Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

tatuska1
25. mar 2009

tilly len si laskaj a lez aby ti to cim skor preslo 😉

aspinka
25. mar 2009

s cim tu obchodujete aj ja chcem kuknut 😀

tatuska1
25. mar 2009

tak kuk na pokec a tam si vyhladaj uzivetela LV30 a kukaj 😀 😀 😀

tatuska1
25. mar 2009

evulik a co robkate teraz?????????

vevoncek
25. mar 2009

adri ja by som bola rada na markíze veď budeš mediálna hviezda 😀 ale nie neboj spravia vám to a všetko bude o.k. aj moja sestra si dala zavolať na kontrolu plynu nejakého fušera a mali plyn spravený asi nie moc podľa predpisov a mamina tiež stresovala ale ak máte všetko ako má byť neboj a keď nie je tak ako má byť tak za chvíľu bude a nič sa nestane

aspinka
25. mar 2009

a to musim byt na pokec zaregistrovana?

tatuska1
25. mar 2009

no jo musis

evulik6
25. mar 2009

ahoj aspi... a ty sa nam ako drzis?

ja vas musim opustit uz,...idem sa nachystat a pojdem k tomu zubarovi...tak pekny dni...potom prideeeem 🙂

adrikanatasa
25. mar 2009

vevon to vieš ja také veci nesledujem či je to tak ako to má byť ja len viem že plyn ide, mám na čom variť a to že bokom mi polovica uniká také detily ma nezaujímajú 😀

vevoncek
25. mar 2009

evi tak sa drž a nedaj sa !

evulik6
25. mar 2009

jasne vevon, nedaaaam 😀 😀 😀

vevoncek
25. mar 2009

ono asi sú nejaké predpisi na to ako to má byť ten plyn vedený mne o tom sestra hovorila a potom musí prísť niekto na kolaudáciu a pozrieť to či to je podľa predpisov

ale aj mojmu mužovy občas unikne plyn ale keď nám boli pozerať plynové zariadenia akurát nebol doma že by som aj jeho dala skontrolovať či je to normálne tie jeho úniky plynu 😀

evulik6
25. mar 2009

hehe vevon.... no to poznam... aj mojmu unika plyn a aj malemu... 😀

aspinka
25. mar 2009

evulik ja sa drzim ale nesnazim tento mesiac a buduci sa este uvidi patlam sa antibiotickou mastickou a nejak sa to nezlepsuje takze budem sa musiat patlat aj buduci 😠

evulik6
25. mar 2009

niekedy je to na plynovu masku... este ze u nas vtedy nikto nezazvonil 😀

evulik6
25. mar 2009

hmmm no co narobis aspi...hlavne nech to mas za sebou a bude dobre...potom mozete snaziiiiiit

vevoncek
25. mar 2009

aspi a čo más keď používaš antibiot. masť?

evulik6
25. mar 2009

no dobre tak ja uz fakt prcham...aj ked sa mi nechce

vevoncek
25. mar 2009

moje rozdvojené dvojča dnes bude trpieť u zubárky to je strašne byť rozdvojená budem trpieť dva krát ešte aj v apríli 😀

adrikanatasa
25. mar 2009

evul držím palce. vevon 😀 môj malý má tiež nenormálne úniky, už som mu dala po riti lebo kuká v obývačke telku a zrazu si dobehne do kuchyne prdnúť a potom si opať kludne sadne pred telku 😀

aspinka
25. mar 2009

vevoncek strasne som sa zacala vyhadzovat horsie ako za puberty nechapem z jedneho dna na druhy sa mi zapalovali pory na tvari 🙄

vevoncek
25. mar 2009

adri tak presne toto mi robí moj muž 😀 by som ho zabila vtedy

aspi aj ja som teraz dovyhadzovaná to som neni takto ani keď mám mrchu ale s pupákmi je to komplikované dermatológovia niekedy ani sami nevedia poradiť len tak skúšajú ja mám na brade také divné pupáky a doktorka mi dala na to takú mastičku na vysušenie a keď som si to začala dávať stále sa mi zapalovali tak som sa na to vykašľala

aspinka
25. mar 2009

No ja som vyhadzana ako ked chlap si necha bradu takze od jedneho ucha cez bradu po druhe nieco na cele a kusok sa mi to taha ku krku dole. Ja som si myslela ze zacnem masti a huuups zazrak alebo ze sa mi uz nove nebudu vyhadzovat no ale asi som moc ocakavala hoji sa mi to ale este to nie take ako som si to predstavovala 😔

vevoncek
25. mar 2009

aspi ale bohvie z čoho to máš možno keby ti prišli na to tak by ti to vedeli preliačiť lebo ono to môže byť aj zo stravy alebo žalúdka je normálne že človek čaká že keď mu doktor niečo predpíše že to aj hneď zaberie

adrikanatasa
25. mar 2009

no baby volala som teraz svojej doktorke ohladom vyskedkov krvi a že zas mám zvýšené aslo takže by mi navrhovala dať si vybrať krčné mandle lebo tie sú pravdepodobným ložiskom infekcie. Ja sa bojím 😒 Máte volaktorá za sebou tento zákrok?

kodada
25. mar 2009

no ahojte, tak vas idem pozdravit ... prvy den som doma a nemam na vas cas, slkubujem ze sa polepsim 😉
pradlo vyvesene, teraz varim kyslu fazulovu polievku a harulu ... pomedzi to som aj trochu pracovala .

evulik, tak aby si u toho zubara moc netrpela 😉
adrika, co to mas zvysene?
no a k tym prdom, to poznam, u nas niekedy prdne este aj pes, no a to je poviem vam tiez poriadny zapach ... no zas vas opustim, idem domliet tie zemiaky na harulu 😀

tatuska1
25. mar 2009

kody ty si sikulka!!!!!!!!!!!§len pekne navar a potom sa nam budes venovat 😉

adrikanatasa
25. mar 2009

kody ahoj, aslo je hodnota v krvi, ktorá keď je nad 200, tak to znamená že niekde v tele máš streptokoka a vraj najčastejšie sú to mandle. Lenže počula som už aj také že mandle vybrali a aj tak nepomohlo.. ja som z toho jeleň 😠

sue250
25. mar 2009

kodi ako sa citis, nemas niekedy bolesti ako na MS, baby ja mam raz do dna akoby na MS, krize, vytok citam ze je to normalne ale aj sa bojim stale chodim na wc ze ci nahodou, taky stres babu neprospieva.

adrikanatasa
25. mar 2009

sue ahoj už si v 11 tom, už bude dobre neboj, kedy ideš na kontrolu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre