Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

kodada
23. mar 2009

dakujem, dakujem, dakujem ... a termin mi posunul na 8.10 ... takze sa este viac tesim, ze tu bude babatko skor 😎
tak sa maj evi, nieco dobre uvar ...
a na PN idem od 1.4. - ale do vtedy urcite v praci nebudem ... par dni na prerozdelenie prace im bude musiet stacit 😀

kodada
23. mar 2009

adrika, pre mna je ta foka o to cennejsia, ze pri prvom som nemala ziadnu, a to som mala MA v 10+4, no proste mi ju nespravil, nemal papier, ze nevidno ....

tilly
23. mar 2009

kody supeeeer 😉

adrikanatasa
23. mar 2009

kody tak asi pri tom prvom tam odzačiatku bol nejaký rozdiel v tt alebo si doktor nebol istý že je všetko o.k. tak ti ju skrátka nedal.. ale teraz ju máš!!! a je najkrajšia na svete 🙂

kodada
23. mar 2009

neviem adri, nikdy nepovedal nieco negativne, alebo ze mu nieco nesedi ... proste nemal papier, malicke ... ved aj teraz skoro nedal ... normlane som ju musela zobrat, a to si dal za nu zaplatit 2 € ... tak neviem co s tym robil take caviky ... a je nadherna, drobcek nas maly... uz teraz ho velmi lubime, a manza bol tiez zlaty ked ho videl na obrazovke, pozorovala som mu tvar, tak mu zneznela ... 😎

tilly
23. mar 2009

kod, zlatééé 😀 tí chlapi sa tvária akože nič, ale keď to vidia sú hotofka...

tilly
23. mar 2009

ja nevládzem, je mi strašne zle, okrem toho ma začalo bolieť podbruško, bojim bojim

sue250
23. mar 2009

tilly neboj aj mne tak bolo v 7tt a 8tt to je najhorsie precitaj si na tehotenstvoacademy.sk tam to je popisane maternica sa roztahuje a vsetko sa prisposobuje babu ale najlepsie je 7tt prelezat ja som tak ostala v nemocnici a moze ti byt zle aj vtedy ak by si mala podla cyklu dostat ms.

adrikanatasa
23. mar 2009

tilly choď sa dať pozrieť! Bola si už u doktora?
Kody to s tými chlapmi je pravda.. ja si pamatám obidva razy keď som mojmu povedala že čakáme bábatko tak sa tak zvláštne milo zatváril... 🙂 Ináč to s tými 2 eurami je dobrééé 😀 Kody aj máš tušáka čo to bude? 🙂

kodada
23. mar 2009

na vonok tvrdasi a vo vnutri ... no zlaty bol
ja som tiez stale unavena, a brusko ma oblelo cely vikend + vcera palenie zahy, tiez mi rano nebolo vsetko jedno 😉 a neboj, urcite je vsetko ako ma

vevoncek
23. mar 2009

kodi gratulujem tak už aj ja môžem ísť konečne robiť krásna fotečka 🙂 😉

evi no bola tam táká predavačka ale ešte aj z tej čokoládovne jej jedna prišla pomôcť, lebo to nejako nezvládala ale pred tým keď sme tam boli tak tam bola druhá a tá bola super dokoca sme platili až keď sme všetko zjedli

tilly
23. mar 2009

adri bola aj srdiečko sme videli 😉

dokončím tu robotku a idem domov si ľahnúť, len kto mi prinesie krpca zo škôlky 😢 ...

inak, ja som týždeň pred tým ako mi zistili MA mala strašný kŕč do brucha, najprv som si to nevšímala, ale teraz uvažujem, či to malo spojitosť s MA, či akurát vtedy neumrelo bábo...

sue250
23. mar 2009

nad tym tilly nepremyslaj chod radsej k lekarke alebo na pohotovost, lahni si a odychuj

kodada
23. mar 2009

tilly ja som mala tiez minuly tyzden krce dolu a to strasne, preto som mala taky strach, vecer som zakaslala, dolu krc a este rano ma to bolelo
adrika, s mm stale hovorime ze to bude dievcatko, ale po minulom tyzdni uz nie som si taka ista ... nejak som zacala mat pocit na chlapca

tilly
23. mar 2009

niekam k lekárke budem musieť ísť, dnes som mala štátnicovať...

adrikanatasa
23. mar 2009

tilly keby si bola bližšie skočila by som ti po neho 🙂 Sue ahoj a ty ako? všetko v poriadku? 😉
kody dúfam že to bude presne to čo si želáš 😉 aj keď ono to je v podstate jedno. Lúbiť ho budeš nech je to čo chce...
Ozaj pozerali ste včera na jojke ten nový seriál Ako som prežil? Baby ja som revala jak divá, to keby sa mi stalo ja sa určite obesím... Keď to skončili tak som hodinu stískala mojho malinkého..

vevoncek
23. mar 2009

babulky kedy už mňa bude bolieť maternica a kríže a budem mať krče a konečne ma napne aspoň raz nech viem že som tehu aj keď ešte by bolo na to trochu skoro aby ma naplo 😀

sue250
23. mar 2009

adrika fajn sem tam nieco zaboli sem tam ta premoze strach ale nejako si to nepripisujem chodim casto na wc ci je v vsetko ok, k dokine idem az 31.3 cize potom sa uvidi to budem v nejakom 11t ja mam posun -1tt lebo mam dlhsiu MS no a potom na screening do ke na 4D sa tesim aj sa bojim. takze ostava len dufat ze je vsetko ok

kodada
23. mar 2009

tilly pre istotu skoc, budes mat aspon pokoj na dusicke, ale urcite bude vsetko OK, neboj 😉
presne adri, mne je to 14 ake pohlavie to bude, hlavne ze bude nase a zdravucke 😎
a pozerala som zaciatok toho serialu, ked ho zhrazilo, ale boli sme u kamaratov hrat clovece, tak som to nepozerala tak podrobne, a aj to sa mi zda prepli 😉

tilly
23. mar 2009

adrika a čo sa tomu chlapcovi stalo? viem, že ho zrazilo auto, ale ako sa to stalo? videla som to asi tak od polky a tiež som si poplakala, a malého com celú noc kontrolovala... strašné keď sa niečo takéto stane

adrikanatasa
23. mar 2009

tilly chlapec vybehol mame z autobusu rovno pod auto, aj ho operovali, všetko vyzeralo o.k. ale viac sa neprebral z kómy, hrozné...
sue neboj, ja tie strachy poznám a kvôli nim sa asi tak ľahko na ďalšie tehu neodhodlám. čo je to screening?
vevon možno nás bude napínať spolu 😀

tilly
23. mar 2009

o bože... ja toho svojho vždy až hystericky držím, aj na parkovisku, ale áut sa strašne bojím, hlavne, my máme v našej štvrti 20km/h a autá nám tam bežne chodia aj 60km/h... a decká sa veselo hrajú na ulici (podľa zákona sú v práve a majú absolútnu prednosť v obytnej zóne)

adrikanatasa
23. mar 2009

tilly moj malý je z divých vajec behá stále, toľko krát sa mi už vytrhol, dnes ráno keď sme išli do škôlky tak som mu rozprávala ten včerajší film že chlapca zrazilo auto a potom odišiel do nebíčka a už nikdy nevidel svoju maminku a ocina a vieš ako sa držal? Ako kliešť 🙂

tilly
23. mar 2009

tak toto skúsim... 😀

adrikanatasa
23. mar 2009

tilly to si píš že to zaberá!! 😀

sue250
23. mar 2009

adrika to sa robi medzi 11 a 13tt je to scgreening downovho syndromu blizsie info je na www.3dultrazvuk.sk
tam sa vsetko vymedzi, meria sa hlavicka, chrbtica ci nie su rastepy a tak . meria sa nostek uska a niekedy sa uz da vidiet aj pohlavie.

adrikanatasa
23. mar 2009

sue a to je povinné? Ja som na tom pri synovi asi nebola, alebo si nepamatám? Už je to skoro 5 rokov tak som asi zabudla 🙂 medzi 11 a13 a už vidieť pohlavie? Páni ale tá technika napreduje, keď sa mne podarí to druhé bábo možno mi už v 6 tt povedia čo to bude 😀

mirip
23. mar 2009

pohlavie sa dá určiť medzi 18-22tt pohlavné orgány sa totiž vyvíjajú v 16t

adrikanatasa
23. mar 2009

ahoj mirip 😉 a ty ako bábatinko v brušku poslúcha?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre