Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

evulik6
1. apr 2009

ahoj kody....tak uz si doma z prace? ja som totalne znicena...boli sme vonku, normalne ma vsetko boli, nohy ani nehovorim...hruza, stale za malym lietat 😀

evulik6
1. apr 2009

no neviem kody, neverim tomu velmi ale clovek nikdy nevie... ja to nemienim silit...ked bude bude... a sex za kazdu cenu to nieeee....niekedy neni chut, pri dadovi sa clovek vystavi ze az 😕

evulik6
1. apr 2009

ale celkom rozmyslam nad tym ze to odlozime na leto... nech si este leto poriadne uzijem s davidkom... no ved uvidime co nam osud nadeli...

evulik6
1. apr 2009

no budem musiet ist.. treba dat maleho do poriadku, okupkat, napapat, a hajat.... neviem ci aj ja s nim dnes nezalomim hned 🙄 😀
tak sa maj zatial kody moja zlata... a opatruj sa... pekny zvysok dna....

kodada
1. apr 2009

dakujem krasne evi, bola som sa napapat ... uzivaj si Dadka, svoj pokladik 😉

aspinka
1. apr 2009

ja som tu total nezaujimava lebo som netehotna 😀

adrikanatasa
1. apr 2009

aspi tak to sme dve nezaujímavé 😀

bleelka
1. apr 2009

ahojte babulky, trosku sa k vam naburam... prosim vas ako ste zistili, ze bol missed? ake su priznaky? drzim palceky aby vam to coskoro vyslo 😵 dakujem za odpovede, drzte sa 🙂

aspinka
1. apr 2009

priznaky jednoznacne nie su lebo mne nic nebolo nekrvacala som len som mala tehotenske nevolnosti a bolo MA. Ina moze zase spinit krvacat popripade mat krce. A dalsia to moze mat tiez a MA sa nekona a donosi zdrave babatko.
adri tak sa budeme utesovat 😀

adrikanatasa
1. apr 2009

aspi veru čo nám už zostáva ja budem tehu asi ceeelkom posledná z tejto zostavy 😠
bleelka ja som nemala žiadne príznaky, ako keby som ani nebola tehotná...

kodada
1. apr 2009

dievcata, ja sa s vami budem bavit 😉 😀 😎

aspinka
1. apr 2009

adrika dobre beriem aj ja sak niekto musi byt aj na chvoste 😉

adrikanatasa
1. apr 2009

no tento chvost sa mi ale nepáči 🙂
kody ešte že ťa máme 🙂 zajtra budem na teba myslieť ja idem totiž ráno o pol 7 na krv 🙂

adrikanatasa
1. apr 2009

no dievčence aj píšete aj nepíšete ja odskakujem jak koza do obyvky kukať modré z neba, potom zas na Vás chodím kukať, už som z toho celá ubehaná 😀
Idem teda kukať Rozborila 🙂 ahojte a dobrú noc 😉

evulik6
1. apr 2009

babulky moje, este nas je tu dost netehuliek, tazko hovorit ktora zostane posledna... 😉

blelka, mne nebolo zo zaciatku nic, potom som zacala spinit, najskor tak slabucko, potom do toho trosku krvi a potom to vyzeralo ako menzes, tak som sa dostala do nemocky, tam mi pichali injekcie tri dni a nepomohlo, na stvrty den rano mi robili utz a zistili ze nebije srdiecko tak mi robili kyret...
a preco sa pytas moja? nieco sa ti nezda?

tak dobru nocku babulky...zajtra popiseme zase 😀

vevoncek
2. apr 2009

dobré ránko

tak čo sa nedozviem chvíľu som tu neni a už tu máme ďalšiu tehulku
tatuska gratulujem ty tajnostkárka ja som najskôr myslela že si robíš žarty 1.apríl ale to by si si hádam takto nerobila som rada že si už aj srdiečko videla to je super taká som šťastná za teba len nech to takto pokračuje ďalej

kody na teba samozrejme myslím aby ti všetko dopadlo dobre u doktora a držím palčeky a ono to určite dobre dopadne

a pre všetky netehulky ja sa pridávam k evine naozaj je nás tu ešte dosť netehuliek ale netreba sa nad tým zamýšľať treba si užívať života a venovať sa svojím koníčkom a čas bude tak letieť že nebudeme myslieť na tehu a zrazu budeme všetky tehu

ja som sa včera akurát dozvedela o kamarátke že je tehotná ani to nikomu nepovedala dokonca som si myslela že dieťa ani nechce tak ma to dosť prekvapilo a najväčšia sranda je že oslavovala tento rok 30tku a keď sa muž pýtal čo jej kúpime tak ja som tak zo srandy zarvala že topánočky pre bábo 😅

lukato
2. apr 2009

dobre ranko. jej pozeram že tu diskusia v plnim prude.ako som včera pisala hrozne sa bojim že to zas bude MA zle spavam je to hrozne snažim sa nemysliet na to dufam že tu medzi vami to budem zvladat lepšie. 🙂

vevoncek
2. apr 2009

lukato veď si už v 14tt podľa mňa máš to najhoršie za sebou neboj všetko dobre dopadne treba myslieť pozitívne veď keď je jeden missed to môže byť blbá náhoda a väčšinou sa to stáva v prvých troch mesiacoch, lebo vývoj rýchlo napreduje a vtedy sa môže stať chyba

v koľkom tt si potratila? je super že sa ti podarilo otehotnieť, lebo je veľa báb čo sa snažia a nedarí sa potom sa stane že potratia a potom to snaženie zase dlho trvá a sú baby čo sú na tom ešte horšie takže ďakujme bohu že je to ešte tak ako to je

držím ti palčeky uvidíš tento krát to všetko dobre dopadne

lukato
2. apr 2009

dakujem vevonček.prvy som mala v 8tyždni a trvalo to kym som znovu otehotnela pol roka.a ty si na tom ako?

bleelka
2. apr 2009

evulik pytam sa, lebo mi restalo byt tazko na zaludku a menej ma bolia prsia, skoro vobec.. citim sa dobre a podla mna sa takto mam citit az od nejakeho 13-14tt, teraz by mala byt hladina HCG najvysia a nevolnosti v plnom prude a nie, ze zmizli ☹

lukato
2. apr 2009

bleelka Missed som nezistila ja ale dr na ultrazvuku ja som nemala žiadne priznaky

lukato
2. apr 2009

a ani teraz nemam nevolnosti ☹ .u doktorky je všetko v poriadku srdiečko bije 🙂

cukruska1920
2. apr 2009

Ahojte....no teeeeda...co to citam....tatus....gratulujeeeeeeeeeeem......teeeda tehule...vas tu je ako hub po dazdi 😀

kodada
2. apr 2009

ahojte babule, tak sa hlasim od dokyho, NT screening mame uspesne za sebou, babatko je OK, len tam zas mame krvnu zrazeniu, tak mam nasadene lieky a uz som KONECNE aj PN

bleelka ani ja som nemala ziadne priznaky ... hlavne nemysli hned na to najhorsie, ked ti chvilku nic nie je 😉

skybaby
2. apr 2009

ahojte babulky 🙂 ja som tatusku vymakla vcera u nas v novembrovkach, tiez som pozerala, ze je to dobra tajnostkarka 😉
inak sa ako mate? kodi vidim ze ty si uplne v pohode a mas uz krasny 14tt 😉
strasne dufam ze aj vam ostatnym sa rychlo podari
bleelka, ani mna vcera neboleli prsia, ani dnes ma nebolia a zle mi bolo len preto, ze som sa prejedla 😀 lahko sa to sice hovori ale snaz sa nepanikarit 😉

kodada
2. apr 2009

ahoj cukru, sky 😉 no zas to dnes vyzera na to, ze som len 12+2 ale doktor mi to ozaj pri kazdej navsteve meni, tak to neriesim, pamatam si prvy datum, kt. mi ovedal, prve merania byvaju najpresnejsie 😀
sky ja nemam vobec ziadne priznaky a babtko je v poriadku, cize to nie je az taky dobry ukazovatel

cukruska1920
2. apr 2009

ahoj kodi... fuha....zachvilu pojdes pomaly rodit 😉 daj do albumu brusko

tatuska1
2. apr 2009

kody blahozelam 😉 tak uz len domka oddychovat pekne moja a setrit sa 🙂
sky hej tajila pretoze ten moj strach bol este väcsi povedat vam ze som tehu a este to nemam cierne na bielom a cakala som srdiecko lebo minuleho tehulkovanie tam nebolo o to viac by ma to bolelo a tak som vam mola oznamit len dobre spravy 😉

lukato
2. apr 2009

kodada gratulujem ku kontrole 🙂

tilly
2. apr 2009

tak ešte sem, bábo je ako z katalógu, všetko je OK, drobčekovi je lepšie ako mne...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre