙂

lea1333
28. apr 2012

@vejvass hej ,to ,je ,ten to o ,´ktore ,sme ,prisli neviem ,ci ,je ,to problem ,zistim ,18maja 😉 jasne ,ze ,otehotnieme!

vejvass
28. apr 2012

@lea1333 no jasne musime mame nato aj krasne pocasie aj ked zrovna trcim doma idem na nocnu 😒 ale zajtra si vybehnem vyvetrat hlavu 🙂

lea1333
28. apr 2012

@vejvass aj ja trcim doma priatel ,je ,v ,robote 😉

vejvass
28. apr 2012

@lea1333 aj moj 😠

lea1333
28. apr 2012

@vejvass a ,kde pracujes ,ty ?ked nocna ?

lucianak
28. apr 2012

@monika2712 Asi bude odplata 🙂 Ale nieeeee, nemohli ste vedieť, že sa tak znervózni... dovtedy sa skľudní a ukáže sa v plnej kráse... A čítam, že prvé kopančeky pociťuješ... waaaaaaau... Ja inak tiež mám pocit, že dačo cítim, ale to je ešte príííííliš skoro... asi črievka sú to zatiaľ, hmm... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre