Máme 34, manžel viac ako 50. Snažíme sa o bábo, ale nedarí sa

25. máj 2020

Ahojte..musím sa vyrozprávať... Už dlhodobo sa snažíme o bábo... prešli sme aj cez lekárov no stále sme bez bába.. manžel má po päťdesiatke ja mám tridsaťštyri.. problém je že obaja bábo chceme ale vôbec sa nedarí...už sme skúsili vitamíny bylinky, lekárov a stále nič... manžel sa snaží brať to ako to je aj keď viem že ma rád deti a rád by bol otcom...ja sa cítim hrozne že neviem darovať nový život.citim sa menejcenná,nepotrebná

jaass
25. máj 2020

Nemôžeš sa cítiť menejcenná a nepotrebná. Si potrebná, máš obrovskú cenu 🙂 veľa závisí aj od toho, kde pracujete, či máte prácu v pohode alebo nie. Či máte často stres......ak chceš napíš mi IP 🙂

jaja8_9
25. máj 2020

Ja som na tom podobne (síce sme mladší ale aj tak) otehotniet som otehotnela po strašne dlhej dobe a skončilo to MA 😕... cítim sa hrozne, tiež mam strach ze neviem darovať nový život a priateľovi spraviť radosť a splniť jeho sen.. Aj môj..

nairia
25. máj 2020

vobec to tak nesmies brat a hlavne sa neopustat!!! mas po svojom boku (predpokladam) milujuceho a starostliveho manzela a to je uzasne... neviem ako ste na tom fyzicky, ale nerozmyslali ste nad zmenou zivotneho stylu? napr. strava, pohyb, nejake zlozvyky (cigarety, alkohol), schudnut/pribrat, ci nepracujete v stresujucom prostredi alebo nemate rozhadzany biorytmus kvoli nejakej nocnej praci a tak... vela robi aj psychika, ci nie ste na to az moc upnuti, i ked viem, ze lahko sa hovori cloveku, ktory to nepreziva...

juliet86
25. máj 2020

co vsetk oste skusili u lekarov? niekoku vyjde ivf na viackratm nevzdavajte sa.

metuzalem
25. máj 2020

Nesmies sa upinat na nieco, co nemas. Kazdemu nieco chyba, aj matkam castokrat nieco chyba a berie im to chut zit... znie to banalne ale treba sa tesit z toho, co mas. Niekedy staci zmysluplne vyuzit cas, potesit niekoho, pomoct mu. Mozes skusit napr. dobrovolnictvo v hospici, detskom domove...

martina8888
26. máj 2020

ahoj. vyskúšala si aj bylinné vložky a detox?

simw
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
helen_167
12. sep 2022

A ako si dopadla zadarilo sa😊?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre