Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

kodada
30. apr 2009

eli ja som chodila na sono kazde dva tt, aspon nejaku vyhodu mali tie hematomi

pejode
30. apr 2009

Ahojte dievcata, dnes osm bola na kontrole u gynek.po zakroku...a chce ma nechat este dva tyzdne na pn, aj vy ste tak dlho marodili??inak mam trocha bolest..

sue250
30. apr 2009

baby preco ste boli na tripl tak skoro aj ela aj kody a ja mam prist az po 16tt.
mirip aj ja som mala ms 9.1 ale mam 36dnovy cyklus tak preto mam o tyzden vsetko posunute a to sedi.

kodada
30. apr 2009

pejode, ja som nebola vobec na PN ... na zakroku som bola v piatok a v pondelok som sla do prace, aby som na to nemyslela ...ja som nemala ziadne problemy
sue, kedze som mala byt podla poslednej kontroly dnes 16+2, tak ja preto

pejode
30. apr 2009

kodada, mne lekar povedal, nech sa len pekne doma vykurirujem a odychujem,nakonies som ho ukecala na tyzden, tak som do stvrtka este pn...

kodada
30. apr 2009

ja by som bola cele dni sama, nechcela som aby som na to myslela cele dni, dala som si pracu ako terapiu 😉 ja som nemala ziadne problemy ani pred, ani po "len" MA, nebol dovod na PN

pejode
30. apr 2009

hmmm, tak to ti zavidim,mne uz ale bolesti ustupuju,doki povedal, ze to sa mi hoji preto to boli,tak dufam ze ma pravdu...
baby , ako rachlo sa vam uz tehulkam podarilo otehotniet???aj ste nieco brali??vitaminy a tak...???

kodada
30. apr 2009

neboj, telesne bolesti prejdu rychlo, horsie to bude s dusickou 😉
ja som zostala tehu po odporucanych 3 MS

pejode
30. apr 2009

TO TAVIDIM, DUFAM ZE AJ MNE SA TO PODARI ☹ 🙂

pa,pababule dobru nocku

kodada
30. apr 2009

bru nocku pejode

evulik6
1. máj 2009

dobre ranko babulky...ako sa mate? co mate v plane?
my pojdeme s dadkom von a potom pojdeme asi opekat za svokrom na zahradku... no a zajtra alebo v nedelu pojdeme do zoo

inak vevon, ta citliva mama tam nebola, vlastne tam nebol nikto, lebo tam davali maj a boli tam nejake vystavene auta, cize ani holuby neboli, som si normalne vydychla....tak sme to zvrtli ku nam na dvor na hojdacky ...aspon bol klud... potom sme boli u svokry, potom u nasich a vecer sme isli za sestrou do prace na drink a cokoladku... vecer som zalomila ani neviem ako...

baby som rada ze ste ok...tesim sa spolu s vami...

kody tymi tyzdnami sa netrap... hlavne ze rastiete a ste ok... 😉

pejode, neboj sa, aj tebe sa podari rychlo otehotniet... len treba byt fit... 😉

kodada
1. máj 2009

bre ranko kocky, prejem prijemny predlzeny vikend 😉

tilly
1. máj 2009

mne je zas zle a to som sa chcela učiť, no nevidím to ružovo, idem si na chvilku ľahnúť, snáď sa to zlepší

evulik6
1. máj 2009

aj ja vam zelam krasny vikend 🙂

tilly
1. máj 2009

baby, ja mám nejakú krízu, depku, ja už by som taaak chcela bábo, teraz by malo moje stratené asi tak mesiac ☹

ešteže som tehu, inak by som bola totálne v pr...

kodada
1. máj 2009

tilly ja by som akurat mala TP, ale nechcem na to vobec mysliet ... nemysli na to, tes sa na svoje babatko, co sa narodi v novembri 😉

evulik6
1. máj 2009

tilly, presne tak, musis mysliet na to co je teraz....v brusku mas male miminko, tak sa tes... ale chapem ta, aj mna take veci napadaju...ale prec uz s tym, treba mysliet na to co bude, nie na to co by uz bolo, mohlo byt atd.. 😉

sue250
1. máj 2009

kodada preco porod v novembri vy ste tak tehu ako ja a mne to vychadza od 6.10-30.10

kodada
1. máj 2009

sue, tilly caka v novebri, to som myslela ... vies ze ja rodim az na vianoce 😀 😀 😀

adrikanatasa
2. máj 2009

čaute babulky, jááj tilly ty máš depku? A čo máme hovoriť my čo ešte ani nemôžeme otehotnieť? To je depka...Moje prvé sa malo narodiť v marci a druhé v októbri ☹ Tak nezostáva nič iné len čakať na tretí dátum, dúfajme so šťastným koncom..
Kde ste všetky? U nás je pod mrakom dúfajme že troška poprší lebo v záhrade je hotová púšť..

kodada
2. máj 2009

bre ranko adri ... veru, ten dazd sa uz ozaj zide 😉

evulik6
2. máj 2009

dobre ranko 🙂

kodada
2. máj 2009

ahojky evi, ako dnes? comate za plany?

tatuska1
2. máj 2009

ahojte babulky 😉 😉 😉 😉 😉

tatuska1
2. máj 2009

u nas dnes strasne fuci a chladny studeny vietor mm siel ze akoze sadit zemiaky so svokrovcami 😀 😀 😀 aby sme mali neviem co ho to napadlo toho roku ked stale si kupime a mame na celu zimu asi sa nudi tak toho roku budu mozno po domacky vypestovane ja pojdem za nim az poobede sa pozriet teraz som poumyvala dlazky utrela prah no a este dam prat a mam to. 😉 😉 😉

evulik6
2. máj 2009

ja nemam v plane nic... uvarila som polievocku, dala prat pradlo, povesala a neviem co dalej.. asi pojdeme von, ale strasne tu fuci a je aj dost chladno.... no a pobede je hokej, tak budeme asi doma pozerat...
dnes mozno skocime do lesoparku s dadkom na preliezky 🙂

zajtra asi pojdeme do zoo...

tatuska1
2. máj 2009

evulik ahooooj ako snazilkovanie ha??? 😉

tilly
2. máj 2009

včera mi to celé prišlo tak ľúto... viem, že november je za rohom, že bábo je tu hneď a že môžem byť šťastná, že toto tehu prebieha ako tak normálne, ale nejak mi to zas prišlo ľúto, už by som chcela malé bábo v náručí...

no nič, idem sa zas učiť

adrikanatasa
2. máj 2009

kody ja by som si dnes dala taký deň že by som celý deň sedela s vyloženými nohami na stole 🙂 Ale to pri mojom krpcovi nehrozí. Ešte dovarím fašírky a potom sa uvidí.. ale aj tu je v porovnaní so včerajškom zima.

tilly
2. máj 2009

po obede ideme pre krpca k našim, tak budem mať aspoň nejaké vzrúšo, lebo mi zas hrabe z toho učenia 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre