Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

evulik6
2. apr 2009

a kde je dnes moje druhe JA? 😀 asi je zavalena pracou chudatko....
no idem ja tiez uz...zavesit pradlo a asi si lahnem za dadkom ...zaspal 😲 🙂

tatuska1
2. apr 2009

kde ste vsetky????????????

skybaby
2. apr 2009

ahoj tatus, ja som tu .. tak trochu
😉

tatuska1
2. apr 2009

ahoj ty sa neprazis na slniecku?

sue250
2. apr 2009

ela ja idem tiez v utorok na 10.20 a na co sa najviac tesim na MC donalds v Kosiciach na hamburger a hranolky. ty ides na nakupy do madarska? tehu veci? ja to vsetko necham cez net mne sa po nakupoch nechce chodit asi doma zleniviem)

skybaby
2. apr 2009

ja pracujem ☹
ahoj sue, ja v tehu nejako Mc donalds nemozem, z toho mi je fakt tazko

tatuska1
2. apr 2009

ja by som si mc donalds dala ale teraz sa dohadujem s kamoskou na zmzlinovy pohar 😀 😀 😀 😀 😀

skybaby
2. apr 2009

hmmmmmm zmrzlinovy pohar by som si veru dala, mnaaaaaam 😉

skybaby
2. apr 2009

esteze mame v praci studentov, uz som ho poslala pre zmrzlinu 😉

vevoncek
2. apr 2009

ahojte babulky ja som dnes nestíhala mala som veľa roboty 😠 a najhoršie na tom bolo že ma všetci tak vytáčali že som mala úplne blbý deň ☹ ale už som rada že som konečne domka lebo fakt už nevládzem a najviac ma štve že som nemohla pokecať s vami 😕

po robote som mala ísť s kolegyňou na kávičku ale ona na to zabudla a dohodla sa s niekým iným a ešte mi aj mamina volala že má veľa roboty že nestíha ísť s hafanom tak som utekala ja a kávičku som si dala nakoniec s manžom a boli sme sa bicyklovať takže trochu sa začíname hýbať po zime 😀 😝

a teraz ma čaká ešte žehlenie a môžem byť spokojná 🙄 alebo sa na to vykašlem a budem už len oddychovať 🙂 😉

vevoncek
2. apr 2009

ešte som zabudla kodi gratulujem k super výsledkom 😵 ja som vedela že to dobre dopadne keď sme ti všetky držali palčeky

a zajtra dúfam že už budem môcť byť celý deň na koníkovy a že aj ja budem môcť s vami kecať dnes ste toho celkom dosť popísali normálne som bola prekvapená ale príjemne že som mala čo čítať 😀

tatuska1
2. apr 2009

ahoj vevon to ma mrzi ze si mala zly den ja naopak perfektny 😉 vonku bolo krasne 😀 😀 a nikto ma nenasral takze ok 😝 😝

kodada
2. apr 2009

ahojte, tak ja mam za sebou posledny den v praci, o 14,00 som to dnes zabalila, rozlucila sa ... takze od zajtra som doma, a som vam plne k dispozicii 😀
vdaka eli, v utorok na teba budem mysliet, u mna je to ine, byvam na dedine a u nas nie su az take moznosti ako v ZV, ale uz mam dve kamaratky dohodnute, ze budeme kocikovat aspon ich drobcov, ze nech sa zacvicim, do pizerie na kavicku 😀

tatuska1
2. apr 2009

ja som sa zase dohodla s kamoskou ze bud zajtra alebo nab.tyzden ideme na ten zmrzlinovy pohar a v nedelu ze pridu k nam a pojdeme niekde vonku sa prejst 😝 😝 😝

tatuska1
2. apr 2009

baby ja som utahana jak kôň idem sa sprchnut a čučalny 😨 😨

vevoncek
3. apr 2009

dobré ránko babulky

ja vás aspoň pozdravím kým je ešte čas, lebo neviem či sa mi dnes podarí si s vami pokecať

tatuška veď to ma hnevalo najviac že bolo krásne počasie a mňa všetvi vytáčali a mala som toľko toho že som si ani nestihla slniečko vychutnať ale dnes je konečne piatok tak sa teším že konečne bude víkend aj keď pracovyný ale čo už hádam sa nájde aj chvíľka na oddych

včera som nakoniec ešte stihla aj požehliť pozerala som Capri a popri tom som žehlila a potom som mrtva padla do postele 😀

evulik6
3. apr 2009

dobre ranko 🙂
ako sa dnes mame? ja celkom fajn... dnes neviem kedy vas pridem kuk lebo idem prezliect perinky, umyt okna, a ak sa mi podari tak s drobcom von doobeda ked je tak kraaaasne...vcera sme boli este od pol siestej vecer vonku, potom sme este k nasim skocili a domov sme prisli o pol deviatej...joooj bolo super vonku...teplucko...taku mam z tohto pocasia radost, ani povedat sa neda 🙂

ahoj vevon,...ako sa mi mas? si mi tu chybala vcera... co mrchana? uz dorazila potvora ci nem este? 🙂

tatuska1
3. apr 2009

ahojte dobre ranecko 😉 😉 ja som vyspinkana 😀 😀 😀 do ruzovucka a dnes len uvarim obedik a mam veget a mozno aj mm pride skor sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😀 😀 😀 😀
evulik to je v poho len si porobkaj potom nas pozries ak budes mat cas a hej vonku bolo prenadherne aj dnes bude si posedim vonku trosicka 😎 😎 😎 😎 😎

vevoncek
3. apr 2009

evi ja som mala posledné dni také že by som vraždila to už bolo také že sa vo mne všetko zbieralo a už začínalo prekypovať z pohára ale prežila som to ak prežijem dnešný deň v pohode tak bude dobre.
mrcha nič ak nepríde do nedele tak pondelok alebo utorok zbehnem k doktorke

tak ty budeš mať dnes upratovací deň? ja by som tiež najradšej upratovala, lebo už to vídím že príde víkend a mne sa nebude chcieť ale keď je také pekné počasie tak sa asi donútim.Ja som tiež taká šťastná že je krásne počasie hneď mám lepšiu náladu

tatuška tak ty budeš mať dnes super deň oddych a ešte aj manžo príde skôr ozaj ako reagoval keď si mu povedala že si tehu?

čo budete babulky robiť cez víkend?

tatuska1
3. apr 2009

vevon mm sa strasne bal ze co bude ze ak to teraz nevijde tak ze sa uz nepokusa a ked sme boli spolu u lekarky tak ma cakal vonku a bol stastny prestastny a teraz stale vola ci papam ovocie a pijem dzusy sa stara moj zlaty 😉

cukruska1920
3. apr 2009

ahoj tatus... prskni na mna virusky...nech uz tu nehnijem...

vevoncek
3. apr 2009

tak to je super môj sa už nevie dočkať ja som teraz zúfalá z toho môjho cyklu 43DC a mrcha nič

tatuska ale ty si ešte nemala 3 cykly od MA či hej?

cukruska ahoj mojka ako sa máš? ako to ide v robote?

tatuska1
3. apr 2009

ja som mala vevon 4 za sebou 😉

tatuska1
3. apr 2009

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

cukruska1920
3. apr 2009

dakujem.... ja mam uz 5 cyklov za sebou a stale nic ☹

adrikanatasa
3. apr 2009

Ahojte baby moje. Ako sa máte ? Tešíte sa že je teplúčko? my sme boli včera do 7 mej vonku na preliezkach v krátkych rukávoch 🙂 to je super.

vevoncek
3. apr 2009

tatuska ja som teraz akurát 3ckylus tak ak tento mesiac nič z toho nebude tak možno budúci to výjde

cukru možno 6 to istí ževraj leto je lepšie na plodenie detí čo je podľa mňa zaujímavé, lebo väčšinou sú všetky baby tehu po zime 😀

adrikanatasa
3. apr 2009

vevon to je pravda, niekde som to čítala že najviac detí sa rodí apríl-máj to znamená, že boli splodené v lete 🙂
Dnes mám dovolenku idem vysádzať balkón. Sa teším 🙂

cukruska1920
3. apr 2009

vevon....heeej?? zeby slniecko lepsie vplyvalo na spermosky... sice je pravda ze aj medvede sa zobudzaju zo zimneho spanku 😀

vevoncek
3. apr 2009

cukruška a ešte som si spomenula keď som prvý krát otehotnela tak som kúpila manžovy L-karnitín jedosť drahý okolo 500Sk stojí ale možo bolo práve to čo pomohlo tak vyskúšaj nadopovať aj manžela a okrem toho je to dobré aj na srdce dodáva energiu a dá sa pomocou neho vyformovať svalová hmota (resp chudnúť)ale len ak by cvičil 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre