Hnevajú ma príspevky o tom, ako niekto ľahko otehotnie a podstúpi upt

mimik6666
23. jan 2019

Neda mi to, ale musim prispiet.. rada citam prispevky tu na modrom koniku aj ked som nebola zaregistrovana, dnes som musela... je tu tolko zien, ktore tuzia po babatku, niektore az velmi zufalo a nedari sa im😕... a potom pomedzi tieto prispevky, sa najdu arogantne baby, ktore tu posu ako otehotneli aj zo vzduchu, a este pridaju par prispevkov o tom ako boli 6,7 krat na Upt. Naco ma niekto potrebu to sem pisat... aby trapil tie co nemaju stastie... pisat o tom ako im zlyhali asi vsetky formy ochrany sveta a otehotneli smahom prutika.. krd niektore sa snazia roky... uprimne zienky, nie su niektore z vas len rypalky a mozno trosku klamarky, ktore maju radost z toho ako si to precita zena, ktorej da nedari... prepacte musela som....

nevludna
23. jan 2019

@mimik6666 ja ta chapem, som po kyretazi, este zle vycistena, placem a neviem sa “dockat”, kedy sa mozme opat raz zacat snazit, zas zazivat kazdy mesiac ten smutok a jedna si tu capne uplne silnu druhu ciarku a pyta sa co na to hovoria baby. Ale hnev treba zahodit, nepomoze. Ale chapem, chcela si to zo seba dostat, aj ja mam obcas taky pocit ale tu z teba spravia chuderu

sisaka
23. jan 2019

@mimik6666 však toto nie je povinne čítanie, nájdem si témy, ktoré ma bavia a hlavne neiritujú a čítam tie. Ak ma privádza niekoho tehotenstvo, či potrat do hlbokých depresii tak takú temu preskočim a čítam si Kam na dovolenku, čo dnes variť atď , to fakt dospela žena potrebuje návod? 🙄

beky1813
23. jan 2019

@nevludna ako teraz tu prestanu davat zeny pozitivne testy, kebo su tu zeny, co potratili? Troska zvláštne, nemyslíš?

nevludna
23. jan 2019

@beky1813 to nevravim, len ju chapem, ze to vie zarmutit

mimik6666
autor
24. jan 2019

nebol to hnev, ale zacitala som sa do jednej diskusie kde upt bolo uz ako bezna zalezitost, lebo sa “bezne otehotnie z trenok ktore preletia okolo a aj s 10 ochranami..” potom ked to zena cita a zvlast taka, ktora sa snazi, musi to v nej vyvolavat vselijake myslienky... kazdopadne nechcela som tym povedat, ze sa zienky nemaju tesit z tehotenstva.. ale mozno trosku vazit cim a kam prispeju...mozno aj moja reakcia bola prehnana..

nikaeli
24. jan 2019

@mimik6666 ja som patrila do oboch kategorii - prva dcera sa nam postastila hned po svadbe.. potom som 2x potratila a ked som sa na to "vykaslala" a prestala riesit, otehotnela som uplne necakane.. dcera ma 11 rokov, syn 11 mesiacov.. pisem to ale preto, ze kym som bola v stave zufalej snazilky a cakatelky, necitala som clanky a prispevky, ktore spominas - naco si sypat sol do rany?

lilka5566
24. jan 2019

Keby sa mi nedarilo splodiť dieťa, nechodila by som na fórum ktoré je určené hlavne pre mamičky a tehotné 😔 bohužiaľ som si to tiež prežila viem co to je a robilo mi zle aj prejsť okolo tehotnej takže takéto dobrovoľne psychické týranie nechápem...

alaguema
24. jan 2019

@mimik6666 skús si to aplikovať na seba - treba zvážiť, do čoho sa začítaš. Na internete je také mega množstvo užívateľov a adekvátne množstvo bludov, hlúpostí a nezmyslov, že jediné, na čo sa homo sapiens môže spoľahnúť, je vlastná súdnosť a schopnosť selektovať.

miska222111
24. jan 2019

@alaguema to je velmi vystizne napisane...

h2
26. jan 2019

@mimik6666 Ahoj, myslím, že som tu na MK prečítala už viac ako dosť príspevkov a nespomínam sa na taký, v ktorom by sa nejaká žena chválila 6-7 umelými potratmi. A tých, ktoré otehotneli ako mávnutím čarovného prútika, je tu zhruba toľko isto, ako tých, ktoré sa museli snažiť dlho, prípadne sa márne snažia dodnes. To nie je o chválení, alebo sťažovaní, ale o výmene skúseností. Mne trvalo asi rok a pol, kým som otehotnela, tak neviem, či sa sťažujem, že tak dlho, alebo chválim, že sa vôbec zadarilo. 😁
Ja viem, asi sa dlhšie snažíš a ťažko to nesieš, ale nikto sem nepíše tieto veci s úmyslom, aby ublížil tým, ktorým sa nedarí otehotnieť.

whatever1
26. jan 2019

@mimik6666 Ty si to robis sama...Necitaj si take veci! Nepoviem keby ti napr.kamaratky posielali fotky svojich tehu testov,bruch,alebo deti a pritom by vedeli ze tebe sa nedari. To uz je bezohladnost. A nie ze si tu dakto vyvesi fotku teho testu lebo nemoze uverit vlastnym ociam..

domculik
12. feb 2019

OMG zeny, teda podaktore, treba citat s porozumenim...Autorka naraza na zeny, ktore lahko otehotneli, A ZAROVEN sli aj parkrat na upt....ze si nevazia zivot, o ktore ine tak zufalo bojuju.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre