Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

evulik6
29. apr 2009

ahoj adri...dobre sa mam... a ty? dadko poslucha, no ved to poznas, ako sa mu chce 😀 a tvoj ako? este je chorucky?

adrikanatasa
29. apr 2009

evul ešte je doma ale už zajtra ho asi pichnem do škôlky, už nekýcha tak ako v pondelok to bola zas tá alergia. A aj vyzerá že mu nič nie je, skáče lieta prevracia byt hore nohami. Akurát urobil parkovisko z autíčiek a potom do toho hodil loptu akože havária 😀 rachot na hovado 😀 😀
kody takže zajtra máš celkom fajn behačky..

ellysa
29. apr 2009

kody ☹ , jaj zuby sú pohroma, januž by som sa tiež mohla k nejakému majstrovi vybrať-som už tri roky nebola 😲

kodada
29. apr 2009

uz ma bolel asi pred tyzdnom, asi 2 hodiny v noci, ale preslo to ... dnes boli asi od 3-tej rana nevyzera to ze by chcel prestat, co si nan mozem dat?
ja som nemala vobec problemy so zubami, uz par rokov chodim len na brusenie kamena ... to bude asi tehotenstvom ...

ellysa
29. apr 2009

no kody povedal by som, že slivovica by pomohla, ale nevieeeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂 netreba malé zasa tak skoro učiť na alkohol -netuším, čo by si si mohla dať

adrikanatasa
29. apr 2009

kody ja mám doma corsodyl to je antibakteriálna ústna voda a mne to pomohlo keď som mala zapálené ďasná, to keď si s tým vypláchneš tak ti celé ústa stŕpnu. Neviem či by to pomohlo aj na zuby. Ale keďže si tehu tak sa radšej spýtaj v lekárni 😉

tilly
29. apr 2009

kody, to bude tehu, ja som si vyplachovala ústa tequilou a prešlo to 😉 len som ju nehltala, normálne vypláchla, ústa stŕpli a vyplula...

ja určite k zubárovi tak skoro nepôjdem, neudržím otvorené ústa, hneď ma napne, aj pri prvom tehu som takto bola v nejakom 25tt a nedalo sa nič robiť, sám mi povedal, že vidí, že ma napína...

tilly
29. apr 2009

titti, držím palce... inak baby, umelo sa vám neoplatí zvyšovať materskú, na odvodoch zaplatíte viac ako dostanete...

ja som si to prerátavala, že kebyže si posielam vyššie odvody, či sa mi to oplatí a neoplatilo, zaplatila by som cca. rovnako, ako by som dostala, tak načo kŕmiť tento štát... ja nemám aj tak teraz nárok na materskú, rovno pôjdem na rodičák, nemám 270 dní odvedených, v auguste som skončila rodičovskú a od februára som živnostník, čiže odvody si tento rok neplatím... a určite sa mi to takto viac oplatí

kodada
29. apr 2009

skusim nan vodku .. uvidim ci zaberie

tilly
29. apr 2009

vodka by mala byť lepšia ako tequila 😉

tatuska1
29. apr 2009

ahojte moje zlate!!!!!!!!!
titti drzkaj sa musis verit ze tam srdiecko bude to cakanie je strasne viem!!!!!!!!! ☹
kody no zubky ta bolia och joj tak to nem dobre urcite ti malinke odoberara vitaminky a sa to odzrkadlilo na zubkoch.ja si zase vsimam ze nechty svoje mam fajn co som nikdy nemala a aj vlasy su super a to podotykam ze vkuse som mala umele nechty teraz som ich dala dole ale moje pekne rastu. 😉 kody ja len lacalut pouzivam ustnu vodu ale pochybujem ze ked ta ten zubcek boli ze ti pomozu ustne vody jedine k zubarovi a nech sa pozrie.

tilly
29. apr 2009

tatu, že by chlapec? 😉

adrikanatasa
29. apr 2009

tilly to sa oplatí len tým ktoré sú zamestnané normálne na prac. pomer, u živnostníčiek ktoré sú na tom tak ako ty a majú rok oslobodenie od platenia tak tam sa to asi neoplatí. Keď si vezmeme trebars príklad že by si si dobrovoľne platila len z 500 za predpokladu že ďaľších 500 eur máš z pracovného pomeru, tak ti vychádza mesačne platiť do sociálnej poisťovne nejakých 22 eur a budeš to platiť trebars rok tak im dáš za rok 264 eur. A v tom prípade ti materská výjde vyše 551 eur mesačne. Takže oplatí alebo nie? 🙂

tilly
29. apr 2009

nooo, to sa asi oplatí 😉

adrikanatasa
29. apr 2009

oplatí a hlavne pomôže.. a tilly myslím že vy živnostníci máte aj vyššie odvody trebars na nemocenské ako my. Neviem či aj u Vás je to len 4,4%..

ellysa
29. apr 2009

babule teraz od veci, chcela by som manžovi kúpiť GPD navigáciu ale ja netuším ktorú, neviete mi poradiť ak máte, akú značku aj presne s ktorou ste aj manžovia spokojní? Už hľadám týždeň a mám hlavu ako balón 😨

cukruska1920
29. apr 2009

Ahojte...som tu dllllho nebola...ako sa mate?

ellysa
29. apr 2009

baby akurát mi volala gynekologička, že mi vyšli zlé testy na štítnu žľazu, ja sa bojím čo zistia, že nejaké protilátky tam vyskočili, či čo

tatuska1
29. apr 2009

cukruska ahooooooooooooooooooojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj 😉 😉 😉 😉 co mas nove ako sa nam mas preco sa nam neozyvas sa na nas hnevas cooooooooo?

cukruska1920
29. apr 2009

tatus.. ahoj... snazim sa trochu odputat od kona... 😅 som nervozna lebo 12.5 idem prvykrat k novemu gynekologovi tak sa bojim co mi povie na ten moj cyklus...od potratu mam totiz mrchu max tri dni aj to len taku slabu ... viem ze asi aj kvoli tomu sa mi nedari otehotniet...tak dufam ze mi pomoze... a co ty ? ako sa citis?

tatuska1
29. apr 2009

ja tak uz sa to lepsi este sem tam rano ma napne ale uz to nie je take silne ako predtym no a 6.5.ma caka prva poradna tak sa uz teraz bojim ale snad bude vsetko ako ma byt radsej na to zle nemyslim no a rastieme a priberame tak asi tak.si nam chybala 😒 😒 😒 tak ti drzim palceky aby ten dokino povedal same dobre spravicky a aby si cim skor bola tehu prajem ti z celeho srdiecka.

cukruska1920
29. apr 2009

tatu...dakujem.. chcem ho poprosit aj aby mi urobil vysetrenia preco som potratila.. lebo nebudem mat pokoj ....

pejode
29. apr 2009

Ahojte dievcata,precitala som si vase pribehy a bohuzial sa musim radit aj ja do tejto temy.. ☹ s partnerom sa nam podarilo otehotniet do pol roka, boli sme stastni az do nedele, kde mi lekar konstatoval zamlknuty potrat, bola som v 9tt,v pondelok ma cistili, tarza som uz doma a je mi strasne smutno a luto...tak si citam na nete a objavila som tuto stranku..trosku ma potesila, lebo niektore z vas uz su zase tehu 🙂 , strasne po tom tuzim aj ja...

vevoncek
29. apr 2009

ahojte ja som mala veľa roboty tak až teraz sa ozývam aj to asi len na chvíľu, lebo ma zase čaká robota ale zajtra už bude koniec tak sa teším

ja som zase najká nanič len by som spala

kodi ak ti to neprejde a bude ťa to neznesiteľne bolieť tak si daj polku paralenu

cukruška je dobre že zmeníš gyndoša a bolo by aj dobre keby ti porobil nejaké vyšetrenia a možno by ti mal aj niečo spraviť s cyklom mne dala doktorka 2 vyvolávačky a predpísala mi duphaston na upravenie cyklu
úplne ťa chápem že si radšej na koníka nechodila aj ja som mala obdobie kedy som sem nemohla chodiť ale už je dobre

ellysa
29. apr 2009

pejode, mrzí ma čo sa vám stalo, ono to časom prebolí aj keď nikdy nezabudneš ale dobre, že si sa k nám pridala my sa tu navzájom podržíme a povzbudíme a poradíme a vidíš koľko je tu už tehuliek 🙂

kodada
29. apr 2009

som tu zas, asi to porisim tym paralenom, vodka nebola otvorena, tak som skusila hrusku, ale nepomohlo
cukru ahoj, drz sa moja, a trvaj na vsetkych moznych testoch ....
pejode "vitam" ta v tejto teme ...

baby neviem ci mi uz harasi... lezala som na chrbte videla som ako mi v bruchu, presnejsie asi 5 cm nad pupkom bije srdiecko, normalne som to na kozi videla ... male ta asi nemoze byt tak vysoko, je tam nejaka zila?

sue250
29. apr 2009

kodada neharasi ja citim pohyby od 15tt cize je to ok, mozes citit aj ja na pupkom som citila myslela som si ze mi sibe.

tilly
29. apr 2009

pejode, neboj, nabudúce to bude OK 😉

kod, to mohol byť nejaký tlakový bod alebo niečo také... a 17tt je ešte dosť skoro aj na pohyby...

paracetamol môžeš, samozrejme v rozumnom množstve a nad cephylom si neuvažovala? je to homeo...

sue250
29. apr 2009

tilly u kazde je to inak od 14tt mozes citit ak mas tensiu maternicu alebo cakas druhe babo, tiez som si myslela ze to nie je mozne ale kedze viem ako vyzeraju pohyby tak mozne to je nemusi to byt vzdy v 20tt. kludne aj skor.

kodada
29. apr 2009

ale necitila som nic, ziadne pohyby, len som videla ako sa koza tuka ... inak nic
na babo to bolo moc vysoko, myslim ... ved to bolo skoro pod prsiami, tam kde koncia rebra

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre