Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

macoo13
21. dec 2016

@violet1609
@dilaila999
Nebojte sa urcite pride aj ja som si myslela ze je volaco zle a potom na druhy den prisla a fest silna...🤔ale uz je za nami a budu pekne vianoc aj ked smutne trosku 😣 pozdravujem vas 😍

violet1609
23. dec 2016

Dievcata dnes dorazila mrcha .... jupiiiii ...... tesim sa jak nikdy. 😀

dilaila999
24. dec 2016

@violet1609 a mne dnes. Vianočný darček 🙂 šťastné a veselé Vianoce želám všetkým 🙂

violet1609
24. dec 2016

@dilaila999 tesim sa s Tebou . Krasny darcek na Vianoce a nadej ,ze opat sa poradujeme dalsiemu babatku a urcite so stastnym koncom 🙂
Stastne a Vesele dievcata ❤

boba82
27. dec 2016

Ahojte dievčatá, ma tu nejakú podobnú skúsenosť, že po kyretazi (u mňa je to už 11t.) som nedostala ms, bola mi podaná aj vyvolávacka, dnes je to 12 deň a stále nič. Uvitam info ak ma niekto podobnú skúsenosť. Dakujem

violet1609
29. dec 2016

@boba82 ahoj.... mne prisla po 6.tyz...... a maternicu mas cistu? Brali ti krv,ci ti kleslo hcg?

boba82
29. dec 2016

@violet1609 ahoj,maternicu mam cistu, dokonca sliznica bola ok, kedze neprisla ms,tak mi dal vyvolavacku...akurat ked robil dr.opat sono videl ze nebol prasknuty folikul, ale nevedel s urcitostou povedat ci to zapricinilo ze som nedostala ms. Bud. tyzden pojdem za lekarom, uvidim aky zvoli postup a vysetrenia...len dufam, ze to nie je uz prechod..:(

violet1609
29. dec 2016

@boba82 mozno je to len zhoda nahod....... neboj bude dobre. Drzim palceky .

boba82
29. dec 2016

@violet1609 dakujem

violet1609
1. jan 2017

Stastny Novy rok dievcata, nech sa splni to po com tuzime najviac 😘

desza17
1. jan 2017

@violet1609 ďakujem zo srdiecka..aj tebe samozrejme to iste zelam

boba82
1. jan 2017

@violet1609 dakujem aj vsetkym dievcatam. Este pridam moju skusenost, nakoniec po 12 tyzdnoch od kyret a 15 dnoch od podania vyvolavacky som sa dockala ms, takze krajsi novorocny darcek som nemohla dostat 🙂

violet1609
1. jan 2017

@boba82 no tak to je super. Tesim sa s Tebou . A v kolkatom tt si bola? Kedy sa chcete zacat opat snazit?

mongrof11
2. jan 2017

No to tiez zalezi na nemocnici...v levickej ta rano zoberu a na obed ta uz poslu domov,ledva sa stihnes prebrat z narkozy...uz idu sestricky prezliekat tvoje periny...cize ta nenapadne poslu prec...ake nie vsade to hadam tak je....vela stastia

violet1609
4. jan 2017

Dievcata ako sa mate? Co noveho? Ja som dnes bola na kontrolnom usg a vsetko je ok. Lekar povedal,ze mozme hned skusat. Ja este pockam na 2.mrchu a potom skusame 😍

chmeluska
4. jan 2017

@violet1609 tak to je super sprava... ja stale cakam prvu ms, kyret bol 8.12. Tak som zvedava,
12teho mam ist na kontrolu tak by som bola rada keby tam idem uz po ms nech vie dr pozriet ako to tam vyzera

eliskaevicka
4. jan 2017

@violet1609 ahoj 😉 . To je super , ze uz môžete . Dufam ze sa podarí na prvý krat 😍 To srdca prajem .. ja mám 18 teho. Hematologiu . Doktor mi povedal ze mame počkať až pokým nebudú výsledky. Dnes som za dozvedela ze to trvá 5 týždňov 😭Tak sa nám to oddialuje a oddaluje 😕 .

violet1609
4. jan 2017

@chmeluska neboj coskoro mrcha dorazi. Mne prisla po 6.tyz.uz som zacinala stresovat,tak ale dockala som sa. Rychlo to zbehene a za chvilu budes snazilkovat 🙂

violet1609
4. jan 2017

@eliskaevicka ahoj moja. Uvidis rychlo to zbehne a aspon budete vediet ci je problem v tom. Drzim palceky nech to dobre dopadne a hlavne rychlo zleti cas 😉

A dakujem za mile slova dievcata 🙂

eliskaevicka
4. jan 2017

@violet1609 no keby som neni človek nedockavy tak by to bolo fajn 😀 Ale aspon sa da telo trosku do poriadku ..
mne prišla ms po mesiaci a dvoch dňoch . Tak držím palce nech príde co najskôr .

violet1609
4. jan 2017

@eliskaevicka s nedockavostou ta uplne chapem......neviem ako to teraz vydrzim. Ale nejak musime ..... Aj tak to uz celkom zbehlo. Mame tu januar.....
Ja cakam na 2.ms. a ty na vysledky a potom spolu snazilkujeme 😍😉

eliskaevicka
4. jan 2017

@violet1609 však to letí ...?! Aj mne to tak uteká. Všetko ide moc rýchlo .
A možem otázočku .Vám to vyšlo na prvýkrát? . Ako tak myslím keď ste sa snažili .

violet1609
4. jan 2017

@eliskaevicka ano na 1 x vdaka Bohu. Dufam,ze aj teraz to tak bude

macoo13
4. jan 2017

Ahojte baby ...stastny novy rok vam prajem 🍾😉dufam ze tento rok bude pre nas velmi plodny ..drzim vam velmi palce...a co sa tyka mrchy tak ja cakam uz druhu tak dufam ze pride na cas 😣😉😎a potom pockame aj tretiu a uz aj ideme snazilkovat 😍pekny vecer vam prajem 😉

boba82
5. jan 2017

@violet1609 ahoj, ja som bola uz v 21tt ked som potratila. Najskôr sa zacneme snazit tak o 2-3mesiace...uvidim,kedy pride dalsia mrcha, ale som stastna, ze vôbec prva prisla 🙂

eliskaevicka
5. jan 2017

@macoo13 aj tebe šťastný nový rok , hlavne zdravý z novým bezproblémovým prírastkom do rodiny 😍
nech uz mame všetky za sebou toto nie moc dobre obdobie .

violet1609
5. jan 2017

@boba82 ......uz si bola v 21tt ? To mi je velmi luto. Muselo to byt pre Teba velmi tazke. A co sa stalo? Ked sa smiem opytat......
Hlavne,ze je to na dobrej ceste. Prva mrcha za tebou a uz to pojde tak ako ma 🙂

chmeluska
5. jan 2017

Ahojte kočky, ako sa vam rozbiehala prva ms po kyrete. Ja mam od kyretu presne 4 tyzdne a uz par dni pobolieva brusko a dnes tak viac no a teraz na vecer take skor spinenie ako krvacanie, moze to byt uz ms?

violet1609
6. jan 2017

@chmeluska ahoj..... mna dva dni pobolievalo podbrusko a vecer som mala take jemne spinenie, na druhy den sa sa to rozbehlo. 😉

chmeluska
6. jan 2017

@violet1609 no dnes cely den nic len po obede zas trochu spinenie, ale teraz na vecer sa to rozbehlo tak sa tesim :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre