Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

lucka23
29. feb 2012

@lucianak ja nic. 😢 testla som uz vcera a ani naznak po 2. ciarke. ☹ ☹ ☹ som taka sklamana ze az. 😢 tak som tomu verila ... 😢

lucianak
29. feb 2012

@lucka23 Nieeee, možno sa ešte mimino neuložilo poriadne a preto nič nevidno na teste. Skús tak o 2 dni, lebo hcg stúpa každým dňom...

lucka23
29. feb 2012

@lucianak moja pochybujem. 😔 na teste by uz musel byt aspon dusik. ale obzeram ho od vcera a marne na nom hladam aspon naznak. 😢 no nic. drzim palce aby to vyslo aspon tebe. 😵

bambi2
29. feb 2012

@lucka23 vyskusaj o 2- 3 dni testnut... este nic nie je stratene!!! drzim ti palce nech to vyjde!!! ja uz mam test kupeny ale pockam este tyzden aj pol... prisa bolia a hrozne, mrchy nikde takze to je viac ako jasne...

lucianak
29. feb 2012

@lucka23 Fakt nie je šanca??? Koľký dpo si testovala??

lucianak
29. feb 2012

@bambi2 DETTO až na to, že nemám kúpený test... 😀

bambi2
29. feb 2012

@lucianak a mrchu kedy ocakavasa?? alebo lepsie povedane neocakavas?? 😀

lucka23
29. feb 2012

@lucianak netusim kolky to bol DPO kedze si nemeriam BT ani nijak nesledujem ovu. 😔 ale dnes som 33DC, zajtra ma dorazit mrcha. takze aspon mini naznacik by tam uz bol.

@bambi2 jasne tebe sa uz ani neoplati testovat, ty si jasna. 😵

lucka23
29. feb 2012

Ja som taka krava ze som testla. mohla som si este stale zit v sladkej nevedomosti. 🙄

bambi2
29. feb 2012

@lucka23 neboj, ked to nevyjde teraz, tak to vyjde nabuduce. ale sleduj si aspon hlien. tu si zistis plodne dni http://tehotenstvo.rodinka.sk/system/menu-vprav... a ovu. skuste tak 2-3 dni pred a hned po...

lucianak
29. feb 2012

@bambi2 Dnes... Ja som sa jej minulý mesiac aj vyhrážala, že je posledná a nech sa mi na minimálne rok neukazuje na oči a zrejme to vzala na vedomie 😎

lucianak
29. feb 2012

@lucka23 Nič si nevyčítaj... myslela som, koľký deň po sexíku to bol... My sme mali naposledy 17.2., tak myslím, že by to už ukázalo. Ale počkám ešte.

bambi2
29. feb 2012

@lucianak tak drzim palce nech nepride, az o dva roky ako moja 😀 😀 😀

lucka23
29. feb 2012

@lucianak my sme mali posledny 19.2. Ale ovu musela byt skor. vsak ak by bola aj toho 19-teho tak tu luterarnu fazu by som mala potom nejaku velmi kratku. len 10 dni.

lucka23
29. feb 2012

@lucianak veru pockaj este. vyhnes sa zbytocnym stresom.

lucianak
29. feb 2012

@bambi2 😀 Tak tak, nech si výjdú na cestu okolo sveta spolu a návrat bude v roku 2014 😀

lucianak
29. feb 2012

@lucka23 Ja som takúto mávala ako som 1x otehotnela. Ovu som mala tak na 20 až 24 deň a pekne na prvý šup sa podarilo. A ms som mala tak 31-35...

kacena85
29. feb 2012

@lucianak no mne klesnut klesne bud pred ms alebo po nej.ale u teba ako teplota vcera dnes???

lucianak
29. feb 2012

@kacena85 http://www.womenzone.cz/uzivatelka/lucianaK/gra... A dnes 37° 🙂
Prečo tam nie je na dnes kolonka???

bambi2
29. feb 2012

@lucianak lebo febr. je ten prestupny ci ako sa to vola. na grafe ma iba 28 dni a tento rok ich ma 29 😀

lucianak
29. feb 2012

@bambi2 No viem, ale to je jedno. Ciciny bolia, ms nikde, citlivosť tak na 8 z 10 u mňa, takže si myslím, že je to očividné 🙂

lucka23
29. feb 2012

@lucianak krasny grafik priam ukazkovy IP. 😵 toto u teba musi byt jednoducho tehu. 😵

bambi2
29. feb 2012

@lucianak takze budeme novembrovky 😵 😵 😵 😵 😵

kacena85
29. feb 2012

@lucianak no tak graf kuk cez pc lebo cez fon mi wz nejde.ale super ked je 37 na najlepsej ceste,nooo do prdelky a jak teda zapiseme dnesok vrrrr

sabaka
29. feb 2012

@lucianak @bambi2 tak teda dievcata, vy nam vlievate paradnu porciu nadeje! 🙂 velmi vam to prajem a u nas ostatnych je to uz len otazka casu, dufam

bambi2
29. feb 2012

@sabaka vdaka... aj na vas pride 😉 a dufam, ze uz coskoro!!!!! 🙂

monika2712
29. feb 2012

@lucianak moja co to vidia moje oci?? zeby sa zadarilo? 😉

kacena85
29. feb 2012

@lucianak graf je kraaasny moja vemi tesiiiiim s tebou len tak dalej 😉

sabaka
29. feb 2012

@bambi2 ach boze neviem si ani len predstavit ako by som sa tesila, kebyze som znova tehu! Hrozne mi ten pocit chyba a citim sa totalne prazdna, aj vnutorne. Musim tie negativne myslienky zahnat inak z toho nic nebude (toho som si vedoma) ale mam taky pocit ze toto nie som ja. Z nicoho momentalne nemam radost, eee.

bambi2
29. feb 2012

u nas je krasne pocasie, slniecko svieti, parada.. ma byt az okolo tych 14`C... 😵 😵 😵 uz sa tesim poobede von!!!!

@sabaka neboj, zachvilu nam tu napises dobru spravu aj ty 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre