Missed abortion - ako dlho ste sa čistili?

lentilienka
27. jún 2008

Ahojte babiky.
V pondelok budu 2 tyzdne co som po kyrete kedze som mala missed abortion (zamlknuty potrat). Prve dva dni som takmer vobec nespinila ani nekrvacala a ani ziadne bolesti som nemala. Potom som vsak zacala spinit. Cely cas ma bolieva podbrusko a mavam az take rezave bolesti. Vcera ked som bola na wc, tak zo mna vypadlo nieco ako tkanivo. Nieco ako nejaka koza ci co. Nebola to krvna zrazenina. Tak teraz som na pochybach. Je mozne ze telo sa docistuje este tak dlho?
Ako dlho ste sa cistili vy a mali ste nejake bolesti? Ako dlho ste boli este doma na PN? Lezali ste cely cas?

orbistika22
25. apr 2017

Dnes som postupila kyretaz po MA. Som z tej neprijemnej skusenosti totalne mimo. Ako keby cast zo mna spolu s malickym cloviecikom umrela. Nemam bolesti ale take neprijemne pocity v podbrusku. Lekar bol bezohladny a bezcitny ako keby som bola dobytok. Taky neludsky pristup. Boli to na srdci. :(

susinka2901
1. aug 2018

Ahojte žienky! Chcela by som sa opýtať keď Vám pichli injekciu na sťahovanie maternice MEM aj ste mali nejaké kŕče? Lebo mne vraveli,že budem pociťovať silné kŕče,ale zatiap sa cítim v pohode. Sem tam zacitim,ale slabucko. A ešte nejak v tom strese som si nezapamatala. Po tej injekcií mám krvácať? Ci? Lebo zatiaľ nekrvacam.Pichli mi ju o 11 ráno. Dakujen za každé info. 👍

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre