Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

kodada
20. mar 2009

aj tebe vevu 😉

tilly
20. mar 2009

mne bude cez víkend smutnooo, domčo išiel k babine a chce tam byť celý vikend... muž bude pracovať, takže ja môžem celú sobotu upratovať 😝

tatuska1
20. mar 2009

ahojte babulky je tu niekto????????

kodada
20. mar 2009

tilly len to neprehanaj, setri sa, pekne pomalicky ....
ahoj tatuska, kde si sa nam cez den vyparila, slubila si ze budes cely den s nami 😉

tatuska1
20. mar 2009

ale tak vies bola som v obchode potom som mala navstevu a potom bola mamina sestra 😀 😀 😀 😀

tatuska1
20. mar 2009

slubujem ze sa polepsiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmm 😀 😀 😀 😀

kodada
20. mar 2009

verim, od pondelka tu budeme alebo na skype zavesene furt 😀 😀 😀

tatuska1
20. mar 2009

presne taaaaaaaaakkkkkkkkkkkk 😀 😀 😀 😀 😀

aspinka
20. mar 2009

ahojte 🙂fuha ako vam ti tyzdne naskakuju tehulky. U mna nic nove vsetko po starom mala je chora tak sa kurirujeme 😉

tatuska1
20. mar 2009

ahojte krasky to tu nikto nieje???????co uz vsetky vykendujete????????

lul
20. mar 2009

ahojte, obchadzam tuto temu ako sa len da, ale nieco ma donutilo sem nakuknut.

chcem sa spytat, ci mi nahodou neviete poradit. som v 7tt a obcas (dajme tomu 2-3x denne) ma podbrusko pobolieva ako keby som mala dostat menzes. dufam, ze to nie je nieco zle, poradte mi prosim, som tehotna prvy krat, nemam teda skusenosti. dakujem.

lubkaaa
20. mar 2009

lul, ak to nie je príliš silné, len ako menzes, je to ok, aj ja mám také bolesti, aj pri prvom som mala 🙂 a to takmer počas celého tehu-doktor vtedy povedal, raz rastie maternica, potom sa naťahujú švy, na ktorých je zavesená..atď..

aspinka
20. mar 2009

lul lubka ma uplnu pravdu maternica sa prisposobuje rastucemu babatku pokial su to neni silne krce a nesprevadza to spinenie ci krvacanie je to tak ako ma byt. Aj ja som to mala 😉

lul
20. mar 2009

dakujem, odlahlo mi. vzdy bezim na wc, ci nekrvacam ale nic. ani naznak. klop klop 🙂

evulik6
20. mar 2009

lul, mozes byt kludna, pokial nemas nejaky podozrivy vytok tak je to ok... nic sa neboj... to vies, teraz sa v tvojom tele deju zmeny 😲 , to preto 😉

vevoncek
20. mar 2009

ahojte tak manžo pozerá nejaké kraviny tak som sem prišla kuk 😵

dnes bude hriešny tanec budete pozerať (toto je môj priestor a toto je tvoj 😀 )ja asi hej mám chuť na romtiku 🙂

a zajtra máme toho veľa tak neviem či sa mi sem podarí prísť ale pokúsim sa 😎

tatuska1
21. mar 2009

ahojte babule !!!!!!!!!!!!!Ako prve by som chcela zablahozelat kody k jej narodeninam vela stasticka ,zdravicka a lasocky a aby jej bublinka krasne rastla v brusku kody vsetko naj.naj.naj. 😉 😉 😉 😉 😉 😉

evulik6
21. mar 2009

ahojte....

kody zo srdca ti zelam vsetko len to najlepsie, najma vala zdravicka, lasky, stastia a nech tvoj uzlicek pekne rastie do krasy... 😵

kodada
21. mar 2009

dakujem vam krasne babulky, vonku krasne svieti slniecko, a to mi na dnes uplne staci 😎 vcera som od mm dostala slniecka do vazy - narcisy

tatuska1
21. mar 2009

tak ja uz mam poupratovane navarene a mozem vegetit u nas svieti slniecko ale je riadna kosa brrrrrrrrrrrr. 😀 😀

vevoncek
21. mar 2009

ahojte tak sa mi sem podarilo na chvíľu dostať a čo to tu nevidím tu sa vinšuje

kodi všetko len to najlepšie nech sa ti splnia všetky túžby čo máš!

ja som bola na nákupoch, potom voliť a teraz som si hlavu zafarbola tou novou farbou čo reklamujú v telke normálne je super ešte uvidím ako bude vizerať na svetle a ešte si idem obočko zafarbiť a potom sa ideme s manžom prejsť a večer na návštevu takže vás prečítam už asi až zajtra

tak vám prajem krásny deň plný slniečka 🙂

tilly
21. mar 2009

fíha, kody, všetko naaaaj, aj moja sestra ma dnes narodky 😉

ja už mám tiež vyupratované, variť dnes našťastie nemusím, máme ešte od včera, ale čo budeme papať zajtra neviem...

tatuska1
21. mar 2009

nikde nikoho???????????? 🙂 🙂 🙂

tilly
21. mar 2009

tu som 😀

tatuska1
21. mar 2009

no aspon ze ty tilly.ako sa citis vela oddychujes??????????

cukruska1920
21. mar 2009

halo halo...hlasim mrchu... opat a zas 😠

tatuska1
21. mar 2009

tak to neblahozelam!!!!!!! 😠 😠 😠 zla mrcha cukru snazilkovat budes dalej moja!!!!!!

tilly
21. mar 2009

ojojojojoooooj, cukru, to ma mrzííí...

tatu, snažím sa učiť, ale zatiaľ sa len nacpávam...

ozaj, myslíte, že by sa dal predať ešte femigard a alchemilkový čaj? zostala mi polka femiku a skoro celé balenie čajíka, je mi to ľúto vyhodiť...

tatuska1
21. mar 2009

tilly ved to ponukni do bazaru urcite by to niekto kupil alebo ponukni kamoskam niejakym.

tilly
21. mar 2009

kamošky nepotrebujú, skúsim to dať do bazázu, alebo na MMA...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre