Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Manžel stratil chuť na sex, možno má problém s erekciou a potenciou ?

7. jan 2020

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, prípadne poprosiť o radu. Chcela by som druhé dieťatko, lenže môjmu mužovi sa do toho akosik nechce. Mám pocit, že straril popri svojich každodenný povinnostiach chuť na sex a mám trošku už objavy, či nemá problém s erekciou a potenciou a tymi chlapskymi problémami.
Je to tabu, ale viete mi poradiť čo s ním prípadne ho poslať lekarovi ale akému 🙈 Ďakujem za každý príspevok
D
Za vs

alison11
7. jan 2020

Tu na Mk nájdete veľa sexi prádiel najskôr ho skúste zviesť prípadne pritom nadhodiť tému prečo sa vám vyhýba a tak u nás to zabralo,tiež mal obdobie keď nechcel akonáhle som spomenula že chcem dieťa proste muži otom nechcú počuť lepšie nespomínať a len medzi rečou tvrdiť že nemáš tie dni a časom sa im to vhlave uleží a prestanú tak reagovať len o nejaký čas pred ms nadhodiť tému dieťatka keď ste mimo tých dní.

janickacrazy
7. jan 2020

otázka je, či nechce len sex alebo dieťa, lebo sa proste može vyhýbať sexu len preto, že nechce dieťa, koľko rokov má staršie dieťa?

autor
7. jan 2020

@janickacrazy vyhyba sa sexu celkovo,ale mám pocit,že má asi traumu z pôrodu
Jendoducho nechce a dieta ma 2roky čiže najvyšší čas na druhé

autor
7. jan 2020

@alison11 netlacim ho az moc do toho,obcas mu spomeniem,že by som uz aj prijala dalsie dieta...ale sexovat sa mu teda nechce a ked sa ho opýtam co mu je odpovie,ze sám nevie...myslím, že má nejaký problém ale ako ho riešiť

modrykoniicek
7. jan 2020

Nikdy v živote by som nesexovala s mužom s tým, že ideme plodiť....Najvyšší čas.Mňa ako ženu by ma hneď chuť prešla.
A nikdy by som s tým chlapa ani neotravovala...Keď mu to pripomínaš, že chceš dieťa tak možno on na to nie je pripravený alebo ho neláka predstava ísť plodiť.
Aká bola jeho odpoveď na otázku druhé dieťa?

Mne by odpoveď
...sám neviem teda nestačila.Treba o tom diskutovať podrobnejšie.Či naozaj nemá nejaký zdr.problém.

miriam1983
7. jan 2020

A nie je v tom ina zena?

janickacrazy
7. jan 2020

no možno pre teba je to najvyšší čas na druhé, ale prenho to tak nemusí byť, neodstavila si ho po narodení dieťatka na druhú koľaj? môjmu chlapovi sa do druhého dieťatka tiež tak rýchlo nechcelo, najskôr sme plánovali rozdiel tak 2-3 roky, nakoniec to bolo 5 rokov, lebo malý bol náročný, do toho sme stavali dom a muž proste nechcel dalšie dieťa, pokým nebude dom dokončený, možno by to chcelo úprimný rozhovor

autor
7. jan 2020

@janickacrazy môže byt,dom sme tiez stavali,dieťa náročné obdobie...je to asi tak ako píšete

alison11
7. jan 2020

Daj tomu čas a nespomínaj ďalšie bábo.Koľko má vaše dieťa rokov?

autor
7. jan 2020

@alison11 dva rocky

alison11
7. jan 2020

Tak to potrebuje muž zrejme ešte čas.Držím palce aby sa časom zmieril a vyrovnal sa a aj on zatúžil ja som môjmu hovorievala keďže aj on aj ja sme z 3detí že je fajn mať aspoň 1dného súrodenca zkm sa zahrá dieťa a má parťáka a tak potom aj on chcel.

autor
7. jan 2020

@alison11 asi tak ako píšete,ďakujem
Netreba tlačiť na pílu ako sa hovorí