Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

vevoncek
17. mar 2009

evi ďakujem za tipy asi spravím tú zapekanú brokolicu so šunkou a syrom lebo v poslednej dobe máme stále mäsové alebo vyprážané a treba trochu zmenu
tak sa vyšanti s malým a potom keď prídeš domov nám zase napíš ako ste sa mali 🙂 😉

skybaby
17. mar 2009

eli aj ja drzim palce a daj nam vediet ze je vsetko ok 🙂

kodada
17. mar 2009

na chvilku som vas musela popusti, sefka mi potrebovala nieco nove vysvetlit 😉
no ale u nas je aspon sanca, ze ked si spravia rodica aj kuchynu, budem mat klud, len este poriesit manzela 😀
vevu ja budemat na obed vyprazany syr, vcera som mala zapekane zemiaky, so sunkou, salamou, cibulkou preliate syrovou omackou z restiky, robia to tam vynikajuce 😉 a da sa to spravit aj bez masa

skybaby
17. mar 2009

hm baby uz sa mi zbiehaju slinky ked tu jedlo spominate 🙂 vyprazany syr by som si veru dala 😀

vevoncek
17. mar 2009

kody ja som myslela niečo také zdravšie, lebo syr výprážaný máme každú druhú sobotu 😀 takže skôr to zapekané čo si písala tie zemiaky a v sobotu spravím asi bryndzové halušky

inak teraz v nedeľu som robila takú roládu ale z celého mäsa plnenú ako španielske vtáčky (uhorna slanina vajce) a zapečené na víne a pred tým som robila také zapekané kuracie mäsko s tatarkou a to bolo rýchle jednoduché a veľmi ale fakt veľmi dobré sme sa zalizovali z toho okolo celej hlavy 😀

kodada
17. mar 2009

zdravsie? cestoviny na 100 %, napr. zapekane .... uvaris zeleninu, osobitne cestoviny, zmiesas, pridas podla chuti salamu (ja nedavam) , das do zapekacej misy, zalejes ochutenými (soľ, vegeta, korenie...) vajciami rozmiesanymi v mlieku a das zapiect, pred koncom mozes posypat struhanym syrom - podavas s cervenou repou, uhorkami alebo moje najoblubenejsie s tatarskou
bryndzu ja nemozem ani citit, grckala som z nej ked som bola mala a od vtedy ju vobec nejem 😝

tilly
17. mar 2009

ja už do toho štvrtka asi nevyduším (nevydržím)...
najlepšie je, že viem, že som otehotnela do 20.2. ... to už by mohlo byť vidno srdiečko, nie?

kodada
17. mar 2009

tilly, ved to uz je z dva dni, to hadam vydusis 😉 ale aj ja cakam na pondelok ako na spasenie 😀 srdiecko by uz mohlo byt, to si v nejakom 4-5 tt podla MS, nie?

tilly
17. mar 2009

podľa ms som dnes začala 7tt, takže dnes som 6+0 tuším, nie? urobila som si taký kalendár, idem do neho mrknúť, ako na tom vlasne som 😀

vevoncek
17. mar 2009

kodi tak to si tiež zapíšem a vyskúšam

ja som tiež neznášala bryndzové halušky nikdy v živote som ich nejedla ale mužovy som ich začala robiť a on ma nahovoril to okoštovať lebo mne bryndza strašne smrdela

tilly
17. mar 2009

ja som z toho jeleň... som 7+0 alebo 6+0? asi 6+0, nie? posledná ms bola 3.2., vždy v utorok sa mi začína nový tt...

tilly
17. mar 2009

baby, prý týždeň rátate ako týždeň 0 alebo ako 1. tt...? 😅

kodada
17. mar 2009

tily skus to cez tento ticket - http://pregnancy.baby-gaga.com/ tam ti vypise tyzden + dni

mne strasne bryndza smrdi, nasi si ich robia doma, aj smirkas ale to ja nemozem byt ani v miestnosti 😀 vsetko sa musi pekne vyvetrat a az potom sa idem ja najest

kodada
17. mar 2009

tily tak pdla MS si 7 a normalne asi 5, to moze aj nemusi byt srdiecko ...
a ratat to neviem ako, ja som dnes 9+3 a to mi staci vediet 😀

tilly
17. mar 2009

hej, veď práve preto pôjdem k doktorovi s veeeľmi malou dušičkou... ☹

ja by som dnes mala byť 6+0 a vo štvrtok 6+2...

kodada
17. mar 2009

tily ale neber to hned ako tragediu ked tam to srdiecko nebude, mozno bude naozaj len skoro 😉 aj ked pevne verim ze tam uz to srdiecko bude ...

tilly
17. mar 2009

to by som bola straaašne šťastná, keby sme už mali srdiečko, ale keďže u mňa nejde nič jednoducho a ľahko, tak neverím, že tam bude...

kodada
17. mar 2009

tilly, nebojkaj, tolke tu ti to doprajeme, aj srdiecko aj zdrave mimino 😉

ela304
17. mar 2009

ahojte baby, vidim ze ste mi ozaj vsetky drzali palce. Kontrola dopadla super 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Mame 3cm a kyvali sme rucickou a nozickami. Bolo to krasne. Pustili nam zase aj srdiecko tak sme boli uplne na vietvi. Hlavne manzel bol teraz prvy krat a hned mu fazulka aj kyvala. Som dnes strasne stastnááááááááááá. Dufam ze vsetky dopadnete dobre. Cukrus a tebe posielam tehu virusikyTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT.

evulik6
17. mar 2009

ela gratulujeeeem k tomu ze je vsetko super...no vidis, som ti hovorila.... tilly aj u teba to bude ok aj u kodady...vsetkym vam drzime palce aj na nohach 😉

vevon, boli sme vonku, pozriet tu novu cukraren co si spominala, je tam pekne, asi tam budem chodit castejsie...aj v nedelu je otvorene az do vecera tak som rada, lebo tu v meste fakt nic nie je... a zakusky tam mali uzasne, aj ceny...oproti duke su o dost lacnejsie...uz viem aj co si dam nabuduce... taky pohar ze banan v cokolade...mnaaam...dnes som si dala nejaky smotanovy rez ci co...dobre to bolo a mamina viedensky rez...
Potom sme boli u svokricky na obede a potom sme doma oddychovali, trosku sme si aj zdriemli..teda dadko spal ale ja nie a nie a ked uz som konecne chytila fazu tak sa dadko zobudil a bolo po spanku 😀 a teraz cakame na tatinka z prace... este hodinku bude pracovat a kym sa dostane domov tak bude aj pol siedmej 😉

vevoncek
17. mar 2009

tilly nabojka všetky ti budeme zajtra držať päste a všetko bide dobré uvidíš aj keď by ešte nebolo srdiečko na ďalšej kontrole určite bude veď to keď žena potretí alebo sa bábo prestane vyvýjať to je len sprostá náhoda teraz bude všetko o.k. 😉

ela gratulujem ku srdiečku aj ku krásnym rozmerom nech sa vám darí aj naďalej

evi však je to tam supe my sme tam boli už dva razi 1x som si dala tiramisu to zbožňujem a druhý krát som si dala banánový rez ale ešte mám zálusk na takú čokoládovú guličku a orechami tá vizerá úžasne určite aj bude úžasná musím tam manžela zlákať ja som nevedela že je to aj v nedeľu otvorené tak to by sa mi mohli podariť ho nahovoriť v nedeľu na prechádzku aj to tam je tak sviežo vyzdobené aj si pozerala tie čokoládky čo tam mali?

evulik6
17. mar 2009

vevon tie cokoladky som nepozerala, bo maly vymyslal, tak sme boli len v tej cukroske...tu cokoladovnu si kuknem nabuduce...

kodada
17. mar 2009

ahoj eli, som velmi rada ze je malicke OK ... aj ja sa tesim na kyvanie rucickou 😉

mirip
17. mar 2009

moje tiež hýbalo rukami a nohami a robilo kotrmelce tak je zázrak že doky urobil takú peknú fotku 😵 😵 😵

tilly
17. mar 2009

jeeej miri, to je krásne 🙂 😵

kodada
17. mar 2009

miri idem kuk

kodada
17. mar 2009

krasny drobcek, aj ti ho merali?

mirip
17. mar 2009

hej merali ale to bolo vo štvrtok tak teraz už má učite teda dúfam viac vtedy malo 25mm aj do tehot. knižky mi to napísal 10tt sedí to aj so sonom 9tt+4dni 25mm 😵

tilly
17. mar 2009

jeeej, 25 mm, to je asi toľkoto ________? 😀

kodada
17. mar 2009

tilly to si dala malo ______________

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre