• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Missed abortion VIII.

23. októbra 2015 
o ktorej ti dadko ide hajkat?????
25. mar 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako kedy tatuska...dnes pobede nespal tak okolo 19:15-30 pojdeme spat...teda ja len akoze... :slight_smile:
25. mar 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej chapem :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co dnes vlastne ide v telke?????????
25. mar 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo ale asi budem musiet koncit, bo maly zacina chytat spaciu fazu, tak ho musim este rozptylit trosku nech mi teraz nezalomi... :rolling_eyes:
25. mar 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oky aj ja pojdem tak zajtra babule :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink:
25. mar 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok...tak pekny vecer vsetkym.... zajtra tu budem len doobeda, bo mm robi iba do jednej a potom chceme ist k nasim...tak ajojte
25. mar 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj evi, no minule vyhrali KE, dnes je to 3:1 zas pre KE ... tak som moc zvedava
tak sup maleho do hajan, ja som zatial zbehla vonku po pradlo ... no a zatial ste mi vsetky zmizli :cry:
25. mar 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babule sa praje ja som vychrapkana az az uz sa mi nece spat tak idem na pecivko a dnes treba aj varit tak ze mam co robkat a este k tomu z vecera poupratovat co zostalo rozhadzane. :wink: :wink: :wink: :wink:
26. mar 2009 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko

tak ja mám jedného doktora vybaveného ešte druhého musím

prišla som vás trochu obšťastniť ale vizerá to tak že nikto tu nie je nevadí aspoň sa porozprávam so sebou :grinning:

ja som bola včera na baskete ale prehrali sme ale hrali sme až do konca super a bola to tesnotka mohli sme vyhrať 3 body chábali
26. mar 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevon dnes som ta predbehla ha?????????ale tebe to nevadi vsak??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akeho lekara vevon mas vybaveneho?
26. mar 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatuska ja som rada že konečne nie som prvá ja to únavné byť stále prvá :grinning:

bola som na endokrinológii ale sestrička mi len krv zobrala, lebo tam to majú teraz pomenené doktori sa sťahovali do druhej budovy a čísla majú pomenené aj celý objednávací systém všetko a doť zle to majú teraz

a ešte idem na kožné a budúci týždeň ma čaká zubár a potom ten ďalší idem zase na endokrinológiu a ešte aj na očné a tým by som už rada skončila a mala pokoj s doktormi okrem jedného :slight_smile:
26. mar 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fíha, ty berieš tie vyšetrenia od podlahy... super, budeš vedieť na čom si...
26. mar 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha vevoncek takze tak to je chces to mat za sebou. :slight_smile: treba si to dat do poriadku a mas pokoj.
26. mar 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tilly ako sa nam mas????????,
26. mar 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som mala len s uzlinami ale už to mám všetko o.k ale to čo som mala tak to súvisí všetko spolu tak preto toľko toho ale som rada aspoň viem že čo a ako ale chcem si to porobiť kým som neni tehu potom nechcem behať po doktoroch
26. mar 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám teraz uzliny ako orechy... hrdlo ma bolí už štvrtý deň... toto som nikdy nemala, dúfam, že to krpcovi neublíži...
26. mar 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babulky... ako sa dnes mame? ja som sa tiez celkom vyspala, konecne spal dadko dlhsie tak aj ja :dizzy_face:
26. mar 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si ľahnúť, aspoň na dve hoďky, kým mi nepríde zas zle od hladu
26. mar 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok tilly, tak pekne lezkaj, oddychuj :wink:
26. mar 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj evulik takze ty dnes zase nevaris aides k vasim ako ti je dobre :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam navarene, k nasim idem az okolo stvrtej pobede :slight_smile: tatko mal narodky, este sme mu neboli gratulovat tak ideme dnes
26. mar 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha no super tak bude aj zakusok potom :wink: :wink: :wink:
26. mar 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem...mozno ano... ale dala by som si ..uz od vcera vecera mam chut na sladke... :wink:
26. mar 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja taky zmrzlinovy pohar velky by som si dala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co dnes manza ma kratku smenu?????ze pride skor?
26. mar 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dnes pôjdem do Necpal hafana vyvenčiť a pôjdem asi svokrovov pozrieť a ak sa podarí večer pôjdem do baumaxu chcem si kúpiť levandulu a zasadiť na balkón

tak ma bolia vaječníky že hrúza už nech to mám za sebou toto blbé obdobie
26. mar 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat volala sestra ze ide piect metrak...takze bude metrak ...mnaaaam

ano dnes ma mm kratky den, tak sa tesim :slight_smile:
26. mar 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vevon nezoberies aj mojko vyvencit? :grinning: :grinning: :grinning: ja uz mam navarene tak mam leharo az zajtra si poumyvam dlazky a poutieram prah :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. mar 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok