Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

jankageo
18. feb 2009

Ja mam 30 a uz som bola na sono prsnikov, takze urcite nie az po 35.
Ako dlho ste boli na PN po kyrete? Ja dochadzam denne z KE do PO, tak som myslela, ze urcite 3 tyzdne ostanem.

jankageo
18. feb 2009

lenka_66
Melichova ma cistila,taka blondinka, bola zlata

habibi78
18. feb 2009

ahojte baby.
No ja sa pripájam, nám sa podarilo do roka od kyretu zase otehotnieť.... 😀
Po kyrete som mala anovulačné cykly, denne som chodila na UZV a vajíčka nikde....a zrazu som mala doma pozitívny test, môj gyndoš skoro odpadol.... 😀
boli sme rizikové, ale nakoniec všetko dobre dopadlo....
takže babenky, hlavu hore, hlavne nepanikárte každý mesiac ako to nevyšlo....ono to príde samo, ak na to budete stále myslieť, zablokujete sa.... takže držím pršteky... 😵 😵

marccelita
18. feb 2009

ahojte baby.

som natom asi podobne.som uz 10 mesiac po kyrete a stale nic,mam uz normalne depky
ze to uz nepride a to cakanie kazdy mesiac no aj pravdu povediac mam toho uz dost

bianca
18. feb 2009

dievcatka hlavku hore.Nam sa podarilo po kyrete a 3 mesacnej pauze na druhy cyklus.

stankatt
18. feb 2009

cafte, tak Kika nas sem poslala, sex mozte uplne v poho, hned ked sa budete na to citit. My sme sexovali hned ked som prestala spinit 😉 A tehula som ostala 2,5 mesiaca po kyretazi- neplanovane, ale vsetko bolo OK. Prve 3 mes som bola na Pnke - iba pre istotu a potom normal zivot tehulky- praca atd. A mam krasne dievcatko. Tak sa nebojte a sup sup k nam mamickam 😉
Inak odporuca sa pockat 3 mesiace, nie cakat so sexom, ale s tehulkovanim 😉 A doky mi povedal : stalo sa, ale aspon viete ze mozte v pohode otehotniet, bola to blba zhoda nahod. - ja som potratila kvoli hematomu. Drzim palceky 🙂

wanicka
18. feb 2009

ahoj je tu este nioekto prihlaseny potrebovala by som vediet ako dlho trva kyretaz a cim mozem ist hned domov dakujem

desmodka
18. feb 2009

wanicka u mna to trvalo ani nie minutu, neuspali ma, ale v nemocnici som ostala na jednu noc

lucka33
18. feb 2009

ahoj wanicka, vraj to trvá pár minút, niekto ide domov po pár hodinách, niekto na druhý deň, niekto po pár dňoch... Je to indi vindi 😵

emily3
18. feb 2009

zienky je mi luto ze to musite prezivat. 😔 , zakrok nie je hrozny, to vas uspia a nic necitite a potom ked s aprebere to neboli...( ale zalezi tiez od pripadu k pripadu...)
ja som bola 3x na kyretazi 😔 , moje druhe teho skoncilo na zaciatku teho...a hned som otehotnela a ani som nevedela ze som tehu..a babatko to vsetko prezilo a ma teraz 4 roky a vymysla 😉 ,
potom som zase potratila a otehotnela o pol roka a bohuzial aj to zomrelo v 9tt 😔 , ale o pol roka po zakroku som otehotnela a bolo vsetko ok a uz ma expert rok a teraz cakame nase "7" babatko a zatial je vsetko ok.
chcem vas povzbudit, nevzdavajte sa urcite tam niekde babtko na vas caka 😉

marccelita
18. feb 2009

wanicka ja som isla domkou na 2 den.rano mi este dali infuzku a okolo 15 som dostala prepustacu spravu
a domkou.fyzicka bolest ziadna ale psychicka.je to v pohode da sa zvladnut

stankatt
18. feb 2009

trva to par minut, domov som isla na druhy den. Bola som uspana.

twiti
18. feb 2009

Ahojte baby. Ja idem zajtra na krv na hcg viete mi povedat co to je? 🙂

marccelita
18. feb 2009

twiti hcg je teh.hormon ktory sa nachadza v moci a v krvi

jankageo
18. feb 2009

ja som isla domov hned v ten isty den, kedze bol so mnou manzel, nalozil ma do auta a doma hned do postele. Niezeby som sa sa sama nejak tahala domov, ale jedna dievcina na izbe mala telku, tak som prebudena osetrovatelom z narkozy nemohla pospat ani minutu...doma je to pohodlnejsie

bianca
18. feb 2009

ja som sla domov druhy den ale keby to bolo na mne tak idem hned

wanicka
18. feb 2009

marccelita vdaka za odpoved aj ostatnym no to je psychicka zataz bo sme sa s priatelom tesili na miminko bol taky rad ze si kupil vacsie auto aby sa stal kocik ja to nechapem nneviem co mam ted roit vobec hrozne sme ho chceli a jankageo to je aspon jedna fajn sprava aj ja pobezim domov do postele ked sa bude dat joj toto vsetko uz nad moje sili

desmodka
18. feb 2009

wanicka a v kolkom to bolo tyzdni?? nemozes si to tak pripustat.... musis sa dat rychlo dokopy a sup sup sa snazit znova...

stankatt
18. feb 2009

Wan neboj, budes mat mimi. Viem co prezivas, presla som tym ☹

wanicka
18. feb 2009

hm....prvy 5tyzden ale aj tak mi to je hrozne luto je to uplne nespravodlive ostatne si ich davaju vziat a ja ...teda my.....

marccelita
18. feb 2009

wanicka ja som potratila vo 4 mesiaci a je to o to tazsie.aj mi sme sa s manzelom tesili a uz
ani nehovorim ako sa tesila nasa 5 dcerka a zrazu bum,necakala som to.je to hrozne na psichyku
aj ked viem ze niesom jedina

wanicka
18. feb 2009

no ved to mi je jasne ze nie som na toom najhorsie tak to mi je luto ved kebz som to mala este dcerke vysvetlovat ako ty tak neviem...

marccelita
18. feb 2009

vysvetlovanie bolo velmi tazke,tak velmi som sa snazila byt pred nou silna ale vsetko to
prebiehalo so slzami v ociach.a reakcia mojej dcerky ,,mamina neboj bocian este pride,,
je uz 10 mesiacov po a ten bocian sa niekekde tula.snazime sa ale nejde to a ty

wanicka
18. feb 2009

jaj n to keby mi povedala ....ach......ale dost uz sa nelutujme...ale ked...nespala som ani nepamatam...ale podari sa to musi....si zasluzis

marccelita
18. feb 2009

nam vsetkym sa to musi podarit a hlavne na to nemysliet.je to tazke ale pomoze nam to.
tak o niecom inom ako ti je

wanicka
18. feb 2009

no ako stale krvacam nechpem preco podbrusko ma stipe boli vsetko mozne a lekarka ze ta kyretaz az ked prestane krvacanie...

marccelita
18. feb 2009

cize ty si este nebola na kyrete

wanicka
18. feb 2009

noo este nie preto som sa pytala naaa zaciatku ako to prebieha...

marccelita
18. feb 2009

tak mozno dr. chce pockat ci sa ti maternica nevycisti sama a v takomto pripade kyret
nebude potrebny iny dovod aby sa cakala pokial neprestanes krvacat nevidim

wanicka
18. feb 2009

asi tak nejako to bude

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre