Kyretáž

ona12
1. dec 2018

Ahojte...som v 9TT ale vraj asi nič s toho nebude...nebije srdiečko.. nieje neskoro ísť na kyretáž keď si predstavím.ze budúci týždeň idem k lekárovi a keď sa objednám na ten zákrok.. teraz samé sviatky....to by ma vzali cca január to budem vlastne 2 trimester

anve
1. dec 2018

@ona12 podla mna ra objednaju hned na buduci tyzden..urcite ta nenechaju cakat do januara..

ikonica
1. dec 2018

Presne ako pise anve... Max 5 dni budes cakat...

ona12
autor
1. dec 2018

Tak Strašne plačem....bojím sa toho a strašne

ikonica
1. dec 2018

@ona12 kyretu sa bat nemusis... Ja uz to mam za sebou dvakrat... Operacia sama o sebe nie je nic... Horsie je to s psychickou bolestou...

ona12
autor
1. dec 2018

Tak veľmi by som chcela bábätko....tak som sa strašne tešila a toto sa stane....bojím sa,že sa niečo sklomplikuje a nebudem už môcť mať deti

ikonica
1. dec 2018

Neboj sa, si este mladucka... Ja mam o 10 viac, to uz je horsie... A v nebi troch anjelikov... A nevzdavam to... Uvidis... Das sa rychlo fyzicky dokopy a mozete sa znova snazit... Ale este to nemas na 100% potvrdene ci?

pininka
1. dec 2018

@ona12 je mi to ľúto,aj ja som to prežila, na kyret som išla hneď druhý deň ako mi zistili že potracam a vlastne som už aj krvácala. Neboj z bude dobre a dotiahnes to do úspešného konca s ďalším bábätkom, aj keď na toto nezabudneš, aspoň ja teda nie ani po 12 rokoch.

ona12
autor
1. dec 2018

No včera som bola,povedal,že to vidí na 9TT...a práve pri ultrazvuku som si šla vypitat foto a on,že nebije srdiečko,že mám prísť vo štvrtok ale,že asi nebude lebo vraj srdiečka začínajú bit medzi 6-8 TT

pininka
1. dec 2018

@ona12 aha, takže to vlastne ešte nieje isté? No držím palce uvidíš čo bude vo štvrtok, ale mohol t teda aj skôr objednať.

ona12
autor
1. dec 2018

Tento rok mi zomrela mamina tak som bola šťastná,že mi poslala do cesty bábätko :(

ikonica
1. dec 2018

@ona12 no ale treba este jednu kontrolu pripadne aj zajst k inemu gynovi na potvrdenie diagnozy.. Ja som tak isla pri druhom tehu, kde islo o anembryomolu tj tehotnost bez plodu v 10 tt...

ikonica
1. dec 2018

@ona12 neboj, posle dalsie... Toto asi bolo chore...

ona12
autor
1. dec 2018

Sa ma pýtal či nekrvácam...hovorím,že nie len mám taký biely hlien a vlastne žiadne priznaky,že by som bola tehotna

eruuuska
1. dec 2018

@ona12 och to je mi velmi luto, viem co prezivas, ja som to mala to iste pred 4rokmi v 12tt prestalo bit anjelikovi srdiecko, tiez som bola na kyrete, ten zakrok je nic, ta psychika je horsie, ale uz mam doma 3rocneho certika, otehotnela som 3 mesiace po kyrete, anjelik nam poslal surodenca, velmi ti drzim palce, mne pomohlo to, ze ak mu nieco bolo, priroda to takto vyriesila aby netrpelo, ale doteraz s tym nie som zmierena, a beriem to tak, ze stale som mamou 2 deticiek, len to jedno nemoze byt s nami, este raz moc ti drzim palce a prajem vela sil

shia
1. dec 2018

Ešte sa neplas vopred, možno ešte bude akcia srdiečka, ešte nie je tak neskoro, držím moc palce...ak by to aj nevyšlo, netreba strácať nádej, zázraky sa dejú, sama som si prešla tým čo ty teraz,ale to že som silno verila, že to raz výjde,mi priviedlo moje detičky, a všetok ten smútok,strach s bolesť predtým to vynahradilo a stálo za ten "boj"...🤗👍

ona12
autor
1. dec 2018

V utorok idem druhému doktorovi aj keď neviem ci to pomôže...predsa len..ako sa dá oklamať ultrazvuk

matulka82
1. dec 2018

@ona12 ako baby pisu ,zakrok sa da zvladnut ,trva to kratko,ja som tiez mala velke obavy , ze sa nezobudim ,ze budu komplikacie a pod. Ale ovela horsie je to prekonavat psychicky, no vzdy treba dufat a verit, ze sa to opat podari s uspesnym koncom .A urcite na zakrok nebudes cakat do januara,ak nebude akcia , realizuju to do tyzdna,ak je krvacanie tak hned,ale este vzdy je nadej.,a ak by to predsa len nevyslo, nech su vam prikladom mamky s rovnakym udelom,aj ja verim, ze sa nam to este podari,aj ked rokov mam ovela viac , vela sil ..

ona12
autor
1. dec 2018

@matulka82 takže tu si bola tu v NR?

matulka82
1. dec 2018

@ona12 nebola som v NR, no vsade je postup rovnaky ,potrebovala som predoperacne vys, kedze som takisto nemala akutne problemy,ziadne krvac.,to ma zdrzalo 2dni ,ked vsak treba riesia to hned v fn

meredith83
1. dec 2018

Povedal aky velky je plod? Zodpoveda 9tt? Ides za druhym lekarom a on ti povie nazor.

Co sa tyka kyretu tak sa nic neboj. neposkodi to nic. Ono to je bohuzial rutiny zakrok a robia to vela lekari tak maju v tom prax. Deti potom mat budes. Nie je neobvykle mat potrat pri prvom. Ked som ho mala ja tak som bola prekvapena kolko potratov je( a to co maju nahlasene). Treba si psychicky odpocinut a potom skusat dalej.

ona12
autor
1. dec 2018

@matulka82 a kde si bola prosím ťa...ja by som sa chcela vyhnúť FN V Nitre

zuzka565
1. dec 2018

Moja kamarátka tiež nedávno potratila. Bola už v 12tt. Nebola tam tiež žiadna akcia. Ale ona sa veľmi bála kyretu. Tak zvolila nejaké injekcie na vyčistenie. Ale začala samovoľne krvácať a tak sa aj vyčistila ale aj keď nie úplne ale Dr. Jej povedal pri ďalšej menštruácii sa to dá do poriadku. So psychikou to je tiež u nej zle. Ale snaží sa nejak zamestnavat škola, práca... Držím ti palce

matulka82
1. dec 2018

@ona12 v GA ,ale chodia aj do ZM a LV a aj v NR je uz jednodnovka

ona12
autor
1. dec 2018

@matulka82 ale v NR nerobia na jednodňovej

nika82
1. dec 2018

ja som bola na kyret ale diagnosticky, prisla som pred 6 a o pol 9 som sla domov ak chces zajednaj si konzultaciu je to gyn centrum Trnava

ona12
autor
2. dec 2018

@nika82 aj si tam nieco platila?

nika82
2. dec 2018

@ona12 vôbec nic

matulka82
2. dec 2018

@ona12 uz robia ,na Jarmocnej nMUDr.Batovsky a poistovna plne hradi vykon

matulka82
2. dec 2018

@ona12 http://www.voxlauri.sk/ tel: 0907 746 889

ona12
autor
2. dec 2018

@matulka82 no to som ani netušila..ty si tam asi bola....bola si spokojná?Ako to tam prebieha

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre