Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

kodada
12. dec 2008

ja idem cez vikend uz piest, riadit a zdobit obyvacku, vcera som vyzdobila aspon jedno okno 😉

skybaby
12. dec 2008

ja mam tiez uz jedno okno a vianocny veniec 😉 ja cez vikend s tym pecenim uz asi zacnem, ale neplanujem toho vela .... tiez sa cez sviatky chystame ku svokromcom a k nasim a tam bude napeceneho habadej 😉
vevo urobi ti dobre sa trosku odreagovat 🙂

didusa.risulo
12. dec 2008

ahoj skybaby pamatas si ma?chodievam sem tam na dvojicky ako sa mas?

kodada
12. dec 2008

mi byvame z mojimi rodicmi a svokra nepecie radsej kupy hotove, ja strasne rada vypekam ... uz sa velmi tesim 😉

vevoncek
12. dec 2008

skybaby ani si nevieš predstaviť ako sa teším ale dúfam že to dobre dopadne keď sa tak teším 😅
ja som veniec robila akurát prvú adventnú nedeľu ešte som chcela spraviť malý veniec na dvere a stromček asi budem robiť až ďalší víkend, lebo keď ho spravím muž ho nebude chcieť dať dolu asi až do veľkej noci 😀
on má strašne rád keď vizdobím stromček nevie sa naň vynadívať a ja by som ho už aj rozobrala a on na mňa zazrie či mi nešibe 😀 a to neznášal vianoce keď sme spolu začali chodiť a teraz ich tak zbožňuje spoločne spravíme šalát aj kapustnicu a to sa mu tak ráta
jediné čo neviem a ani ma nebaví je piecť a obdivujem každého kto vie a baví ho piecť koláče a zákusky...

skybaby
12. dec 2008

didusa pamatam si ta 😉 no my sme o nase babulky prisli, ale je to kazdym dnom trosku lepsie ... a tiez ako ty chcem zacat snazilkovat od februara 😉
ja mam tiez vianoce strasne rada, tu atmosferu a vonu a kapustnicku a kapra ... len tento rok viem ze mi bude strasne smutno ☹
vevo a tak ako si kazala ty mne ... opatrne s pitim 😀

kodada
12. dec 2008

Vevu ja som zase opacna, ja som mala slubene ze si mozem spravit stromcek, ked manzel spravi obyvacku (kupili sme domcek, tak ju nakomplet prerabal) a dokoncil ju v polke novembra. No ale to by bolo raz skoro, takze ho budem robit az 20.12.

didusa.risulo
12. dec 2008

skybaby ja uz aj snazilkujem trosku tak cvicne 😉

aspinka
12. dec 2008

Tak mrcha stale nikde potvora skareda 😠 tak ja vas obdivujem co chodite pravidelne na vianocne trhy ja som bola dnes prvy a posledny krat v tomto roku a stacilo mi strasna zima okukali sme stanky dali cigansku a placky kupili oblubenu trnavsku medovinu a vianocne kvapky do aroma lampy a hajde domov 😎

cukruska1920
12. dec 2008

ahojte kaaamosky 😅

civavava
13. dec 2008

ahoojte babenky..hlasim druhu mrchu po kyrete...ach kiezby uz bol februar....
ako sa mate? prajem krasny vecer 😉

tilly
13. dec 2008

len som si prišla fňuknúť

fňuk 😢

aspinka
14. dec 2008

Ahojte takze aj ja hlasim "prvu" mrchu na 31den po zakroku. Tilly co sa stalo?

vevoncek
14. dec 2008

kodada a už máte zariadený celý domček?
my sme kúpili byt asi pred 6,7 rokmi a prerábali sme ho zariaďovali ale ešte nám chýba pár drobností ale nie a nie sa k tomu dokopať tieto maličkosati trvajú najdlhšie myslela som si že keď budem tehotná že sa to všetko dokončí ale uvidíme.No ja budem tiež stromček robiť asi 20alebo 21.12. už sa na to teším, lebo nemohli sme zonať gule také ako sme chceli ale konečne sa nám to podarilo tak sa vytešujem

všetkým babenkám čo im došla mecha gratulujem ja ešte len čakám na prvú

ale už sme aspoň mali sex, lebo už mi bolo dlho bez sexu 😀 len doktorka čo ma operovala hovorila že by sme nemali mesiac sexovať a keď som bola u mojej doktorka na kontrole hovorila že už mám len týždeň vydržať a môžeme sexovať ale neviem či sa nepomýlila ale hádam nie.Zatiaľ nemám nejaké problémy

ja som len zvedavá ako mne príde prvá mrcha radšej by som bola keby prišla skôr nech mám aspoň prvú za sebou potom sa to už šuchne raz dva.Ja mám teraz okolo seba samé deti a tehotné a je mi ľúto že my s mužom zatiaľ nič

aspinka
14. dec 2008

vevoncek co sa sexu tyka ked sa citis dobre tak nevidim v tom problem je som vydrzala "az" tyzden 😀 a som tu. Nechapem naco hovoria ako sestonedelie ved aj keby som nemala pri malej nastrih a nehojila sa tak sa hned vrhnem na muzika ja som uz posledny mesiac nemohla mala som brucho jak keby som cakala stvoricky takze riadny celibat. 😉 tak teraz mi v tom nic nebranilo 😎

skybaby
14. dec 2008

ahojte babulky, ja cakam na druhu mrchu a uz meska styri dni ☹
my sme vcera vecer flamovali a dnes budeme len vegetit, tesiiiim 😉

aspinka
14. dec 2008

baby ako vyzerala vasa prva mrcha. Lebo ja som si rano nasla trosicku na papiery dala som si vlozku tam trosicka a teraz zase nic? Citala som ze u niektorych bola strasne silny u mna je to ako slabo sfarbeny vytok 😔

skybaby
14. dec 2008

ja som mala tu prvu strasne silnu, ale neviem ci to nie je ine lebo som normalne rodila, mne vtedy povedali ze silna mrcha je dobra, ze sa telo precisti

tatuska1
14. dec 2008

aspinka aj ja som mala prvu uplne slabu az som sa zlakla ze ci to je dobre uvidim ako druha

vevoncek
14. dec 2008

aspinka tak to si ma ukludnila, ja som už mala výčitky svedomia že niečo tým môžem pokaziť
podľa mňa si nerob nič z toho že máš slabú mrchu, predsa len je to prvá a je to aj pre telo podľa mňa taký trochu šok ja si myslím že druhá bude lepšia predsa len telo potrbuje trochu času na zregenerovanie ja budem na tom určite ako aj ty teraz

skybaby nebol za chvíľu budeš mať aj ty mrchu ani sa nenazdáš a budeš mať aj po tretej mrche a potom húrá na vec 😀

skybaby
14. dec 2008

cau kocky, co porabate?

aspinka
15. dec 2008

Caute pekny pondelkovy den 😉
Mrcha sa riadne rozbehla a to vyzerala zo zaciatku tak nevinne 😠 pockam si este jednu a potom to necham na prirodu nebudem tlacit na pilu ale ani nijako sa branit. Dnes musime pobehat nejake vybavovacky takze sa moc netesim 😖

vevoncek
15. dec 2008

Ahojte, dobré ránko síce som tu už od pol 7 ale nemohla som napísať mám tu špeha asi budem môcť napísať až z domu

aspinka tak si vychutnej prvú mrchu lebo už ťa potom bude čakať len jedna možno dve maximálne 😀

skybaby ja som v práci, ale do teraz bola jedna kolegyňa mimo kanclu a druhá na maródke tak som mohla byť tu s vami a teraz jedna prišlaz maródky a druhá je už tiež v práci tak sa mi len tak nachvíľu podarilo sem prihlásiť

ale kašlem na to veď už len tento týždeň nejako vydržať a konečne budú sviatky 😀 neskutočne sa teším

skybaby
15. dec 2008

dobre ranko, mne sa asi konecne rozbieha druha mrcha .... huraaaa 🙂
ja mam tento tyzden tiez kratky, v piatok uz nejdem do robotky a ked mi sef schvali dovolenku tak uz nejdem ani v pondelok a utorok 🙂

vevoncek
15. dec 2008

skybaby tak gratulujem k mrche konečne si sa dočkala

ja som sa dnes divne cítila úplne ako pred mrchou maternica ma bolela hlava ma bolela no hrôza ale som zvedavá mohla by prísť mrcha aj predčasne ja by som ju s radosťou prijala 😀

tak závidím všetkým čo majú dovolenku ja budem trčať v robote aj medzi sviatkami 😢 ja som totižto tento rok toľko behala po doktoroch že som minula všetky paragrafy aj celú dovolenku 😕

mirip
15. dec 2008

a ja mám ovulku a poriadnu a nič z toho ale pravdupovediac sme si ani pozor nedávali 😨

aspinka
15. dec 2008

Tak babule mrcha je hroooozne silna v zivote som taku nemala 😠 ja som predtym pouzivala prve dna dni vlozku a potom uz len tampon ale teraz by mi nepomohol ani 5 minut by nevydrzal 😉 Ale aj tak som sa rozhodla ze po tom aborte a zapale krcka tampony docasne nebudem pouzivat!

cukruska1920
15. dec 2008

aspin ahoj....ja som nemala silnu ale zas strasne bolestivu a trvala o den dlhsie ako inokedy...dufam ze tato druha bude lepsia.... a co sa tyka tamponov ja som ich v zivote nepouzivala....

aspinka
15. dec 2008

cukruska ja si zase zivot bez tamponov neviem ani predstavit a po kazde ked pouzijem vlozku dakujem cloveku co vymyslel tampony 😉 mne su prijemnejsie a hlavne hygienickejsie ale nazori sa roznia su zeny ktore tampony neuznavaju 🙂

mirip
15. dec 2008

no zdielam názor cukruš, tampóny som používala a dosť dlho na výške ked bolo povinné plávanie ale......... viete že tampóny môžu narobiť nehorázne problémy aj ked sú hygienickejšie???????????????????? a môže to spieť dokonca k neplodnosti

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre