Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

tilly
11. mar 2009

rok 😲

adrikanatasa
11. mar 2009

rok! to ako keby mi povedal pol života ☹ tak a načo som potom po augustovom kyrete čakala pol roka? Aj tak to dopadlo na chuja aj tak... len ak by sa to nedajbože opakovalo o rok som zvedavá čo potom!!! Potom budem čakať možno aj dva roky! 😠

tatuska1
11. mar 2009

a to akoze povedal len tak hej ze pockajte rok?????????a vysetrenia a hladat pricinu akoze nic

tatuska1
11. mar 2009

to co za k......a to je mna by to nasralo akoze on si mysli ze tym ta upokoji ze ti povie pockajte rok?

tatuska1
11. mar 2009

adri nechces zmenit lekara???????

adrikanatasa
11. mar 2009

tatuš jasné že mám už papier na infektológiu, bud. mesiac ma objedná na genetiku, dal mi aloe vera gel na zregenerovanie maternice + mi objednal nejakú včeliu kašičku či čo to je myslím že sa mi venoval dosť, len s tými dátumami ma nasral 🙂 ☹

tilly
11. mar 2009

ja by som si tiež išla po vyjadrenie ešte k jednému lekárovi...

tatuska1
11. mar 2009

tilly presne tak adri ved vies co ked ti iny povie nieco co ti ten nepovedal

adrikanatasa
11. mar 2009

tilly sama neviem čo urobiť.. on je taký zásadový aj po prvom mi povedal že pol roka čakať..možno za pol roka za trištvrte keď budeme mať v rukách všetky výsledky mi povie aj sám že môžme teda o niečo skôr... neviem..

adrikanatasa
11. mar 2009

ale si ma poistil antikoncepciou 🙂

tatuska1
11. mar 2009

aj mne dala adri ale ja som brala dva mesiace a som vysadila lebo som mala neskutocne bolesti hlavy a nervozna som bola jak pes 😀

kodada
11. mar 2009

ahojte som spat, chlebicky su hotove, ale dnes mi vobec nebrali ... 😉
adrika, urcite pockaj na vyjadrenie ineho lekara, radsej

tilly
11. mar 2009

mne doktor povedal, ze netreba zbytocne dlho cakat... staci dva mesiace... ale neviem ako pri druhom aborte

adrikanatasa
11. mar 2009

baby moje a to sa mi zdalo dlho čakať týždeň napr. na ovuláciu alebo na sono alebo tak a teraz že rok. Konic sveta! 😖 tilly podľa mňa po druhom je to to isté čo po prvom teda aspoň pokiaĺ to bolo po takom čase ako v mojom prípade, veď to neboli dva kyrety za 3 mesiace ale dva behom 7 mesiacov..

vevoncek
11. mar 2009

adrika ja si myslím že ten rok čakať nebudete musieť, lebo teraz ti porobí vyšetrenia a keď ti niečo zistia tak ťa preliečia a doki ti povie že môžete pokračovať horšie bude keď nezistia nič a tým pádom bude asi trvať na tom aby si počkala ten rok v tom prípade by som sa buď nejako zamestrnala aby som na to nemyslela alebo by som išla ešte k druhému doktorovy nech sa k tomu vyjadrí

adrikanatasa
11. mar 2009

vevonček zamestnaná som to neni problém 🙂 ale asi si nájdem aj niečo popri zamestnaní lebo to fakt keď má človek len chvílu čas tak myslí na hovadiny... 😢 neviem, spýtam sa aj na infektológii veď taj keď som povedala že po prvom potrate mi kázal čakať pol roka tak tiež krútila hlavou že načo toĺko. Uvidím aj na tej genetike čo a ako.. bože dúfam že mi nenájdu niečo čo sa liečiť nedá... no a zas myslím na chujoviny 🙂

tilly
11. mar 2009

kam ideš na genetiku?

vevoncek
11. mar 2009

adrika neboj dopredu sa netráp po vyšetreniach budeš mudrejšia a asi každá by to tak prežívala ako ty tak nedočkavo ja som tiež tak čakala na výsledky z infekčného ako na spasenie a keď som išla po výsledky a mali na dverách že PN tak ma skoro porazilo a o týždeň sa odialilo naše snaženie a najhoršie bolo že ja som po tom týždni volala aby somsa objednala a nikto mi to nebral a tak som tam išla osobne a myslela som si že ma doktorka zoberie ale mala veľa ľudí tak ma objednala taká som bola z toho nešťastná a to som čakala len týždeň takže viem si predstaviť čo teraz prežívaš ale ja si myslím že nebudeš musieť čakať až rok uvidíš a neboj keď ti nájdu niečo tak sa to určite bude dať liečiť aj mne na infekčnom zistili a už som preliečená ale trvalo to skoro pol roka

adrikanatasa
11. mar 2009

tilly do NR neviem podrobnosti ani ku komu ani kde len viem že je to v Nitre

adrikanatasa
11. mar 2009

vevon ja viem že je to o nervy ale keď to máš všetko eštelen pre sebou tak sa ti to zdá ako večnosť.. ktovie ako prebieha to genetické vyšetrenie...

tilly
11. mar 2009

asi k MUDr. Barošovej, je to súkromná genetika, úplne super, asi naj na Sk...

neboj, určite nebudeš musieť čakať rok 😉

adrikanatasa
11. mar 2009

tilly dík 😉 aj vieš ako to prebieha? či nám budú brať nejaké vzorky, krv alebo čo?

tilly
11. mar 2009

krv určite a inak neviem

adrikanatasa
11. mar 2009

tilly aj ja si myslím že niektorí lekári ti proste povedia to maximum čo by si mala čakať ale ak bude všetko v poriadku tak potom povolia uzdu 🙂 ty si už bola u dokiho na potvrdenie tehu? pozerám že si v 6tom 🙂 to je super.Držím všetky palce!! 😉 Ozaj inak ma napadlo teraz mojmu gynekologovi porodila baba čo mala MA a zostala tehotná 3 týždne po kyrete a má zdravé dievčatko 🙂 a mne zažne že rok 😀

tilly
11. mar 2009

3t po kyrete? 😲 no teda...

vidíš, nebudeš musieť tak dlho čakať, ak si zdravá, tak určite nie.... ja som bola mesiac po kyrete u doktora a ten mi povedal, že som už úplne OK a môžeme sa snažiť...

chcem ísť tak, aby bolo vidno už srdiečko, tak možno v 6tt +2, to už by malo byť a biť nie...

adrikanatasa
11. mar 2009

myslím že ten 7my týždeň je už vidieť srdiečko. Choď tak aspoň 6+5 podľa mňa.. pre istotu nech sa tam nemusíš motať zas o týždeň 😉 to je supeeer a čo by si chcela chlapčeka alebo dievčatko?? sprostá otázka ale tak k čomu máš bližšie?? 🙂

tilly
11. mar 2009

je mi to úúúplne jedno, vždy som mala vysnívaných dvoch synov, ale zas kupovať ružové šatočky a chodiť na tanečnú by sa mi tiež páčilo 😀

vevoncek
11. mar 2009

adrika viem aké je to na začiatku ja som mala tiež taký pocit skús si o tých vyšetreniach pozrieť na internete tam by niečo mohlo byť o tom popísané

vevoncek
11. mar 2009

my s mužom by sme chceli dievčatko lebo v okolí sú samí chlapci ale na tento mesiac nám vychádza chlapec podľa tej čínskej tabulky takže mi je to tiež v podstate jedno 😀

adrikanatasa
11. mar 2009

vevon no veď mňa za chvílu vyhodia z roboty, furt kukám debiliny po internete a to čo mám robiť nerobím. Teda neni sú to debiliny, pre mňa sú to dôležité veci 🙂 idem kúpiť papier do tlačiarne kočky, za chvílu som spať 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre