Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

adrikanatasa
11. mar 2009

vevon aj mne vychádzalo dievčatko na február... no čo už tabulku na chvílu odložíme..

vevoncek
11. mar 2009

aj ja stále robím kraviny v robote a nie svoju robotu ale pokiaľ ma pri tom nikto nepristihne tak je dobre 😀 a ževraj keď sa odreagovávaš o práce tak je to dobre len neviem či pre zamestnancove zdravie alebo že potom si ten zamestnanec plní lepšie svoju robotu to som niekde čítala ale je to hovadina na entu 😀 😀 😀 lebo ja sa odreagovávam stále a roboty mi stojí

a doma nemáš net že by si si to doma pozrela ak ťa to veľmi trápi že surfuješ v robote na nete? ja mám ešte k tomu aj kolegyňu za chrbtom čo bonzuje šéfke že nič nerobím ale je mi to nejak jedno 😀

adrikanatasa
11. mar 2009

vevon mám net aj doma, ale doma mám aj 4 ročného krpca, a domáce práce z toho vyplýva že najviac času na net mám v práci 😀

tilly
11. mar 2009

ja tiež doma moc nestíham, a tu mám stále niekoho za chrbtom...

tilly
11. mar 2009

ešte chvilku a padááám domov 😀

vevoncek
11. mar 2009

tak to sme asi na tom všetky rovnako ja doma tiež moc na PC čas nemám a ešte k tomu je doma o PC bitka, lebo môj muž je zavyslák a keďže sa vie lepšie pretláčať tak vyhráva vždy ten kto prvý obsadí stoličku je za PC ja potom vystihnem chvíľu keď mu už ide mechúr prasknúť alebo keď ide k telke a potom zase on má problém sa k PC dostať už len čakám kedy ma zdvihne aj so stoličkou a prenesie od PC niekde inde 😀

tilly
11. mar 2009

mne tak napuchlo brucho dole... asi sa mi maternica zväčšuje...

tak ja si chvilku v robotke ešte počkám, po ceste na takej veľkej križovatke vraj opravuju semafor, tak sa tam nejdem tlačiť, aspoň kým tam nehodia policajta...

inak, mám také divné pocity, bojim bojim, že to aj teraz na prd dopadne...

adrikanatasa
11. mar 2009

ešteže môj má laptop. Ale ja mám zas PC v detskej izbe a malý ide o pol 9 spať a ja som bez kompjutera 🙂 a samozrejme laptop je obsadený aj do rána do druhej 😀

adrikanatasa
11. mar 2009

tilly nestresuj ja viem že je to ľahko povedať ale vlastne aj ja som sa strašne bála, v piatok som išla na sono a zo štvrtka na piatok som do rána nič nespala ☹ toho strachu sa nedá zbaviť... možno keď fakt otehotniem až o rok tak už to také nebude..neviem.. v každom prípade držíííím moooooc palce 😉

tilly
11. mar 2009

podľa mňa, každá čo si prežila MA má tieto pocity... ale vnútorný hlas mi niečo hovorí... nechcem to počúvať... som ako schyzofrenik 😀 😅

preto sa mi moc nechce ísť k dokimu... lebo už vidím zas ten jeho pohľad na monitor, noooo, nie je to dobré 😢
prvý krát mi hovoril, že ste tehotná, ale ešte nevidím srdiečko, druhý krát, nie je to dobré a už začal o MA...
brrr, asi sa idem odreagovať do auta, mám to 20 km, po ceste sa vždy zomelie niečo, na čo potom myslím namiesto kravín...

adrikanatasa
11. mar 2009

Myslíme pozitívne tilly !!! 🙂 🙂 🙂

tilly
11. mar 2009

to sa nedá, chytá ma nejaká depka, asi skočím k tomu mudr skôr alebo radšej neskôr? alebo vôbec? 😀 budem si myslieť, že som OK tehu a až keď mi začne rásť brucho a malé kopať, tak skočím k doktorovi...

adrikanatasa
11. mar 2009

no alebo choď len porodiť 😀 inak keď chceš mať kľud choď aj zajtra. Ja si tiež vyčítam že som nešla skôr možno by mi dal niečo na udržanie, ale ja som bola tiež taká tvrdohlavá že až keď bude srdiečko a bolo h....o ☹

evulik6
11. mar 2009

ahojte babulky.... tak konecne uz som doma a sediiiiiiiim... vysetrenie dopadlo vyborne, vraj srdco me pracuje ako ma, tak mi odlahlo.... 😉

vevoncek
11. mar 2009

evi tak to je super že máš zdravé srdiečko a čo škôlka ako si dopadla? aj si kúpila ten test? kedy budeš testovať??? ale som ťa zavalila otázkami 😀 😀 😀 no čo som zvedavá po tebe budem ja nasledovať možno nie tento mesiac ale budem

evulik6
11. mar 2009

vevon nebola som dnes u dadkovej dokiny, pojdem zajtra, dnes som uz mala dost doktorov 😀 jaaaj, ja mam depku baby pomoooooooooooooooc 😢

evulik6
11. mar 2009

test dopadol na prd, negativny,... ja som to tusila ze si ho nemam robit, ach, som ja ale kravaaaa.... no co uz, nabuduce kaslem na to...

ela304
11. mar 2009

ahojte baby, evulik nebud smutna april to isti 🙂 🙂 🙂 Ja idem zajtra na vystavu do Nitry, dufam ze mi bude dobre.Idem pokukat inspiracie do nasho noveho domu. Dnes mi bolo celkom dobre, aj ked zaludok mam stale ako na vode, akoby som bola hladna. uz si ale na to aj zvykavam.

evulik6
11. mar 2009

ela snazim sa, ale takato depka ma obcas chyti...ani nie som taka smutna z toho ze to teraz nevyslo, ja som to vlastne aj cakala....len kvoli tomu ze mi dnes jedna kamoska pisala zo sona, dozvedela sa ze cakaju chlapceka, a my sme boli rovnako tehotne, no skoro rovnako...ona bola o dva tyzdne tehotna skor, tak ma chytila depka ze aj ja som mohla uz pomaly vediet co by to bolo a tak... ja jej to zo srdca prajem,mam ju velmi rada, ale zistila som ze ma to stale boli a myslim si ze mne sa tak rychlo zase nepodari otehotniet, ze to bude zase tak ako pri prvom...dlheeeeeeeee cakanie... no co uz narobim...zivot ide dalej...stavaju sa aj horsie veci... 😉

ela304
11. mar 2009

to poznam, ja som mala dve kamosky s ktorymi som bola tehotna. Este aj v ten isty den spolu rodili a ja som mala byt s nimi tretia. Bola som ich aj pozriet v nemocnici a teraz sa casto stretavame tak ma obcas aj napadne ake velke dietatko by som uz mala. Ale co uz, zivot ide dalej. Nepomôzeme si. 😖 😖

vevoncek
11. mar 2009

evi a ako to je s teplotou pošleš mi graf? ono podľa mňa ešte môžeš byť tehu lebo ak ti mešká len dva dni to je ešte málo to ešte ten test nemusí ukázať

skybaby
11. mar 2009

ahojte co je nove? 🙂

vevoncek
11. mar 2009

ale evi mne tiež tento mesiac nehrozí že budem tehu a ten ďalší si asi začnem merať aj ja teplotu a budeme pokračovať spolu ďalej bude nám veselšie a mne bude ďalší mesiac vychádzať dievčatko tak ako aj s manželom chceme takže ja sa už teším ono je to sklamanie to je vždy aj keď si psychicky pripravená že to nemusí výjsť ako ja napríklad ja mám ešte 14 dní na to aby som otehotnela nemám na to celý cyklus a viem že tým pádom to nemusí výjsť ale určite budem sklamaná keď príde mrcha to je normálne lebo v kútiku duše si niečo želáme a nevýjde to

vevoncek
11. mar 2009

evi tak si ho skús objednať ten femigard ja som prvý krát otehotnela vďaka nemu

vevoncek
11. mar 2009

skybaby ty sa pochváľ si tu dávno nebola ako sa máte s fazuľkou?

skybaby
11. mar 2009

my sa mame fajn, som trochu unavena, ale kto by nebol keby prestal pit kavu ze 😀 a obcas mi je blbo ale to tak poobede alebo vecer ... takze pohodka a dufam ze mimi je ok 😉

vevoncek
11. mar 2009

určite je oki no ja tiež neviem ako to s tou kávou bude, lebo ja mám niekedy takú chuť na kávu a ešte aj manžo ma v tom podaporuje ina keď som bola prvý krát tehotná tak ma ani hlava nebolela ani záha ma nepálila tak mi bolo dobre som zvedavá či to bude aj druhý krát tak

evulik6
11. mar 2009

ved ano vevon, sme sa predsa dohodli 😉 uz sa na to veeelmi tesim ako budeme chodit na prechadzky... 😵

sky to je super ze sa mas supeeeer 😀

skybaby
11. mar 2009

inac ani ja som v prvom tehu na tom nebola nejako zle tak dufam ze to tak bude aj teraz
no a vevo ty sa kedy pridas k tehulkam v aprili? 😉

vevoncek
11. mar 2009

skybaby neviem možno už aj tento mesiac to výjde o čom pochybudem ale asi sa skúsim pridať v apríli nech máme babu 😀

evi aj ja sa teším bude nám veselšie a ty ako skúsená mamina mi budeš radiť ja budem taký nováčik vyplašený zo všetkého 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre