Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

adrikanatasa
6. mar 2009

no veď ešte chvílu počkám. MS určite nie a ovuláciu tiež pochybujem som presne ten týždeň medzi.

kodada
6. mar 2009

ako to vyzera? ako hnedy vytok ci krv?

adrikanatasa
6. mar 2009

kodada hnedý ale zatiaľ veľmi slabý

kodada
6. mar 2009

to nemsui nic vazne znamenat, neboj, mozno ta doktor pri vysetrovani niekde trochu poranil ... urcite to nic vazne nebude ... ja som to mala tiez, a sla som pre istotu cela vyplasena k doktorovi, upokojil ma ze to nie je nic vazne a nasadil mi Duphaston

adrikanatasa
6. mar 2009

kodada ten chcel nasadiť aj mne dnes ale nebol na to dôvod keďže plod nevidel. 😒 ale mne ten výtok teraz prejde a o týždeň tam ten malý červík bude 😀

kodada
6. mar 2009

tak, toto sa mi paci .... cervicek tam o tyzden urcite bude a zakyva rucickou a zablika srdieckom 😀

adrikanatasa
6. mar 2009

kodada no jasné, doki zamáva čarovným prútikom a bude to 😀 😀 ...vraj sa aj zázraky dejú 😉

adrikanatasa
6. mar 2009

...tak si na ten zázrak počkáme 🙂 a ty ako? všetko ok? kedy máš ďalšiu kontrolu?

tilly
6. mar 2009

už ste boli na gynde? teda kodi asi hej, aj ty adrika?
ja neviem, kedy sa tam mám vychystať, uvažujem, že až ten ďalší týždeň, idem teraz asi znova testnúť, alebo zajtra ráno z prvého ranného...

evulik6
6. mar 2009

ahojte babulky...som tu len na skok, bo musim ist po maleho k svokrovcom...zacali sme malovat, tak som prave poupratovala trosku a prisla som kuk co noveho.... ale ste toho popisali , mala som co citat 😀

kodada
6. mar 2009

jasne, staci kopa pozitivneho myslenia a je to 😀 idem az 23, dost daleko to je, ale ja si pockam
tily este radsej pockaj, aby bolo aj nieco vidiet
ahoj evi 😉

adrikanatasa
6. mar 2009

tilly čau, bola som ale nevyzerá to bohvieako, veď čítaj dozadu 😒 uvidíme rozhodnú vyššie moci 🙂 ty si v 5tom od poslednej MS? ja čím viac testujem tým je čiarka silnejšia a doktor dneska na tom svojom storočnom monitore nevidel nič 😠 tak si ešte týždeň počkám na zázrak 🙂

adrikanatasa
6. mar 2009

ahoj evi, tilly tiež by som na tvojom mieste počkala, vieš ani technika 21 storočia nerobí zázraky 🙂

cukruska1920
6. mar 2009

babyyyyyyyyyyyyyyyyyy...ja som taka stastnaaaaa ako blcha 😵 😵 😵 😵

adrikanatasa
6. mar 2009

kodada to 23 tam už budeš mať riadny kus bábatka, to bude super, bude sa už poriadne hýbať 🙂 držím palce až do 23 a aj potom samozrejme 😉

kodada
6. mar 2009

cukru cakame 😉 co sa deje

adrikanatasa
6. mar 2009

čau cukru, čo si loto vyhrala? veď dnes nebol ťah 😀

kodada
6. mar 2009

adrika dakujem, verim ze to dietatko tm uz bude a krasne mi zakyva rucickou

evulik6
6. mar 2009

no ja vas musim hned aj opustit 😢 musim ist po davidka, tak sa s vami lucim a zelam krasny zvysok dna, aj ked uprsaneho...

a vsetkym vam drzim siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiilno palceky, nebojte vsetko bude ok, tak ako ma byt 😵 😵 😵

kodada
6. mar 2009

ahoj evi a prajem este prijemne malovanie

adrikanatasa
6. mar 2009

ahoj evi, pekný zbytok dňa

cukruska1920
6. mar 2009

dnes som bola popodpisovat nejake papiere a zmluvy a tak a pondelok nastupujem do prace....konecne sa mi podarilo najst si pracu...ani neviete aka som rada a ako sa tesim ..... 😅

kodada
6. mar 2009

jezis to je super cukru ... nespominala si, ze sa ti nieco rysuje ... co je to za pracu?

adrikanatasa
6. mar 2009

cukruške gratulujem a prajem veeeľa úspechov v práci.. 😉

cukruska1920
6. mar 2009

kodi...nechcela som to zakriknut...minuly tyzden v stredu som bola na pohovore s tym ze sa mi do piatku ozvu...nevolali tak uz som to zabalila... a v pondelok mi volali ze ma vzali.... potrebovala som si vybavit kopu dokladov tak som im to tam dnes bola zaniest a v pondelok nastupujem... skoro po roku idem znova do prace... dufam ze bude dobre a budu mat pri mne trpezlivost pri zaucani 😅

kodada
6. mar 2009

super, super, super ... ani nevies aka som rada ze ti to vyslo ... a v casoch krizy

cukruska1920
6. mar 2009

no mi hovor...uz som stracala nadej...som posielala ziadosti od januara a nikto nic... az teraz toto...jujha... 😀 som volala aj muzovi a tesil sa tiez... normalne mam chut otvorit dnes vinko a oslavit to 😵 😵

kodada
6. mar 2009

cukru tak to sprav ... nevidim v tom ziadny problem, mas chut oslavovat, tak oslavuj 😀 pripijam si dzusikom na dialku

cukruska1920
6. mar 2009

ok....daj si dzusik a ja si dam vinko aj za teba 😀

sue250
6. mar 2009

adrika meska ti? lebo ja som si robila v januari test bol pozitivny zacala som spinit druhy den prestala, a na treti den klasicka MS a nadlsi mesiac uz som bola tehu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre