• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Missed abortion VIII.

23. októbra 2015 
aj tebe vevu :wink:
20. mar 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne bude cez víkend smutnooo, domčo išiel k babine a chce tam byť celý vikend... muž bude pracovať, takže ja môžem celú sobotu upratovať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. mar 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky je tu niekto????????
20. mar 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly len to neprehanaj, setri sa, pekne pomalicky ....
ahoj tatuska, kde si sa nam cez den vyparila, slubila si ze budes cely den s nami :wink:
20. mar 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale tak vies bola som v obchode potom som mala navstevu a potom bola mamina sestra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slubujem ze sa polepsiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmm :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verim, od pondelka tu budeme alebo na skype zavesene furt :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne taaaaaaaaakkkkkkkkkkkk :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:fuha ako vam ti tyzdne naskakuju tehulky. U mna nic nove vsetko po starom mala je chora tak sa kurirujeme :wink:
20. mar 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte krasky to tu nikto nieje???????co uz vsetky vykendujete????????
20. mar 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, obchadzam tuto temu ako sa len da, ale nieco ma donutilo sem nakuknut.

chcem sa spytat, ci mi nahodou neviete poradit. som v 7tt a obcas (dajme tomu 2-3x denne) ma podbrusko pobolieva ako keby som mala dostat menzes. dufam, ze to nie je nieco zle, poradte mi prosim, som tehotna prvy krat, nemam teda skusenosti. dakujem.
20. mar 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lul, ak to nie je príliš silné, len ako menzes, je to ok, aj ja mám také bolesti, aj pri prvom som mala :slight_smile: a to takmer počas celého tehu-doktor vtedy povedal, raz rastie maternica, potom sa naťahujú švy, na ktorých je zavesená..atď..
20. mar 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lul lubka ma uplnu pravdu maternica sa prisposobuje rastucemu babatku pokial su to neni silne krce a nesprevadza to spinenie ci krvacanie je to tak ako ma byt. Aj ja som to mala :wink:
20. mar 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, odlahlo mi. vzdy bezim na wc, ci nekrvacam ale nic. ani naznak. klop klop :slight_smile:
20. mar 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lul, mozes byt kludna, pokial nemas nejaky podozrivy vytok tak je to ok... nic sa neboj... to vies, teraz sa v tvojom tele deju zmeny :astonished: , to preto :wink:
20. mar 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak manžo pozerá nejaké kraviny tak som sem prišla kuk :dizzy_face:

dnes bude hriešny tanec budete pozerať (toto je môj priestor a toto je tvoj :grinning: )ja asi hej mám chuť na romtiku :slight_smile:

a zajtra máme toho veľa tak neviem či sa mi sem podarí prísť ale pokúsim sa :sunglasses:
20. mar 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule !!!!!!!!!!!!!Ako prve by som chcela zablahozelat kody k jej narodeninam vela stasticka ,zdravicka a lasocky a aby jej bublinka krasne rastla v brusku kody vsetko naj.naj.naj. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
21. mar 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....

kody zo srdca ti zelam vsetko len to najlepsie, najma vala zdravicka, lasky, stastia a nech tvoj uzlicek pekne rastie do krasy... :dizzy_face:
21. mar 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vam krasne babulky, vonku krasne svieti slniecko, a to mi na dnes uplne staci :sunglasses: vcera som od mm dostala slniecka do vazy - narcisy
21. mar 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja uz mam poupratovane navarene a mozem vegetit u nas svieti slniecko ale je riadna kosa brrrrrrrrrrrr. :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak sa mi sem podarilo na chvíľu dostať a čo to tu nevidím tu sa vinšuje

kodi všetko len to najlepšie nech sa ti splnia všetky túžby čo máš!

ja som bola na nákupoch, potom voliť a teraz som si hlavu zafarbola tou novou farbou čo reklamujú v telke normálne je super ešte uvidím ako bude vizerať na svetle a ešte si idem obočko zafarbiť a potom sa ideme s manžom prejsť a večer na návštevu takže vás prečítam už asi až zajtra

tak vám prajem krásny deň plný slniečka :slight_smile:
21. mar 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fíha, kody, všetko naaaaj, aj moja sestra ma dnes narodky :wink:

ja už mám tiež vyupratované, variť dnes našťastie nemusím, máme ešte od včera, ale čo budeme papať zajtra neviem...
21. mar 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikde nikoho???????????? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. mar 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som :grinning:
21. mar 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aspon ze ty tilly.ako sa citis vela oddychujes??????????
21. mar 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo halo...hlasim mrchu... opat a zas :angry:
21. mar 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to neblahozelam!!!!!!! :angry: :angry: :angry: zla mrcha cukru snazilkovat budes dalej moja!!!!!!
21. mar 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ojojojojoooooj, cukru, to ma mrzííí...

tatu, snažím sa učiť, ale zatiaľ sa len nacpávam...

ozaj, myslíte, že by sa dal predať ešte femigard a alchemilkový čaj? zostala mi polka femiku a skoro celé balenie čajíka, je mi to ľúto vyhodiť...
21. mar 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly ved to ponukni do bazaru urcite by to niekto kupil alebo ponukni kamoskam niejakym.
21. mar 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamošky nepotrebujú, skúsim to dať do bazázu, alebo na MMA...
21. mar 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok