• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Missed abortion VIII.

23. októbra 2015 
aha si v 5t som si precitala vynechala som strana 106) baby mne dokina povedala ze do 10t ak zacne krvacat je to nic a stava sa to bezne to potesia cloveka. :frowning2:
mysli pozitivne neboj na tyzden uz sa budes tesit z baba :wink:
6. mar 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adri ak ťa to ukludní mne ked robil prvýkrát teraz doky sono tak do večera a potom ešte ráno bola na toaletáku čerstvá krv...........síce len taký pásik ale bola a potom to prešlo..........druhýkrát už nebolo nič a dúfam že ani nebude.....ak sa ti zosilní výtok tak choď na pohotovosť :wink: , neboj všetko bude ok :wink:
6. mar 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue MS mi mešká 8 dní, ja mám 35 dňový cyklus, ale mám aj pozitívne testy a na sone nie je nič vidno, kontrola o týždeň tak uvidíme.Podozrivo zvačšený vaječník vraj nevylučuje ani mimomaternicové.. krv mi ale tĺk nezobral :slight_smile:
6. mar 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirip dík, veď ja sa nebojím ja mám len strach :slight_smile: ja viem že to bude dobré :wink:
6. mar 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adrika ono to môže byť aj tak že vajko bolo oplodnené na konci cyklu a preto ešte nie je nič vidieť ja som to tak mala prvý krát a tiež som mala taký výtok do hneda ale nič to neznamenalo.

cukruš gratulujem pri práci možno teraz sa vám aj to bábo skôr podarí keď budeš zamestnaná a nebudeš na to myslieť určite budú mať s tebou trpezlivosť nebojkaj všetko bude dobré
6. mar 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to celé nejaké divné ale posledný krát sme to robili naplno 8 febr. čo bolo 17 dní od prvého dňa posl. menštr. potom už nie takže tie počty mi nijako nesedia. A to som už skúšala použiť aj eurokalkulačku :slight_smile: :sweat_smile:
6. mar 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adrika tak mas kolobeh ako ja, ja mam 36 dnovy cize tam ti to este nemuselo byt vidno. mne ukazalo az v 5plus5 den len gest.vak, ak by bolo mimo tak by ta bolel vajecnik ale krv mal brat tam by to hned potvrdilo ak by bolo hcg vysoke a na sone nic tak potom by sa mozno malo jednat o mimo, ale neboj uvidis na buduci tyzden uz bude ok vsetko, nas lekari tak vystresuju dakedy sli zeny v 3m utz neboli a vsetko bolo ok, len nas stresuju a potom su potraty sem tam vas naserie manzel a adrenalin netaky)
6. mar 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adrika ... eurokalkulacku? to sa ako robi?
6. mar 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue :slight_smile: :grinning: presne tak! to oni nás stresujú a ak to na bud. týždeň bude o.k. tak mu rozbijem hlavu :angry:
6. mar 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kodada srandujem :grinning:
6. mar 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: uz chapem
6. mar 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule idem si vas precitat co som zmeskala boli sme na nakup v madarsku :grinning: muzikovi bolo uz dobre tak chcel ist :wink:
6. mar 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatu, co ste kupili?
6. mar 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kody kupili sme skoro vsetko ako co sa tyka potravin tak ja som nakupovala to co bezne u nas a este nieco navyse t.j.vody cukor olej konzervy rozne chlapom lebo to otec miluje ovocie proste vsetko a drogeriu koplet vsetko o polovicu lacnejsie
6. mar 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potom manzel si kupil dvoje topanok jedny do prace a jedny len tak lebo bolo 1+1 zadara a vysli ho na 10eur
6. mar 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre hafana pedigri tasticky a granulky
6. mar 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela som ist pozriet aj do kiki ale uz sa manzelovi nechcelo a este sme aj natankovali velmi lacna nafta
6. mar 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tatuska, no už si vymenovala všetkých a nám si čo kúpila? :slight_smile: :grinning:
6. mar 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vaaaaaaaaaaammmmmmmmm no vam tehule papanicko ved vy mate rozne chute tak ked dojdete tak mate na vyber :grinning:
6. mar 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adri a drobcek ti uz hajinka???? :slight_smile:
6. mar 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie práve sa navečeral a ešte pozerá autá, a donemoty to dokola kuká každý deň, už mu z toho musí šibať :slight_smile: On chodí do postele okolo pol 9
6. mar 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano tak ma vydrz a poobede ti spinka? :slight_smile:
6. mar 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatru tak vy ste toho riadne nakupili ... ale co, ked sa to tam tak oplati ... :wink:
no tak ja by som si dala harulu/placku/babu/podlesnik :grinning: :grinning: :grinning:
6. mar 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este mame kody ja ti to poslem expresom co ti na to :grinning:
6. mar 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cakam, dam tu adresu?
6. mar 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatus áno ale on chodí do škôlky a tam vraj zázračne spáva. V sobotu a v nedelu doma ani za svet :slight_smile: ako to tie učitelky robia :fearful: :sweat_smile:
6. mar 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cakam ip :grinning:
6. mar 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adri tak to neviem ako to robia ale hlavne ze tam spinka a pokial nieje doma zly ked si nezdriemne tak je to ok :slight_smile:
6. mar 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kody manza poslucha dnes??????????
6. mar 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a skoro by som bola zabudla na cukrusku ze blahozelam k novej praci. :slight_smile:
6. mar 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok