Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

tilly
1. apr 2009

do konca 😔

sue250
1. apr 2009

tilly tak nehovor ziadna nemocka neboj uzijes si aj dovolenku aj babo potom lekar to posudi najlepsie kazda pise svoju skusenost a kazda ma ine tehu

lukato
1. apr 2009

ved ano to je pravda ale potom to už neni MA .ja mam taky strach že to aj teraz bude.jeden MA už mam za sebou ☹

sue250
1. apr 2009

lukato tym prechadzame vsetky ten strach je bude az do porodu. proste tomu nik nezabrani. poznam baby co mali 4xMA kym sa narodilo babo ta psychika je hrozna. ale je to tak. my to neovplyvnime. citala som tu pribeh ked cele tehu bolo ok mala prist rodit a den predtym srdce prestalo byt. preto sme tu sa podporujeme a myslime pozitivne i ked vzdy to nejde.

tatuska1
1. apr 2009

ahojte babulky tak idem sa vam pochavalit ako som pochodila ako prve sa chcem babam co o mne vedeli podakovat za ich podporu z celeho srdca.pani doktorka nam dnes oznamila ze mame srdiecko a som 7,5tt tehu.tak sa velmi tesime a prepacte ze som vam to nepovedalo skor ale cakala som na srdiecko a nechcela som vas obtazovat negativnymi myslienkami.este raz baby dakujem.

kodada
1. apr 2009

sue, ja mam kolegyni zomrelo babo v nej v 9 mesiaci, par dni pred porodom, ela ju tiez pozna a teraz ma zdrave dievcatko ... ale lukato, to je naozaj individualne
no kde si tatuska, cakam ta

tatuska1
1. apr 2009

tu som tu 😉

sue250
1. apr 2009

tatuska super blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam . a co je so skybaby zase sa nejako neozyva. neviete?

tatuska1
1. apr 2009

dakujem ja som taka stastna len nech to tak pekne pokracuje aj dalej 😉

adrikanatasa
1. apr 2009

tatuš gratulujem 😉 a že nákupy 😀

kodada
1. apr 2009

tatuska tak uz je to uz konecne vonku, a mozem naplno prejavit svoju radost ... strasne sa tesim ze tam to srdiecko je .... kolegyna na mna dnes nechapavo cumi, co sa furt rehocem ... asi si mysli ze s toho ze odchadzam mam radost ... ale radost s tzeba je vacsia 😀 😀 😀

tatuska1
1. apr 2009

dakujem kody za podporu a ze si so mnou zdielala to moje trapenie co bude 😉

kodada
1. apr 2009

tatu ver tomu ze to tak bude 😉 malicke bude len pekne rast a v novembri budes mat na rukach vytuzene sladucke babatko

tatuska1
1. apr 2009

adri hej nakupy u lekarky ale pekny je pre mna ten 1.april 😀

kodada
1. apr 2009

nemas za co Zuzi

tatuska1
1. apr 2009

kody ty co robkas v robotke este nechces odist ci co? 😀

kodada
1. apr 2009

no nakoniec musim prist aj zajtra, lebo som nestihla vsetku pracu, spadol nam net a neda sa robit 😠

kodada
1. apr 2009

ide ma porazit

tatuska1
1. apr 2009

aha tak si to predlzis o jeden den 😉

kodada
1. apr 2009

lepsie povedane, net nam ide, ale nase servre sa zosypali

tatuska1
1. apr 2009

vonku sa oteplilo tak ani serverom sa nechce

adrikanatasa
1. apr 2009

kody servre sa nezosypali oni ťa skrátka nechcú pustiť 😀

kodada
1. apr 2009

no tatuska, ked si ma tak pekne vyhodila, idem domov 😉 vecer sa ozvem
zajtra o 7,30 idem na to sono, tak na mna myslite babulky

tatuska1
1. apr 2009

budeme mysliet kody to mi ver 😉

adrikanatasa
1. apr 2009

kody čakáme samé dobré správy 😉

mirip
1. apr 2009

tatuška ty tajnostkárka, dobre dlho si tajila // 😉 až teraz som si ťa všimla v novebrovkách 😀

evulik6
1. apr 2009

ahojte babulky...tak uz som tu...

ahoj tatuska.... ja mam z teba taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaku radost ze az... prskni sem rychlo virusy, nech sa nakazim 😀 😀 😀

aspinka
1. apr 2009

Ahojte baby! Takze dalsia tehulka blahozelam 😀

mirip
1. apr 2009

evulik možu byť aj odomna?

evulik6
1. apr 2009

mozu mirip jasneeeeeeeeeeeeeeee.... sup sup s nimi 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre