Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

aspinka
30. dec 2008

jejda cukruska nebud puntickarka aj tak si na tom oooovela lepsie ako ja keby som mala za sebou 2 cykly a 13 dni tak sa tu s tebou ani nerozpravam a miesim a miesim a miesim 😀 😀 😀

cukruska1920
30. dec 2008

hej? ja mam z toho taky blby pocit ked kazu doktori cakat aspon 3 cykly

aspinka
30. dec 2008

cukruska kazdy lekar hovori inak niektory povie jeden cyklus dalsi minimalne 3 a este dalsi 6 mesiacov alebo rok. Tak si vyber dolezite je moja ako sa citis ty rozhodujes o svojom tele ty si musis povedat ako to bude! Na tomto forume je vela bab ktore drzali stanovene pauzy ci uz 3m alebo 6m a stalo sa ze potratili opat a su tu zeny ktore este ani MS nemali a otehotneli a donosili alebo su tu babule co sa na to vrhli po 1 cykle a tiez boli uspesne. Tak si vyber 😎

kodada
30. dec 2008

to zalezi od tela zeny ci je pripravene ... mi uz tiez "smikame" ... podla jonasa to ma byt 3.1 ale to mi je dost divne, kedze 5.1 mam dostat mrchu ... 😉

aspinka
30. dec 2008

no baby nejako sme sa zvrhli ;) s tym smykanim 😉 ale ked to je v celku prijemne nie 😀 ziadna tazka makacka 😉

vevoncek
31. dec 2008

ja by som len rada vedela ako to je prečo kážu že čakať 3cykly keď sex môže byť už po jednom cykle to už predsa musí byť maternica zahojená.

Ale asi to nehovoria len tak, prevažná väčšina hovorí tri mesiace ešte som nepočula že by povedal doktor po jedom alebo dvoch cykloch ísť na to bojím sa že keby som skôr zostala tehotná že by ma doktorka vyhrešila alebo že by sa mohlo stať niečo zlé ako mimomaternicové tehotenstvo

aspinka
31. dec 2008

aj lekar ti povie ze vlastne maternica moze otehotniet aj hned po prvom cykle pokial ti prebieha ovulacia a nemas pridruzene este nejake zdravotne problemy ale odporuca sa pockat aspon tri cykly z hladiska ze tehotenstvo je vazna vec pre organizmus tak aby si ta maternica oddychla aj ked je svojim sposobom pripravena hned ked je zakrok a hojenie bez komplikacii.

skybaby
31. dec 2008

ahojte babulky, konecne sa tento rok konci a buduci bude pre nas ovela ovela lepsi 🙂

vevoncek
31. dec 2008

ahojte babulky tak ja som už konečne doma ráno som bola v robote potom som bola psa vyvenčiť a cítim sa divne

silno sa obávam toho že by som mohla byť tehu úplne sa tak cítim som unavená stále chodím cikať a bolí ma spodok brucha ako eď som bola tehotná.Dúfam že nebudem tehotná, lebo by ma asi porazilo

ja som tiež rada že už končí tento blbý rok dúfam že druhý bude lepší a že sa nám všetkým čím skôr podarí otehotnieť a dotehulkovať do šťastného konca a budeme sa tešiť z našich krásnych detičiek

aspinka
31. dec 2008

vevoncek kedy mas dostat mrchu? to mas mat druhu od MA? A nikdy nevies mozno aj keby si bola tehu dopadne to ovela lepsia ako predtym. Len to urcite neber ako tragediu ale ked uz budes tak sa z toho treba tesit od prveho momentu treba mysliet pozitivne aj keby sa co robilo!

vevoncek
31. dec 2008

aspinka ešte len prvú mám mať ale ja ju chcem mať ja nemôžem byť tehotná, lebo by sa mi mohli narodiť poškodené dieťa alebo by som mohla znovu potratiť kôli tým tabletkým čo užívam inak keby to bolo za iných okolností by som sa určite tešila

lolka
31. dec 2008

Baby, prajem Vam krasny Silvester a Štastny Novy rok 🙂 😉 😀
Vsetkym nam - missedkam prajem, aby sme sa coskoro dockali zdraveho babetka 😉

zuzka88
31. dec 2008

To sa mi len zdá alebo tu nik nebol od novembra??? ale mne je práve teraz strašne smutno, teraz, na prelome rokov, kedy som si myslela, že to bude ten naj rok...teraz, keď čakám ničo, čo malo byť úplne inak...teraz, keď som mala už vweľké brucho a tešiť sa na maého krpčeka...
Namiesto toho oslavujem medzoi malými cudzými deťmia trhá mi to srdce 😢 😢 😢

zuzka88
31. dec 2008

Neviem, prečo som mala posledný príspevok z novembra ale zdrvaím vás všetky, baby, nech teen 2009 je lepš ak tento rok...hlavne čo sa týk abábätiek
Z.

vevoncek
1. jan 2009

dobré ránko tak babulky dnes budeme len oddychovať, lebo ako na nový rok tak po celý rok

kodada
1. jan 2009

babulky, vsetko dobre v novom roku a hlavne veeeeeela pochytanych tehu virusov 😉

cukruska1920
1. jan 2009

Ahojte... prajem vam do noveho roka vela vela zdravicka, stasticka a nech sme cim skor tehu.... je jedno v akom poradi ale postupne vsetky 😵

ninuska8
1. jan 2009

Ahojte dievky, som tu prvýkrát a som rada, ze som nieco take nasla, ze nie som sama so svojou bolestou...vcera som sa vratila z nemocnice po piatich dnoch cakania ze mi zastavia krvacanie, ale nepodarilo sa...po vysledkoch hcg, ktore kleslo na 200 ma museli vycistit...cely cas som dufala, ze sa to zastavi, nemala som ani bolesti, ale krvacala som ako pri normalnej mrche. Bolo to moje prve tehotenstvo, velmi ma to zobralo, hoci doktor povedal, ze mozem o tri mes.znova v poho. otehotniet. Najhorsie je to, ze mam skuskove obd. koncim na VS a cakaju ma statnice. NO k uceniu mam strasny odpor a nic sa mi nechce...Ukludnujem sa vsak tym, ze to tak malo byt a ze to Boh tak chcel, bola som len asi v piatom tt.lebo na ultrazv.nebolo nic vidiet., tak ten zakrok bolo len take odsatie ci co. Chcela by som dalsie babatko, ale bojim sa, urcite sa budem stale sledovat a myslim ze stres zo skusok mi k tomu nepomoze, tak sa musime s manzelikom chranit. Potrat bol ani neviem preco, pred dvoma t. som mala malu chripku, ale preslo ma to za dva dni, nic strasne, ale mala som v tom case skusku tak to k tomu vsetkemu prispelo...Uf, dajak som sa rozpisala, ale som rada ze mozem aspon takto vyjadrit vsetko co mam na srdci zenam, ktore nieco podobne zazili. Doma mam velku podporu, ale nasi radsej prechadzaju na ine temy aby som na to rychlo zabudla, no mne pomaha ked o tom rozpravam...tak asi tak. Dakujem vam. A co robit nabuduce,aby sa babatko dobre uhniezdilo??? Dakujem este raz, vsetko dobre do noveho roku!!!!

aspinka
1. jan 2009

ninuska to chce naozaj cas. Ja uz jedno dietatko mam ale bolo to pre mna tiez tazke. Najhorsie su prve tyzdne a do mesiaca sa s tym vyrovnas i ked nezabudnes. Myslim si ze si neurobila nic zle aby sa neuhniezdilo ale ked nieco nie je v poriadku telo ma snahu to vypudit a tak je to spravne i ked sa nam to nepaci. Ja som potratila v 10tt a v 8tt sme poculi aj srdiecko aj mam krasnu fotecku z UTZ ale zial neskor uz bolo po vsetkom nechcelo sa mi verit. Teraz som OK beriem to ze to tak malo byt a Pan Boh vie preco. Teraz si pekne pockaj na prvu mrchu urcite si kup alchemikovy caj mne vyborne pomohol kup si kyselinu listovu a tiez calibrum babyplan. Trosku sa das do poriadku sustredis sa na skolu a potom zacnes odznova neboj uz to vyjde len nemozes mysliet na zle to nie je dobre len si zbytocne budes privolavat!

vevoncek
1. jan 2009

ninuška mne doktor povedal že nevie prečo to tak je ale že veľa potratov býva a nevedia prísť na to prečo že asi až 40% a to v začiatku vývoja stačí keď v tej rýchlosti nezapracuje niečo ako má a žena potratí amožno je to tak lepšie lebo mohlo by sa stať keby sá bábo udržalo že by nemuselo byť zdravé...Ale neboj sa tie tri mesiace ubehnú rýchlo porobíš skúšky a môžete sa vrhnúť do toho znovu.Ono to je tak keď sa bábo má udržať udrží sa keď nie mohla by si robiť čokoľvek byť na PN ležať v posteli nepomohlo by to jednoducho je to tak ako je ja som sa s tým zmierila a teraz akurát čakám prvú mrchu a tá nejko nechodí dúfam že čím skôr príde nech sa to už pohne všetko ďalej

lante
1. jan 2009

Ninuška, mrzí ma, že si ďalšia z nás ☹ Ja som tiež prišla o svoje prvé bábo. bolo to v roku 2006, žiadna bolesť, krvácanie....nič....iba mi doki oznámil, že bábo sa nevyvýja a miesto na 11tt uzv ukazuje 5tt a po týždni sa nič nezmenilo, tak som musela na čistenie..........potom sme sa po mesiaci mohli začať snažiť....podarilo sa až o pol roka, kým sa Vili uhniezdil.........celé tehu som sa pozorovala a bola v napätí a ak sa mi niečo nezdalo, tak som volala či uháňala k doktorovi.......na a teraz? Teraz sme si raz nedali pozor .....a hen už je to takmer polovica tehotenstva.

Milé missedky do nového roku vám teda prajem, aby ste sa čo najskôr zotavili a aby sa všetky ďalšie bábätká uhniezdili a udržali až do zdarného konca. 😉

aspinka
1. jan 2009

vevoncek kolky den si od kyretu? Mne prva MS prisla na 32den

lante
1. jan 2009

Aspinka, mne až na 43 😉

cazuba
1. jan 2009

Ahoj vevoncek, ja som mala tiež potrat v novembri a už je to odvtedy 52 dní a ešte stále som nedostala MS. Bojím sa že otehotniem pretože nemám žiadnu antikoncepciu, pretože moja lekárka mi povedlaa že mám dojsť po prvej MS a potom mi urobí nejaké vyšetrenia a až potom mi dá antkoncepciu. Tak neviem ako som na tom. Neviem či mám ísť k lekárke alebo ešte počkať. Povedali mi že mS by mala dojsť tak na 4 -5 týždeň od začiatku krvácania. A ja ešte stále nič tak čo ďalej? Ak viee poraďte. Diky

vevoncek
2. jan 2009

aspoinka som 33DC ale bežne mávam mrchu tak 33DC ale ja nič necítim vôbec sa necítim ako by som mala mať mrchu skôr sa cítim ako tehotná som unavená aj brucho ma tak bolí ako keď som bola tehotná ani nešpiním nič ale ako tak pozerám tak nemusím stresovať keď mrcha môže prísť aj neskôr ale aj doktorka mi povedala že mám dva mesiace čakať a keby som nemala mrchu tak potom mám prísť.

Tak ste ma ukľudnili nebudem stresovať.

cazuba ja som mala 1.12. kyret a keby mi doktorka navrhla antikoncepciu tak by som si ju určite dala predpísať, lebo takto bez nej je to neistota.Tiež som teraz v strese že čo sa deje ale mne povedala doktorka že ak do dvoch mesiacov nepríde mrcha tak mám prísť takže ja si počkám a potom tam pôjdem, viež pokiaľ by som bola za normálnych okolnosti tehotná tak mi to nevadí bola by som rada, lenže ja sa liečim z toxokary a mohlo by mi to riadne skomplikovať život takže preto sa tak bojím že sa nám pošmyklo.Ale podľa mňa ešte počkaj kým pôjdeš k doktorke alebo jej zavolaj povedz aká je situácia a podľa toho uvidíš

skybaby
2. jan 2009

ahojte babulky, vsetkym nam v novom roku zelam to, po com tak strasne tuzime. takze vela vela snazilkovania a potom krasne a uspesne tehu 😵
my sme si povedali ze ako na novy rok tak po cely rok a preto sme snazilkovali, hoci inak este mesiac chceme pauzovat ... som si povedala ze ten 1x nas nezabije a uz by som mala byt po ovulke, takze tehu nehrozi

vevoncek
2. jan 2009

skybaby tak ti prajem nech ti to výjde ale ono to určite výjde len treba myslieť pozitívne ja som sa dnes dozvedela že už posledné balenie doužívam a pôjdem na kontrolné krvné vyšetrenie a potom by malo byť všetko v pohode.Takže sa veľmi teším že to bude kenčne preliečené a už si budem dávať sakramenský pozor

cazuba
2. jan 2009

Myslím že ešte počkám, aspom týždeň a potom sa uvidí. Ak by som otehotnela, a ešte som nemala MS máme šancu, že sa plod príjme. Alebo budem musieť brať nejaké lieky a iba ležať. Pretože mám 2 ročného chlapčeka a to neviem ako by sme zvládali keby som musela iba ležať.

skybaby prajem ti aby ste sa nemuseli snažilkovať dlho a zavítal k Vám bocian.

Vevonček, držím ti palce aby sa ti už nič podobné nestalo, a aby si onedlho mala krásne bábetko a boli ste šťastný a zdraví.

aspinka
2. jan 2009

Baby ja som citala ze MS po kyrete moze prist do 6-8 tyzdnov. Ja mavam pravidelnu MS na 28den takze teraz mi akokeby meskala 4 dni 😉
A s tou antikoncepciou ja by som ju nechcela brala som ju raz v zivote asi pol roka a potom sme sa chranili prezervativom a po malej 4 roky tiez len prezervativ a stacil nam bohate.

cazuba
2. jan 2009

Ja antikoncepciu tiež veľmi nechcem pretože pri malom ma neuchránila, pretože sme ho čaklali aj cez antikoncepciu, prezervatívi sú asi najlepšie, ale keď niekedy sa naám to nechce dávať a ideme len tak.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre