Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

tilly
12. mar 2009

ninus... 😲 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

vevoncek
12. mar 2009

adrika tak to má byť je to ťažké mať dobrú náladu ale treba sa o to pokúsiť a treba brať všetko pozitívne, lebo doktori často strašia ja keď som prvý krát bola na sone (keď som bola tehu) už ma doktor pripravoval na to že sa často stáva že žena potratí a tým pádom som síce bola nervózna čo som dva týždne čakala na ďalšie sono ale som to tak viac kľudne zobrala ale bolelo ma to určite a veľmi ale asi je dobre keď nás doktori pripravia na všetko niekedy to človeka síce zbytočne vystraší ale mne to pomáha ja aj teraz to budem brať s rezervou keď otehotniem pre istotu aspoň potom nebudem tak veľmi sklamaná

adrikanatasa
12. mar 2009

vevon a ty si v kolkom týždni prišla o mimi? už máte po pauze?

tilly
12. mar 2009

ja mám desný strach... s mužom sa o tom baviť nemôžem, on má teraz iné starosti, pomaly sa ani nebavíme a ak spolu prehovoríme, tak na mňa len nervne odvrkne, keby som ho začala otravovať s týmto, tak ma už úplne pošle do prdele, nikto iný ma nechápe... ☹

vevoncek
12. mar 2009

adrika ja ani neviem lebo také to bolo divné ja keď som si to vyrátala tak mi to vyhcádzalo 8tt ale doki mi do karty napísal 5, lebo plod sa prestal asi vyvýjať

tilly veď preto tu máš nás aby si sa mohla vyžalovať a napísať čo ťa trápi a my čo sme to prežili tiež ťa pochopíme a povzbudíme 😉 ja sa môžem s mužom o tom rozprávať ja mám veľmi chápavého muža jemu nevadí ani keď mu dokola rozprávam to isté ale on je zase taký že keď sa s ním chcem rozprávať tak buď pozerá šport alebo lústi krížovku alebo zaspí 😀 ale ja mám pocit že som sa vyrozprávala a on je v pohode lebo sa vyspí 😀 😀 😀 ale tiež je teraz trochu nerózny kôli robote tak sa ho snažím nezaťažovať ale už sa nevie dočkať kedy budem tehu som mu vysvetľovala že musíme sexovať každý druhý deň tak sa snaží podľa toho riadiť taký je podarený

vevoncek
12. mar 2009

ale tiež je niekedy nervózny vtedy keď čakám od neho odpoveď a jemu sa nechce rozprávať vypočuť ešte vypočuje a reagovať sa mu nechce, lebo on nad tým neuvažuje on má plnú hlavu roboty a iných starostí a toto je pre neho také nepodstatné asi kôli tomu že ja si to sledujem ale zase keď som sa ho pýtala či vie kedy mám mať mrchu tak to ovláda som bola normálne prekvapená a pritom som mu to nehovorila

tilly
12. mar 2009

môjho trápi tá kríza, nevie, čo bude a tak...

tilly
12. mar 2009

ešteže ste tu, keď mám krízu, len vy to viete pochopiť, kamošky, čo majú bez problémov po dve deti to moc nechápu, trápia ich iné veci ...

vevoncek
12. mar 2009

tilly aj môj je nešťastný z krízy hovoril že tento mesiac sa to vykryštalizuje či budú prepúšťať a či sa aj firma zruší a dokonca chcel aby sme ešte s bábom počkali ale to tak na začiatku krízy ale som ho prehovorila že nebudeme čakať a teraz sa teší ja som mu to vysvetlila že to bude dobre len to treba vydržať

adrikanatasa
12. mar 2009

vevon aj ja som to mala také že podľa posl. MS 7 týždňov a na sone nebolo vidieť skoro nič.. prvý krát len gest. vačok a druhý krát to bolo zrejme veľmi skoré štádium..
tilly to aj ja mám takého výrečného doma 🙂 preto som začala chodiť na koníka 😉 Podľa neho sa zbytočne nervačím a rozčulujem nad vecami s ktorými aj tak nič neurobím.. keď ma včera videl opať mrnčať tak mi toto povedal.. ale on je v niektorých veciach taký uzavretý, podľa mňa to fest sere aj jeho len o tom nechce hovoriť..
ešte že si môžme prísť sem tam popísať sem 😉

tilly
12. mar 2009

môj je jedináčik v rozvedenej rodiny, čiže maximálny individualista, ja som zas zvyknutá, že u nás sa všetko riešilo spoločne, podľa neho som nesamostatná...

tilly
12. mar 2009

dnes to balím, idem domov

vevoncek
12. mar 2009

toto je dobrá téma o manželoch 😀 môj je taký že by si dokázal poradiť sám je zvyknutý byť sám a tiež si myslí že to veľmi prežívam ale ja si myslím že si aj uvedomuje že som jednoducho taka a iná nebudem a okrem toho my ženy sme citovo založené a výrečné a muži sú náš pravý opak inak niekedy by som chcela mať povahu ako má môj muž on vizerá ako keby sa ničím iným nezaoberal len robotou a zbytok dňa ako keby vôbec nevnímal lebo keď sa ho na niečo spýtam že čo si o tom myslí tak mi povie že nič o všetkom si nemyslí nič iba na robotu keby so msa spýtala tak by začal nadávať

adrikanatasa
12. mar 2009

vevon o všetkom si myslí nič 😀 😀 😀 nemáš ty za muža môjho muža? 😀 😀 😀

vevoncek
12. mar 2009

adrika muži su v podstate rovnaký iba v maličkostiach sa odlišujú 😀 asi aj oni si myslia to isté o nás 😅

vevoncek
12. mar 2009

adrika a ako vizerá ten tvoj muž vizerá tak že má krásne veľké pevné bruško ak áno tak potom asi máme toho istého muža 😀

adrikanatasa
12. mar 2009

vevon nie nie bruško má také akurát, keď sme sa spoznali bol chudý a tvrdý, myslím telo 🙂 ale teraz som si ho trošku vykŕmila a podľa mňa je tak akurát.. minule som mu povedala že keď sme sa spoznali vyzeral ako keby bol vážne chorý .. bol straašne chudý, mal by mi poďakovať že som z neho urobila chlapa ako má byť 😀

evulik6
12. mar 2009

ahojte... nooo ale ste poklebeteli o muzoch 😀 ja mam tiez takeho velkym pevnym bruskom vevoncek 😀 a moj si mysli ze to s otehotnenim beriem az prilis vazne, bo si aj teplotu meriam,...ze na co a tak... ze som to nikdy nerobila...zo zaciatku sa na tom uchechtaval, ale uz si zvykol....
Akurat mi pisala sesterka ze je tehoska, ze 30.oktobra ma termin 🙂

mirip
12. mar 2009

ahojte dievčatá 😵

petruci6
12. mar 2009

mirip ty si tehu????????? 😅 😅 gratulujem

mirip
12. mar 2009

hej petruci, vedeli to baby tu ale tt som dala len dnes ked som bola na druhom UZV a všetko je ako má, tak dúfam že tentoraz to bude ok 😵

petruci6
12. mar 2009

jasne,ze bude,hlavne mysli pozitivne 😉 😉 drzime palce,vela oddychuj,spi a nenamahaj sa
beries aj nejake lieky?

mirip
12. mar 2009

hej 🙂

petruci6
12. mar 2009

dobre,hlavne papaj vitaminy a kys.listovu

evulik6
12. mar 2009

mirip no vidis...supeeeer.... drzim palce nech to takto vydrzi az do konca 9m 😵

mirip
12. mar 2009

hej petruci to mám, na predpis od lekára to je čistá kyselina listová tá je len na predpis aj duphaston mám klasika a aj injekcie na riedenie krvi, lebo trombofílie zrejme zapríčinili ten missed v septembri ale ešteže mám dobrého doktora ktrý urobil a poslal krv na vyšetrenia aj na genetiku, inak sa to robí až po dvoch missedoch, tak dúfam že tentoraz to bude všetko dobré 😵

petruci6
12. mar 2009

urcite bude,verim tomu a musis aj ty 😵

tilly ty tiez?????? 😵 😵 babulky mam z vas radost

mirip
12. mar 2009

hej aj tilly aj kodada aj ela aj sue je nás dosť a dalšie sa dúfam pridajú čoskoro 😵

petruci6
12. mar 2009

super 😅

adrikanatasa
12. mar 2009

mirip gratulujeeeeeem že je všetko tak ako má byť 😉 teším sa s tebou.. aj ja sa už chcem tešiiiť na svojeee ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre