Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

tatuska1
25. mar 2009

o ktorej ti dadko ide hajkat?????

evulik6
25. mar 2009

ako kedy tatuska...dnes pobede nespal tak okolo 19:15-30 pojdeme spat...teda ja len akoze... 🙂

tatuska1
25. mar 2009

hej hej chapem 😀 😀 😀

tatuska1
25. mar 2009

co dnes vlastne ide v telke?????????

evulik6
25. mar 2009

nooo ale asi budem musiet koncit, bo maly zacina chytat spaciu fazu, tak ho musim este rozptylit trosku nech mi teraz nezalomi... 🙄

tatuska1
25. mar 2009

oky aj ja pojdem tak zajtra babule 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉

evulik6
25. mar 2009

ok...tak pekny vecer vsetkym.... zajtra tu budem len doobeda, bo mm robi iba do jednej a potom chceme ist k nasim...tak ajojte

kodada
25. mar 2009

ahoj evi, no minule vyhrali KE, dnes je to 3:1 zas pre KE ... tak som moc zvedava
tak sup maleho do hajan, ja som zatial zbehla vonku po pradlo ... no a zatial ste mi vsetky zmizli 😢

tatuska1
26. mar 2009

dobre ranko babule sa praje ja som vychrapkana az az uz sa mi nece spat tak idem na pecivko a dnes treba aj varit tak ze mam co robkat a este k tomu z vecera poupratovat co zostalo rozhadzane. 😉 😉 😉 😉

vevoncek
26. mar 2009

dobré ránko

tak ja mám jedného doktora vybaveného ešte druhého musím

prišla som vás trochu obšťastniť ale vizerá to tak že nikto tu nie je nevadí aspoň sa porozprávam so sebou 😀

ja som bola včera na baskete ale prehrali sme ale hrali sme až do konca super a bola to tesnotka mohli sme vyhrať 3 body chábali

tatuska1
26. mar 2009

vevon dnes som ta predbehla ha?????????ale tebe to nevadi vsak??? 😀 😀 😀 😀

tatuska1
26. mar 2009

akeho lekara vevon mas vybaveneho?

vevoncek
26. mar 2009

tatuska ja som rada že konečne nie som prvá ja to únavné byť stále prvá 😀

bola som na endokrinológii ale sestrička mi len krv zobrala, lebo tam to majú teraz pomenené doktori sa sťahovali do druhej budovy a čísla majú pomenené aj celý objednávací systém všetko a doť zle to majú teraz

a ešte idem na kožné a budúci týždeň ma čaká zubár a potom ten ďalší idem zase na endokrinológiu a ešte aj na očné a tým by som už rada skončila a mala pokoj s doktormi okrem jedného 🙂

tilly
26. mar 2009

fíha, ty berieš tie vyšetrenia od podlahy... super, budeš vedieť na čom si...

tatuska1
26. mar 2009

aha vevoncek takze tak to je chces to mat za sebou. 🙂 treba si to dat do poriadku a mas pokoj.

tatuska1
26. mar 2009

ahoj tilly ako sa nam mas????????,

vevoncek
26. mar 2009

no ja som mala len s uzlinami ale už to mám všetko o.k ale to čo som mala tak to súvisí všetko spolu tak preto toľko toho ale som rada aspoň viem že čo a ako ale chcem si to porobiť kým som neni tehu potom nechcem behať po doktoroch

tilly
26. mar 2009

ja mám teraz uzliny ako orechy... hrdlo ma bolí už štvrtý deň... toto som nikdy nemala, dúfam, že to krpcovi neublíži...

evulik6
26. mar 2009

dobre ranko babulky... ako sa dnes mame? ja som sa tiez celkom vyspala, konecne spal dadko dlhsie tak aj ja 😵

tilly
26. mar 2009

idem si ľahnúť, aspoň na dve hoďky, kým mi nepríde zas zle od hladu

evulik6
26. mar 2009

ok tilly, tak pekne lezkaj, oddychuj 😉

tatuska1
26. mar 2009

ahoj evulik takze ty dnes zase nevaris aides k vasim ako ti je dobre 😀 😀 😀

evulik6
26. mar 2009

ja mam navarene, k nasim idem az okolo stvrtej pobede 🙂 tatko mal narodky, este sme mu neboli gratulovat tak ideme dnes

tatuska1
26. mar 2009

aha no super tak bude aj zakusok potom 😉 😉 😉

evulik6
26. mar 2009

no neviem...mozno ano... ale dala by som si ..uz od vcera vecera mam chut na sladke... 😉

tatuska1
26. mar 2009

ja taky zmrzlinovy pohar velky by som si dala 😀 😀 😀 😀

tatuska1
26. mar 2009

co dnes manza ma kratku smenu?????ze pride skor?

vevoncek
26. mar 2009

ja dnes pôjdem do Necpal hafana vyvenčiť a pôjdem asi svokrovov pozrieť a ak sa podarí večer pôjdem do baumaxu chcem si kúpiť levandulu a zasadiť na balkón

tak ma bolia vaječníky že hrúza už nech to mám za sebou toto blbé obdobie

evulik6
26. mar 2009

akurat volala sestra ze ide piect metrak...takze bude metrak ...mnaaaam

ano dnes ma mm kratky den, tak sa tesim 🙂

tatuska1
26. mar 2009

a vevon nezoberies aj mojko vyvencit? 😀 😀 😀 ja uz mam navarene tak mam leharo az zajtra si poumyvam dlazky a poutieram prah 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre