Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

kodada
16. apr 2009

kde ste vsetky babulky??? konecne mam na vas cas a vas nikde 😉

evulik6
16. apr 2009

ahojte... kody no mozno to bude chlapciatko 😉 ale to mohla byt aj pupocna snura...to ti potvrdi neskor co to bude...myslim ze este asi nevidno...neviem...mne to povedali neskor, bo maly bol tajnostkar 😀 a adrika, aj ja som cestou trosku fnukala ze to nebude dievca, ked povedal ze na 100% chlapec, ale jasne ze ani ja by som ho nevymenila... ale druhe by som chcela dievcatko, kedze chlapec uz je ale podla krvnych skupin to bude uz len chlap--- dievca som mala pisane do mm narodenin a tie boli v pondelok...takze ma caka zase chlapec asi... no uviidme este kedy sa nam vobec zadari 😀 neviem ci tomu verit ci nie??? 😕

vevoncek
17. apr 2009

ahojte ja som vám chcela ešte včera odpísať ale mi blbol doma PC asi ho budeme musieť zaniesť do servisu nech nám ho mrknú

kodi som rada že je všetko super a určite bude aj naďalej a ako ti vychádza pohlavie podľa čínskeho? ja si myslím že je super mať prvého chlapca a potom dievča aspň keď budeš mať druhé dievčatko tak braško ho bude chrániť 😀 ja som mala len dve sestry ale vždy som chcela mať aj brata a aj naši chceli chlapca a mala to byť moja sestra, lebo bola veľká a keď nebola tak potom ja som mala byť chlapec 😀 😀 😀 a správaním ako decko som asi aj bola

ellysa
17. apr 2009

Ahojteee. Ja som vždy chcela strašne dievčatko, ale teraz mi je to už úplne jedno, len keby bábo bolo.

vevoncek
17. apr 2009

ellysa presne tak ja som tiež chcela dievčatko ale už to bude pomali rok čo sa snažíme a zatiaľ nič takže mi je to jedno nech to je čo to je len nech je

v utorok ma vytočili v robote hneď zrána v stredu našťasie nie a dnes ma zase vytočili normálne si to budem zapisovať do kalendára, lebo už je to pomali väčšina z týždňa čo ma vytáčajú 🙄

adrikanatasa
17. apr 2009

ahoj vevon hlavu hore a úsmev 😀 😀 😀

evulik6
17. apr 2009

dobre ranko babulky....

ja som tiez chcela volakedy davno prveho chlapca, presne preto co napisala vevon, ze bude potom ochranca sestricky... no ked som cakala dadka, tak mi kazdy vravel ze to bude dievcatko, tak som sa s tym stotoznila az mi to prislo ako sok ked mi povedali ze na sto percent chlap.... trosku mi slzy vysli ale potom uz bolo dobre.... je to uplne jedno co to bude, hlavne nech je zdrave... ale v kutiku srdca tuzim po dievcatku, aj ked sa mi to asi nesplni... ale pri dadkovi mi vychadzalo dievcatko, a je to chlapec, takze sanca stale je 😀

ozaj vevon, ako mrcha...uz sa ti rozbehla poriadne... ma mrzi ze ta vytacaju v praci ....ja to poznam... viem si predstavit ake to je... aj u mna v praci to bolo tak ze ma vkuse vytacal niekto... no ale ked som otehotnela tak som to mala uz vsetko na salame... neboj, za chvilku budes tehu a potom si nad tym vsetkym len mavnes rukou 😉

vevoncek
17. apr 2009

evi ahoj vieš ja mám teraz také negatívne obdobie snažím sa s tým bojovať ale nejako sa mi nedarí a táto robota mi na tom nepridáva vieš mám blbú náladu a to toho ma ešte vytočia no dnes mi bolo už z toho do revu ale zatiaľ sa ovládam

mrcha nechodí ale merala som si ráno teplotu lebo ma v noci boleli prsia a mám na vás otázku myslíte si že keď som bola minulý týždeň na sone a pichli mi vyvolávačku a mrcha nikde že by som mohla byť tehu (ale na sone doki povedal že nie som) ale ja neviem mohlo sa to stať napríklad že by som otehotnela po vyvolávačke? dnes som mala teplotu 36,8 alebo mi to všetko stále blbne? som z toho jeleň

ellysa
17. apr 2009

vovencek, ja ti prajem aby si bola tehu 🙂 , ja som už 10 dní po kyrete a ešte stále trochu špiním a včera ma brutálne bolel pravý vaječník ale dnes už lepšie, tak neviem, čo sa to deje.
inak ja mám pocit, že pre mňa je posledný rok úplne katastrofálny a žiaľ aj v mojom okolí je stále niečo zlé ☹, ešte aj tá kríza americká jedna blbá, už aby to skončilo 😠

evulik6
17. apr 2009

vevon, tak to neviem teda... mozno sa ti to upravuje...ale neviem preco ti ta svina este nedorazila... zavolaj dr... povedz jej ako si na tom a ona ti uz povie co robit...mozno ze budes aj tehu, to by este nemusela vidiet vtedy ked si bola u nej, ale neviem ako to funguje s vyvolavackou a moznym tehotenstvom...kup si test a testni ... iank mas to fakt dost na nervy, keby ti aspon tato mrcha chodila normalne... mne uz dnes konci, tak sa mozme snazit, aj ked rozmyslam ze si pockam este a v lete sa do toho vrhnem plnou parou 😀

ellysa, a nepijes alchemylkovy caj? mne to dost pomohlo...aj teraz som si ho uvarila... skus... je to ovela lepsie ako nejake tbl....

ellysa
17. apr 2009

evulik a ako sa má piť? môžem aj keď ešte špiním, niekde som čítala, že sa to pije len pred ovulkou alebo tak nejak, som z toho jeleň 😅

vevoncek
17. apr 2009

ellysa to je normálne že tak dlho špiníš aj ja som to tak mala a presne si pamätám že som mala presne také pocity ako ty, lebo všetky baby tu písali že to mali úplne inak ale ten alechemilkový čaj môžeš piť kľudne 3 mesiace čo sa nebudete snažiť a potom keď začnete tak len do ovulky potovulke už nie, lebo prekrvuje maternicu aby si nepotratila preto by si ho po ovulke už nemala piť

evi ja som sa tak rozhodla že ešte počkám tento víkend a pondelok zavolám doktorke a uvidím čo mi povie a možno to už budem vedieť aj podľa teploty ale v každom prípade mám z toho nervy už ma to vážne nebaví takéto patálie s cyklom keď som už úplne zdravá a môžeme sa snažiť

vevoncek
17. apr 2009

nechápem prečo ja musím byť vo všetkom iná ja chcem byť normálna mať 28DC a nie45 DC a aj choroby chcem mať normálne a nie také všeliaké bláznivé na ktoré ani doktory nevedia prísť 😠

ellysa
17. apr 2009

vevoncek ja ťa chápem, tiež má pocit, že na po.... aj hajzel spadne a to ešte mám všetky vyšetrenia pred sebou- a bojím bojím, na čo prídu, lebo mám tiež pocit, že sa mi smola lepí na päty. Mám pocit, že mňa život vždy musí položiť úplne na kolená aby sa to potom obrátilo, aj keď tieto starosti sú zatiaľ najväčšie. Jediné čo nám ostáva je sem tam mať takúto depku a vykričať sa celému svetu a potom zasa myslieť na niečo iné krajšie, veselšie, inak sa môžeme zblázniť. 🙂

evulik6
17. apr 2009

vevon, moja zlata... tak ma to mrzi.... presne viem o com hovoris, ja mavam tiez taky pocit ze sa na mna vsetko vali...momentalne nie, ale ked sa pozriem na minuly rok a zaciatok tohto do nejakeho marca som mala taky pocit ze sa asi psychicky zrutim.... ale preslo to nastastie...problemy sa valili z kazdej strany... no katastrofa...ale neboj sa, aj u teba vyjde slniecko moja...

ellysa, ten cajik pi tak ako ti povedala vevon... ja som ho pijavala aj ked som mala mrchajdu... ked ma bolievalo brusko a tak... okamzite to zabralo... nekecam... je to dobre,...dokonca aj moja sestra si ho chvalila, boleli ju minule vajecniky, tak som jej ho dala, nech ho vypije v robote a volala mi ze je vyborny aj chutovo a ze jej velmi pomohol...

sue250
17. apr 2009

baby mne povedali ze pohlavie sa da zistit az nejako v 16tt. tak neviem
ono niekedy by som si priala viac chlapca aby baba netrpela ako ja a my tym myslim potrat a aj ine veci v zivote. hovori sa ak mas problemy v tehotenstve ty bude mat ich aj tvoja dcera, tak neviem ci je to pravda, ale moja mama mala a ja mam tiez.

ellysa
17. apr 2009

sue moja mamina nás mala so segrou na prvý pokus a nemala žiadne problémy a sestra tak isto a vidíš ja už dva MA...nie je to určite pravidlo, ale máš pravdu chlapi to majú ľahšie 🙄

kodada
17. apr 2009

bre ranko, u nas je od rana zatiahnute, cize sa vam mozem venovat, len ci tu zas niekto bude 😀
mne je to jedno ci to bude chlapecalebo dievca, ide len o to, ze nemame vybrate ziadne chlapcenske meno 😉
vevu, nechces poslat to DVD Secreet? mozno by ti to zmenilo postoj k zamestnaniu

evulik6
17. apr 2009

kody a co je to za dvd? dobre to je? no musim ja ist... dovarit polievocku,...tak zatial...ale pridem 😉

kodada
17. apr 2009

evi, je to vlastne kniha na DVD, dam sem link - http://www.kniznyweb.sk/jnp/cz/citatelia/vyber_...

cukruska1920
17. apr 2009

Ahojte...co nve??

cukruska1920
17. apr 2009

nve - nove,,,, 😀

vevoncek
17. apr 2009

babulky ste zlaté snažíte sa mi zdvihnúť náladu a tuším to zaberá ešte že vás mám 😉

kodi môžeš mi ho poslať budem veľmi rada možno mi naozaj veľmi pomôže lebo tieto moje nálady sa ma už nejako dlho držia a neviem sa ich zbaviť a neviem možno je to aj tými hormónmi čo si so mnou zahrávajú

ja si myslím že ženy to majú lepšie v živote a v podstate mi je chlapov ľúto ale možno je to také vyrovnané pretože všetko má svoje výhody aj nevýhody ja by som nechcela byť chlapom pretože chlap nevie čo je to mať v sebe druhý život a ani nevie čo žena cíti keď bábätko kopká alebo čo je to porodiť a nikdy nepochopí to puto medzi matkou a dieťaťom a určite sa mu nepodarí presvedčiť policajta aby nemusel platiť pokutu 😀 a mnoho iných vecí

kodada
17. apr 2009

vevu, posli mi do IP adresu, buduci tyzden sa hadam nejak dostanem na postu, lebo ja blba som si vcera zabudla dat vypisat vychadzky 😉
ani ja by som nechcela byt chlapom

tilly
17. apr 2009

ahojte, vidím, že tu bola pekná debatka 😉

dúfam, že dnes nestrávim veľa času na koňovi, musím sa učiiiiiť, síce aj tak nespravím, ale aby som mala o to menej potom na opravák na jeseň, to už budem hlavou úplne inde (nie že by som teraz nebola)... najhorší na sústredenie je prvý a tretí trimester, v prvom trimestri mám riadne termíny a v treťom opraváky, no potešíííí

vevoncek
17. apr 2009

tilly neboj zvládneš to ale ak sa na to necítiš tak si daj odklad veď veľa ľudí to tak robí ale aj tak si myslím že to zvládneš 😵

tilly
17. apr 2009

ja už odklad mať nemôžem, už som dva krát prerušovala kvôli domčovi a jednému superprofesorovi, ktorý vyslovene niečo chcel, ale to je o inom... chcem to urobiť teraz, lebo pri dvoch deťoch to už asi nepôjde, pôjdem to teraz vyskúšať a ak nespravím, tak ďalšiu štátnicu mám 20.5. a opraváky na jeseň, to už budem mať riadne brušisko, tak mi to snáď pomôže, aj keď si myslím, že na našej zdrieračskej fakulte mi to skôr priťaží

ellysa
17. apr 2009

fúha tilly, držím palce. Ale zvládneš to určite aj keď budú nervy. Kamoška začala študovať pri dvoch deťoch a už je z nej pani inžinierka. Ja soo mala tiež odovzdať teraz v máji rigo ale už som si napísala žiadosť o odklad, vôbec som na to posledný mesiac nepomyslela a už by som to nestíhala. 😒

vevoncek
17. apr 2009

tilly ty to určite zvládneš veď do teraz si porobila všetky skúšky takže sa ti to nemohlo z hlavy vytratiť veď to je jediná vec čo ti nemôžu ukradnúť tvoje vedomosti a keď to vieš nie je sa čoho báť škoda že nemôžeš brať vitamíny na pamäť keď si tehu ale ja myslím že to zvládneš aj bez nich budeme ti držať päste 😉

vevoncek
17. apr 2009

ja obdivujem takéto ženy čo chodia do roboty majú deti a ešte k tomu aj študujú ja mám tiež takú kamošku a je to naozaj obdivuhodné aké sú ženy šikovné to chlap by nezvládol 😀 😵 aj preto im nezávidím

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre