Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

vevoncek
6. mar 2009

tak potom kodi taký môžeš ale to mi je divné že je tam aj mäta, lebo mäta prekrvuje ale asi je tam v takom množtve že by to nemalo vadiť 😉

adrikanatasa
6. mar 2009

ela ja už mám jedno dieťa a pri ňom mi tiež nijako extra zle nebolo pamatám si len na únavu ale to tiež len ku koncu tehot. Zo začiatku mi vadili určité vône a pachy ale to bolo všetko..

ela304
6. mar 2009

tatuska, harula je tu u nas zemiakova placka 🙂 🙂 🙂

tatuska1
6. mar 2009

jaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjjjjjjjj no uz viem dik 😉

kodada
6. mar 2009

co uz, moj domaci cajik som uz uplne vyradila ....
joj, prestante o jedle, ja uz som taka hladna a obed nikde, uz som musela zjest Linu 😎
jasne ze unava a zaludok su priznaky 😉 a tiez som ich pri prvom tehu nemala

kodada
6. mar 2009

harula/baba/placka/podlesnik 😀

tatuska1
6. mar 2009

kody jedine placka poznam no teraz uz budem vediet 😀

tatuska1
6. mar 2009

co kody obed este nepriniesli? 😝

sue250
6. mar 2009

adrika hlavne klud prvykrat ked som bola tehu mi povedali ze tiez mimo, potom bolo jedno a potom dva) takze ich ber s rezervou, ja viem stres vzdy je.
baby ani nehovorte o jedle lebo ja zeriem co pride. baby mozem pit nejake bylinkove caje? sky gratulujem
inak ma pali ked cikam dufam ze to nebude problem nejaky.

tatuska1
6. mar 2009

myslim ze bylinkove teraz nemozes sue ☹

tatuska1
6. mar 2009

niesom tehu ale kamosky tak vraveli co su tehule.

ela304
6. mar 2009

no sue, pre istotu si navar nejaky zensky cajik pre tehotne. To by mohol byt aj zapal 😢 😢 Inak je to sranda ze ty, Kodada a ja sme v 9tt a mame uplne ine terminy. Divne.

tatuska1
6. mar 2009

kde ste sa vytratili zienky???????????????

ela304
6. mar 2009

asi vsetky papajú

tatuska1
6. mar 2009

ela a ty si uz papkala?????????

ela304
6. mar 2009

mne sa nechce nic varit, ale tu harulu zvrtnem.Len sa mi este nechce.Idem asi vencit. 😀

tatuska1
6. mar 2009

aj my mame psika bozeeeeeee ale je taky neposlusny dakedy a ja som nikdy psika nemala a ja ho len maznam ☹

kodada
6. mar 2009

doniesli, akurat som dobastila ... mala som z Franka - Špagety s brokolicou a syrovou omáčkou , mnaam
9 tt mas v podstate rozsah 7 dni, tak to preto mame vsetky rovnaky tyzden, ja som v dnes v podstate 7+6 tt

tatuska1
6. mar 2009

hmm kody sa nam uz nadundala 😀 este sladkost kody a obedik mas za sebou.

ela304
6. mar 2009

Franko robi roznos. Dobre vediet, tam varia super. Ja mam dnes 8+O tt. Aj ja mam doma brokolicu, teraz si neviem vybrat. Chvilku mam chut na to, a chvilu a nieco ine. Tatu ja sa tiez maznam s mojim Ringom, to je môj poklad. Teraz ked som na PN je nam super.

sue250
6. mar 2009

aj ja mam dnes 8plus 0 boze baby dala by som si aj ja cestovinky ale u nas to nik neje a manzel navaril segedinsky co ja nemusim

vevoncek
6. mar 2009

ja dnes robím syr vyprážaný lebo mažo si rozkázal 😀 a zajtra asi tiež syr a potom už mám na nedeľu vymyslený recept nejaký ohnivý dych či ako sa to volá

ja mám tiež psíka ale už som ho dávno nevidela lebo ho mám u rodičov na záhrade a teraz keď som bola chorá s ním chodila mamina (venčiť) ale už sa teším na zajtra pôjdem ja a asi si spravím takú dlhú prechádzku ja som ju cvičila keď bola malá ale mamina ju rozmaznáva a potom je protivná čiže aj po týchto dvoch týždňoch bude preotivná budem ju musieť zobrať zase do parády a potom keď bude poslúchať tak sa s ňou budem aj ja maznať ako odmena za poslúchanie

myounghee
6. mar 2009

ahojte, poculi ste uz o Gynexe? ja som ho zacala papat v utorok,, tak uvidiem
Len som zvedava ci ste o nom nepoculi volaco..
ja som mala ma v13tt minuly rok v july
pekny dnik zatial,, papa a drzim kazdemu palce 🙂

kodada
6. mar 2009

tatu keksik Linu som zvladla este pred obedom, kedze meskali 20 min. 😉
Franko zacal robit rozvoz asi pred mesiacom zase, varia 3 jedla, a celkom dobre, spagety boli vynikajuce
vsetky tri sme potom skoro na rovnako, sue ale ty si to ratas od poslednej MS, vsak?
mi budeme mat cez vikend kolozvarsku ... chcela som ets aj kapustnicu, ale to by uz asi manzel nespapal tolko k.kapusty 😀
ja mam tiez havina (vo fotoalbume) tiez je to taky moj poklad, tiez som ho trochu cvicila, vie pockat, prosit, ale ked zbada macku, ziadny povel nezaberie 😀 😀 😀
myounghee, ten liek nepoznam

myounghee
6. mar 2009

to su bilinkove kvapky,,, ze su velmi dobre,, a vela zien po brati tychto kvapiek otehotnelo

sue250
6. mar 2009

ano kodada podla poslednej MS tak lekar povedal ze to sedi. inak vevoncek napis recept na ten ohnivy dych ja milujem pikantne a teraz nemam na nic ine chut len pizza ale mcdonalds a u nas nie je ☹ a tak by som si dala hamburger a hranolky a colu, 7.4 idem na screeneng do Ke tak sa tesim na MCdonalds 😉
vy sa tiez chystate na screeneg v 11-13tt ja idem ku dankovcikovi do ke je najlepisi na svk. dajte si www.3dultrazvuk.sk to som nemala ani sajnu ze take vysetrenia sa robia.

kodada
6. mar 2009

tak sme vsetky tri cca rovnako dlho tehulky 😉
sue na doky poslal na screening aj pri prvom tehu, a tam mi zisitli MA 😢 cize asi pojdem aj teraz, 23. idem na kontrolu, sono+krv + knizka, tak mi to hadam potom povie

mirip
6. mar 2009

kto tri? nie štyri? 🤐

sue250
6. mar 2009

vazne boze uz mam teraz strach ja som na prvom nebola ani som netusila ze take nie co je, ja som mala ist dnes ale manzel niekam musel ist a busom nejdem, cize v pondelok idem k svojej doktorke a potom v stredu k primarovi, a kodad preco si mala MA prestalo sa vyvijat alebo co bolo?

mirip
6. mar 2009

ja si myslím že štyri kodi.........ty, ela, sue a ja nie? 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre