Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

vevoncek
13. mar 2009

dobré ránko

tilly neboj sa ja som si to čítala a myslím si že sa nemáš čoho báť borelioza potom toxoplazmóza a salmonelóza a veľa iných chorob keď máš a môžu byť aj preliečené a brali by ti krv tak ti to tam zistia že si to mala ale to nič neznamená jednoducho v krvy to už budeš mať stále ale si zdravá takže buĎ v kľude 😉

evulik6
13. mar 2009

dobre ranko babulky...vybuvane??? 🙂

tatuska1
13. mar 2009

dobre rano babule ste tu niektora 😀 😀 😀

evulik6
13. mar 2009

ahoj tatuska...tu sooooom 🙂

vevoncek
13. mar 2009

ahojte som nečakala že tu budete tak skoro ale som rada 🙂 😉

ja som sa dozvedela že kamarátka sa ide vydávať v Prahe a posielala mi šaty dvoje medzi ktorými sa nevie rozhodnúť ale také su pekné hneď som si spomenula na miju svadbu 😕 😀

tatuska1
13. mar 2009

ahooooooj ja sa vratim za pol hodku musim ist pre svokru do roboty seklo ju a nevie sa pohnut 😝 😝 😝 😝

tatuska1
13. mar 2009

evulik dosla mrcha

evulik6
13. mar 2009

tatuska, mrcha stale nic a teplota je rovnaka ako vcera....

vevon, to musi byt tazke vybrat...joooj, ja rada taketo veci 🙂 Vcera mi pisala sesterka ze je teho v druhom mesiaci, ze termin 30.oktober...parada...to je uz v tretom podla mna nie?

kodada
13. mar 2009

ahojte babule, vcera som vas opustila, lebo som bola trochu gemblerit 😉
miri, vcera som si zmenila pas podla poslednej MS, preto mam v oktobrovkach iny termin -... tam je posla sona
evi super, test uz mas doma 😀

evulik6
13. mar 2009

ahoj kody, test mam ale neviem ci mam testovat... este asi pockam do nedele 🤐

kodada
13. mar 2009

nie, urcite este netestuj, meska ti malo, este nemusi byt nic vidiet, budem nedockavo cakat na nedelu 😀

evulik6
13. mar 2009

no ved hej, radsej pockam... si myslim ze dorazi... no uvidime 😉

kodada
13. mar 2009

mas taky pocit?

evulik6
13. mar 2009

ja uz ani neviem moja... raz ma brucho boli, potom nie...prsia ma bolia uz tyzden...ale inak mi je v pohode...

evulik6
13. mar 2009

vcera som mala pocit ze uz dorazila, idem na wc a nic... mala som doobeda nejaky biely hlien ako ked mam plodne dni...uz neviem co si mam o tom mysliet...test som skusala pred dvomi dnami a vysiel negat. Baby z inej temy ma prehovorili a tak som testla...vedela som ze nemam ale nejako mi to proste nedalo, no co uz...pockam a uvidim

kodada
13. mar 2009

vsak nedela nie je tak daleko ... budes trpezliva a uvidis krasne ciarocky 😎

vevoncek
13. mar 2009

evi tak to je super že teplotka sa drží ja budem asi tiež čakať na nedeľu normálne som zvedavá ale máš pravdu radšej očakávať mrchu a nech nepríde ak neočakávať a mala by prísť

ja tiež teraz rada obzerám svadobné šaty a som sa potešila keď som sa to dozvedela o kmoške, lebo už sú dlho spolu a ešte aj švagriná sa ide vidávať ale ona chce mať takú svadbu že na úrade a potom doma opekačka tak neviem či si bude požičiavať šaty alebo si dá len kostým ušiť alebo si objedná nejaké šaty biele z nejakého časáku neviem ale dnes ideme na návštevu tak sa jej povyzvedám

evulik6
13. mar 2009

nooo co ine mi ostava 😀 ci tam budu ciarocky neviem, radsej sa neradujem dopredu, mozno ze zajtra aj ta mrcha pride... clovek nikdy nevie... 😉

evulik6
13. mar 2009

juuuj vevon, tak ty mas same svadby naokolo...u nas v rodine nikto nic a tak by som uz rada niekam sla 🙂

vevoncek
13. mar 2009

evi ale keď som bola tehu tak som mala taký hlien ako keď som mala plodné dni a keď ťa aj prsia bolia ale v každom prípade ešte si počkaj do tej nedele ja budem čakať do stredy to mám 33 DC ale ja to mám také že mávam teraz dlhé cykly takže ten 33 budem brať tak s rezervou myslím že keď sa mi cyklus predlžil a nebudem teraz tehu tak mrcha príde tak na 37 DC a test spravím asi až na 45DC ak mrcha nedorazí

kodada
13. mar 2009

alebo vas idem baby trochu popokusat aby ste testovali dnes 😀 😀 😀
u nas v okoli sa nerisuje ziadna svadba, minuly rok som bola ale na 3, s toho jedna bola vlastna ... za mesiac mame vyrocie

vevoncek
13. mar 2009

keď som nebola vidatá tak som si tak myslela že bože všetci sa berú a teraz sa teším keď už mám svadbu za sebou ale teraz si už málokto spraví takú vľkú svadbu tá kamarátka bude mať takú moblesnú ale asi nebude veľká a švagrina tá bude mať zase takú nie moc noblesnú ale možno bude veľká inak som zvedavá koho si zavolá ako svedka my s mužom sme si zavolali ju normálne sa teším už na leto inak obidve si dali termín na august

evulik6
13. mar 2009

no ja radsej pockam este... uvidim co mi povie teplota zajtra...
Kody tak to budete mat teraz prve vyrocie? super... my sme mali piate tento rok... straaasne to leti... za chvilku mi aj maly pojde do skoly, ani sa nenazdam 😝

vevon, tak som zvedava ako dopadneme spolu s tatuskou a cukruskou... cukrus nam vcera popapala vsetky tehu virusy tak ona to isti 😀

evulik6
13. mar 2009

tak budes dancovat po svadbach vevon, to je super... moja svagrina sa zatial nechysta vydavat, sestra tiez nie...brat urcite nie...a z kamosiek tiez nikto....este mozno krsnej dcera...ale este neviem kedy ci tento rok ci buduci...

evulik6
13. mar 2009

no idem od vas na chvilu...musim sa dat trosk do kopy aj maleho.... aj upratat...tak sa majte zatial pekne... ajojte

vevoncek
13. mar 2009

kodi ja som sa tiež vidávala minulý rok 10.5. tak tento rok budeme mať tiež prvé výročko a 11 výročko čo sme sa zoznámili

evi veru ešte radšej netestuj pokčaj a ty kodi nepokúšaj 🙂 ja mám ešte čas na testovanie asi týždeň aj pol lebo nie budúci týždeň stredu ale až ten ďalší to je za 10 dní do vtedy ešte musím manža zničiť 😀

vevoncek
13. mar 2009

u mňa vychádza to testovanie na 5.apríla a tiež je to v nedeľu ale to si ešte počkám 3 týždne preistotu

mirip
13. mar 2009

ahojte 🙂tilli dík 🙂

kodada
13. mar 2009

komu chybaju tehu virusy????

mirip
13. mar 2009

mne nie kody 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre