Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

desza17
6. dec 2016

@violet1609 aj my sme mali termin v maji 😢...dievcata musime to prekonat,byt silne,nasi anjelikovia davaju na nas pozor z nebicka.

violet1609
6. dec 2016

@desza17 presne tak....... v Maji si budeme urcite pisat ake tehu priznaky a stavy s nami lomcuju 🙂 tak to hadam vsetky spolocne nejak prekoname .Musime mysliet pozitivne.

desza17
6. dec 2016

@violet1609 presne tak...anjelikovia budu strazit svojich surodencekov v nasich bruskach..a nam ostanu navzdy v srdciach...rok 2017 je naaaaaas 🙂

macoo13
14. dec 2016

Ahojte baby....ako sa vam dari? Ako sa mate??? Uz ste mali prvu menstruaciu??? Ja este stale nie 🤔uz sa zacinam bat....

desza17
15. dec 2016

@macoo13 ahoj..a kolko si po kyrete?ka som dostala az na 7.tyzden.dr mi ani vyvolavacku nechcela,dat lebo ze normalne sa ms ma spusti za 4-8tyzdnov..a na 7.prisla..teraz cakam na druhu.

violet1609
15. dec 2016

Ahojte zienky . Ja tiez zatial len cakam....... a ani len naznak,ze by mala dorazit. Vcera to bolo 5 tyz.od kyretu. Stale je to v tych vycislenych tyzdnoch tak snad coskoro dorazi. Dnes idem na krv na to hcg.

macoo13
15. dec 2016

@desza17
10.11.mi robili kyret....tak dufam ze uz coskoro pride....😉🤔😊

desza17
15. dec 2016

@macoo13 to mas este cas..ale chapem ta ze si netrpezliva aj ja,som bola,pi vela alchemilky..a hlavne na to nemysli lebo aj psychika robi svoje.neboj mrcha pride coskoro.drzim silno palce.

macoo13
15. dec 2016

@desza17 dakujem pekne ...tak to dufam ze pride ..lebo podla dr. Mam vsetko v poriadku...tak ze nech len pride 😊a este ked sa smiem spytat kolko ste s partnerom mali bauzu?? (Od milovania) l

desza17
15. dec 2016

@macoo13 ja som sa citila fit takze dva tyzdne.vsade pisu ze do prvej ms...ale my sme to nedodrzali,samozrejme s ochranou a opatrne.

eliskaevicka
15. dec 2016

Ja ju uz mám tri dni , mrchu. A utorok idem na kontrolu konečne . Tak som zvedavá. A pauzu ešte mame , až po pôjdeme na to ale veľmi sa teším. A po psychickej stránke ste ako natom?

macoo13
15. dec 2016

@desza17 neuveris ale dnes doobeda mi prisla menstruacia huraaaa....tak ze este chvilku pockame a sup sup na druhe babatenko 😍...a co sa tyka tej pauzi ... mne tiez povedala dr.ze mame cakat aspon prvu ms...a konecne dosla tak ze na vianoce bude konecne darcek pod stromcekom 😉
@eliskaevicka po psychickej stranke da sa povedat ze vramci moznosti fajn...ale ked vidim babatko tak si na to spomeniem😢 a v tedy mi to pride take cudne ze by som teraz bola v 17.tyzdni ale pevne verim ze treba mysliet pozitivne a co ma prist pride samo 😉😘

eliskaevicka
15. dec 2016

@macoo13 po prvej ms?ano? Ja som zvedavá co mi povie tento , či uz môžme alebo mame počkať ešte chvilu . Inak gratulujem k mrche. Aj ja som bola uz na prášky ze kedy dôjde,lebo ma brucho dlho bolelo a furt nič.

Presne tak to mám aj ja.niekedy si ešte chytím brucho , potom sa stopnem ... Ach . Uz by sme možno aj vedeli co by to bolo . A ozaj výsledky s histológie ,mali str tam niečo ?

macoo13
15. dec 2016

@eliskaevicka tak som myslela ze po prvej ms mi dr. Radila az sa milovat s manzelom ze skorej by som mohla dostat zapal alebo infekciu tak do teraz sme mali pauzu...ale pravdu povediac uz nam to leze na mozog aj mne aj manzelovi 😂tak ze dnes ked som doatala mrchu som sa velmi potesila ...a co sa tyka druheho otehotnenia tak to pockame aspon tri menstruacie a potom sa zacneme snazit 😉

S histologie ked som bola na gynde na kontrole tak tam este neboli....a dr mi povedala ze na to sa nemam spoliehat lebo ze tam aj tak nic nebude napisane....ale ked ze som v tehu mala zvysenu stitnu zlazu tak ma poslala na vysetrenie a tam som bola pred tyzdnom a zistili mi ze mam zvacsenu stitnu zlazu a ze pravdepodobne som koli tomu aj potratila a hned mi nasadili tabletky a ked znovu otehotniem tak to budu sledovat a liecit...tak na 90% viem ze to bolo asi to preco nas anjelik nezostal 😢😢

violet1609
15. dec 2016

Jeej dievcata gratulujem k mrche. A ako sa citite? Je nejak extra silna???
Aj ja uz chcem !!!
My co sa tyka intimnosti zatial vobec nic. Lekar povedal ,ze mesiac ,ale ja chcem pockat az na prvu ms.
A z histologii mi nic nezistili.

eliskaevicka
15. dec 2016

@macoo13 veď komu by aj nie 🙈 Uz v utorok hadam 😀 Ale som ešte nervózna z vyšetrenia . Dufam ze všetko bude Ok .
Aspon viete prečo .. lepšie ako nič .. držím palce nech je to v poriadku ..

eliskaevicka
15. dec 2016

@violet1609 ďakujem .. aj ja som sa moc tešila ,dufam ze aj Vám sa rozbehne. Cítim sa fajn celkom .
Ani my , tiež až po mrchce a kontrole .

violet1609
17. dec 2016

@macoo13 aspon viete ,ze v com bol asi problem a da sa to do poriadku.

Mne to Hcg uz kleslo na 0 tak uz len nech mrcha dorazi a budem rada.

macoo13
17. dec 2016

@violet1609 sak prave ze aspon nieco a teraz uz len tabletky brat a uvidi sa ...hadam uz bude dobre 😉

Super tak uz len pockat mrchu a bude fajn...😊drzim palce

juliett99
17. dec 2016

@macoo13
@violet1609
@eliskaevicka babulky mne dnes prisla mrcha na 29 den po kyrete.. presne takto chodila aj pre tehulkovanim 😘
Ako sa inak mate a zvladate?? Zajtra je presne mesiac co robili kyret a k tomu mam meniny tak som vyrevana a k tomu chora.
Drzim nam vsetkym babulky palceky aby sme sa cim skor uspesne roztehulkovali.

violet1609
18. dec 2016

@juliett99 jeeej tak to sa tesim s tebou a blahozelam k meninam a hlavne k mrche 😀 Kto by to bol povedal ,ze si ju tak budeme priat a tesit sa s druhymi. Ja som tiez chora a uz je aj po vikende ☹
Tak snad nam to zbehne a zacneme vsetky so snazenim 🙂

eliskaevicka
19. dec 2016

Gratulujem ku nej ☺️ Mne uz konci a zajtra doktor tak som moc zvedavá a nervózna.. to bude prvá kontrola ..

violet1609
19. dec 2016

@eliskaevicka tak drzime palce. Vsetko bude ok uvidis. 🙂

juliett99
20. dec 2016

@eliskaevicka drzime palce urcite to bude ok 😘

eliskaevicka
20. dec 2016

@violet1609
@juliett99
Baby moje ze je všetko Ok .mam ísť ešte na hematologicke vyšetrenie . Uz som sa aj objednala a 18 teho tam mám ísť a potom zase gynovi. Tak som zvedavá. Na histológiu som sa pýtala skor sestričky a ta na mna oči ze to Vám doktor vysvetli a doktor ma odbil ze nič nenapísali tak neviem . Ozaj a neviete ako to prebieha na hematologii? Vy sa ako máte ?

violet1609
20. dec 2016

@eliskaevicka tak to je super ,ze je vsetko ok. Neviem ,ci na hematologii neberu iba krv...... najcastejsie mavaju baby tie poruchy so zrazanlivostou.
A ja zatial stale cakam na mrchu...... zajtra to bude 6 tyz. 😒 a stale nic.

dilaila999
21. dec 2016

@violet1609 aj ja čakám ešte stále. V piatok bude 6 týždňov ☹

desza17
21. dec 2016

@violet1609
@dilaila999 dievčata...este trosku pockajte...viem ze je to tazke...ale mrcha pride...mne prisla presne na 7.tyzden.normalne by po kyrete mala prist 4-8tyzdnov...tak trpezlivost a drzim palce...

eliskaevicka
21. dec 2016

@violet1609 držím palce nech príde co najskôr. Viem aký ke to pocit čakať na ňu 😢 Špinu jednu . Keď ju človek chce tak nepríde ,a keď ju nepotrebuje tak príde na chlp presne

violet1609
21. dec 2016

Dik babule......
Snad sa dockame ......

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre