Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

evulik6
26. mar 2009

ja dnes nic nerobim...max.povysavam podlahy a fajront... 😀

evulik6
26. mar 2009

...a este dam prat 🙂

tatuska1
26. mar 2009

mnam metrakkkkkkkkkkkkkkkkkk 😀 😀 😀 😀

evulik6
26. mar 2009

nooo to aj ja lubim...velmi...a este ovocnu bombu, alebo tunel to niekto vola... 😝

tatuska1
26. mar 2009

ano aj to je mnamkyyyyyyyyy 😀 😀 😀 😀

evulik6
26. mar 2009

ten sa chystam urobit ja, na mm narodky do prace... 🙂

tatuska1
26. mar 2009

kedy ma mm narodky???????????

vevoncek
26. mar 2009

ja vám napíšem asi až večer, lebo idem toho dokiho vybaviť a potom sa nezastavím asi až večer 😕 😅

tatuska1
26. mar 2009

oky vevoncek budeme cakat a prajem vela stastia u dokiho. 😉 😉

evulik6
26. mar 2009

13.4. ma narodky...

vevon drzim palce u dokiho... vecer napis ako bolo... ja uz asi tiez pojdem trosku za malym zase, nech neni sam chudatko moje male

tatuska1
26. mar 2009

tak ln chod evulik a pobozkaj ho za mna 😉

evulik6
26. mar 2009

jasne tatus...

vcera bola u mna svokricka a tak ma zaskocila jej nazorom... vies co povedala?
ona strasne rozmaznava mojho maleho a mne to ide pekne na nervy, lebo ja ho ucim doma ze ked poviem nie tak jednoducho nie a ona mu vsetko da, aj ked som tam a ja dadovi poviem ze nie dadko, ona mu da...chapes, to moja autorita ide do prdele a vcera zacala sama od seba, ze ja chcem druhe ze pre dada braceka , ja hovorim ze nie braceka , sestricku a ona ze a na co, ze dadkovi je dobre samemu ze je taky nas mazlicek atd... no chapes? co jej do toho ze ja chcem druhe...a co? ved prave preto nech nie je rozmaznany a tak... no a tak hovorim dadovi ze dadko pravda chces braceka alebo sestricku, babiku? a on ano ano, ...ved ja viem, ze on chce, ked vidi nejake babo tak je cely happy a ona mi tu bude rozpravat opak...ach... 😠

evulik6
26. mar 2009

no ale ona ma niekedy take priblble nazory na veci, najma na vychovu deti...ach... napr. mi viackrat hovorila ze som ho mala davat na nocnik uz od 6mesiacov ze to je moja chyba ze ma plienky este... neda si vysvetlit ze som ho davala a nic..jednoducho on tam nic neurobil...sedeli sme tam aj hodinu a nic... no a potom nechcel, ani sadnut tak co som mala akoze robit?
aj mna to stve ze ma plienocky este ale tak co, cim viac ho budem nutit, tym viac bude vzdorovat... skusali sme to v decembri ked sa sam zacal pytat, ale to preto lebo sa mu pacilo splachovanie , pytal sa aj ked necikal.. a potom bol chory, tak som to nechala tak a teraz zase nechce... 😖

evulik6
26. mar 2009

no idem ja...som sa trosku postazovala, prepacte ze sem babulky ale neni komu povedat... a s nou sa hadat nechcem, tak som radsej ticho... snazim sa to brat s rezervou ale niekedy to jednoducho nejde ☹

tak pekny dnik, este pridem kuk 😀

tatuska1
26. mar 2009

moja zlata tie svokry vedia poriadne vytocit no ale treba ich brat s rezervou a to rozmaznavanie to mas pravdu netreba s tym prehanat a ty si matka a ty vies najlepsie co je dobre pre daduska.

evulik6
26. mar 2009

no ved to, len ja som taky typ, ze radsej drzim usta pred nou aby nebolo zle... ale asi jej uz jemne nieco poviem ked mu bude zase povolovat to co ja zakazem... bo to takto dalej nejde...

evulik6
26. mar 2009

no dobre tatuska, idem uz...tak pekny dnik...zatial ajoj 🙂

tatuska1
26. mar 2009

len sa neboj otvorit usta ved co to su za sposoby to by aj mna vynervovala a hej ked ste sa vy rozhodli pre druhe dieta tak ona nech to laskavo nekomentuje. 😠

tatuska1
26. mar 2009

pa pa evulik a hlavu hore!!!!!!!!!!!!! 😉

sue250
26. mar 2009

evulik nic si z toho nerob to si este nebola u nas, ja som musela ju vulgarne poslat do teplych krajin, lebo ona si mysli ze sme nesvojpravni a organizuje nam zivot, oslavy atd, moja mama si to nedovoli ne ze by som to este aj dovolila jej dcere tak dodrbala zivot. a potom sa my s manzelom hadame. najblizsie povedala ze moj manzel potrebuje pomoc ze musime mu najst psychologa, no ako som chytila zachvat smiechu lebo vraj je smutny a ho nieco trapi) jak na to prisla neviem. mame trosku stresy lebo vybavuje povolenia na stavbu domu, on podnika nestiha ale............................... nekomentujem bo sa rozculim.
ma jedneho vnuka a tota co s nim vystraja, ucitelka je ale sibnuta pride vnuk to keby ste videli co mu vsetku toleruje jedine pre do mnou ma respekt bo pri ostatnych konec, chcel malovat ziarovky chapete ta ona mu vytocila z obyvacky z lustra a dala mu pomalovat na zeleno a potom ich namontovala no ako pod uroven. a to ... ani nepisem dalej 😉
inak baby ja mam strasne sny. s babom ze musim na potrat, ze nieco nie je v poriadku ze som bola na screening no hruza.

tatuska1
26. mar 2009

sue tak sa nalad na ine snicky nech sa ti sniva o krasnom zdravom babenku moja 😉

evulik6
26. mar 2009

ved ja viem ze jej do toho prd... ona by bola najradsej, keby som isla do roboty a maleho nechala u nej cely den a kazdy den... no tak to isto nie... aj to ma sprdla ze na co som ho dala uz teraz zapisat do skolky... a s kym by asi tak bol keby som isla do prace, ked sa mi nepodari otehotniet? radsej nech je v skolke medzi detuskami... tam mu bude dobre...

sue,tak to je ina sranda s tou tvojou... moja je akoze v pohode, je dobra, dala by ti aj posledne, ale ma strasne staromodne nazory na vychovu a podobne...

to ked bol dadko babatko a zaspal ked tu bola, tak sme ani rozpravat nemohli lebo ho zobudime ...ach...taaak mi isla na nervy.... raz som jej ho nedala von kocikovat lebo mala prist kamoska pozriet k nam a ona sa ofucala a mojej mame rozpravala ze jej nechcem dat vnuka...no chapes? tak sa urazila ze tyzden sa s nami nebavila, teda so mnou viacmenej...potom jej muz povedal ako to je a preslo ju to... no hruza...
ale viem ze su aj horsie svokry, tak sa snazim ju brat s rezervou, jednym uchom dnu a druhym von...

sue, to mas ten strach stale v podvedomi, tak mas zle sny...ale vies ze sny znamenaju opak? takze bude isto vsetko ok, neboj sa...vsetky ti drzime palceky... aj ostatnym tehulkam, ze tatuska? nemam pravdu? 😉

vevoncek
26. mar 2009

prišla som vás kuk alelen na chvíľku ale keď vidím čo ste popísali tak aj ja nepíšem a potom poletím ďalej

evi dadko je podľa mňa na tom úplne super detičky v jeho veku nosia ešte plienky aj moja segra a ešte jedna kamoška majú deti také vekovo ako dadko takže nemusíš byť v strese že má ešte plienky on si začne uvedomovať že v plienkach je to nepohodlné a neboj bude dobre moja sestra zakaždým malého veľmi vychvaľuje keď ide na záchod a prvý krát nemohla ani spláchnuť po veľkej lebo malý to chcel ukázať tatovy že prvý krát a kamarátka tá poaiela pokiaľ sa dá ocina so synom aby mu ukázal ako na to 😀

a tou svokrou možno by bolo dobre keby si o tom povedala mužovy a ten keby jej dohovoril a ak nie tak potom v jej pritomnosti to nechať tak veď babky sú na zomaznávanie a keď ste sami tak sprísniť a riadiť sa sebou ale je to naozaj ťažké, lebo väčšinou starý ľudia si nedajú poradiť

sue netráp sa kôli snom, lebo tehotným sa zvyknú snívať rôzne a aj dosť často hrôzostrašné sny ale to kôli tomu že máš strach o bábo a chceš ho brániť ale nemusíš sa len báť to sú len sny a ešte sa ti počas tehu takých snov nasníva

veď tie čo boli tehulky to vedia však???

tatuska1
26. mar 2009

u nas zacalo snezit mna poraziiiiiiiiiiii 😠 😠 ja ze uz bude teplucko do kelu 😠 no nic jarne upratovanie pocka kym sa otepliiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😝 ja som pozerala film na markize teraz jednu psycho zensku co vrazdila a teraz neviem co budem robkat pocakm kym mm zavola ze je na ceste nech uvarim cesto aby mal teple halusky ked dojde.

tatuska1
26. mar 2009

ze baby ide ku mne svokra pry krat sama od seba tak ja idem rychlo ci mam vsetko ciste 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evulik6
26. mar 2009

inspekcia tatus??? 😀 😀 😀 ja si tiez potrpim na to aby bolo upratane, najma ked ide svokra... 😀

adrikanatasa
26. mar 2009

čaute baby. ešteže moja svokra je 50 km odo mňa a nemá auto ani vodičák 🙂 🙂

evulik6
26. mar 2009

adri 😀 😀 😀 to mas dobre vymyslene 😀 😉 moja byva o cinziak dalej

adrikanatasa
26. mar 2009

evul to som ja nevymyslela to tak máme odjakživa 😀

tatuska1
26. mar 2009

ahojte tak svokrusa odisla pred chvilkou vypila kavicku dala si s nami aj halusky a poklabosili sme a dobre 😀 😀 😀 urcite sa tu dalsi pol rok neobjavi ako ona vie lebo je lenivka troska no co uz. 😅 idem ja urobit este pomazanku nech ma mm co na desiatu do prace 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre