Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

adrikanatasa
7. máj 2009

no vevon tak v tomto ti dávam za pravdu, ináč aj ja sa druhého pôrodu budem báť, veď predsa už to bude 5 rokov odvtedy čo som rodila, už si polovicu z toho ani nepamatám 🙂
kody čauko, tak už to musí byť jednoznačne chlapec 🙂

vevoncek
7. máj 2009

mne pred nedávnom kamoška hovorila že čínska tabulka zlyhala tam jej ukazuje chlapca a čaká dievčatko 😀

tatuska1
7. máj 2009

ahojte zienky moje tak vy tu porod rozoberate hej??som sa nasmiala tilly z toho zlobr 😀 😀 😀 😀 no to fakt bol riadny macek 😀 😀 😀 😀 .ja som dnes poumyvala hore podlahy a varim mesko so zeleninkou a cestovinkou nasim dole robi majster dole chodbicku tak dole je pohroma vsade bordel prah ach jaj kazdy den umyvam lestim zametam uz mi to na nervy ide nech urobi a nech mam pokoj a cisto v dome tak nemozem ist ani dole co take vsetko zatrepane.no kym som to tu stihla napisat tak som uz aj poupratovala za nim a teraz ze to musi schnut ze zajtra je tu zas 😝 😝 😝 😝 uf ale mam dost a to ma caka este kopa pradla co treba poskladat no do vecera to hadam zmaknem 😀 😀 😀 😀

adrikanatasa
7. máj 2009

vevon fakt? a ja som sa na to spoliehala 🙂

adrikanatasa
7. máj 2009

kody tebe čo ukazuje tá super presná tabulka? 🙂
inak vevon kým sa to nenarodí je stále šanca 😀

sue250
7. máj 2009

baby mna nenastrihli lebo deti mali 700g tak povedali ze netreba. u man prisli kontrakcie o tretej ze ma bolia krize lenze ja cheva vedela co je kontrakcia povedali ze bolest ako na MS a mna krize neboli ja ze je leto otvorene okno ze ma bolia lenze zas sa to opakovalo asi 6x ani to mi nedoslo lebo strasne to nebolo isla som cikat videla som krv volala som sestricku bolo asi 6h rano prisiel lekar ale to som u z mala bolesti a citila som deti medzi nohami to sa dalo a nechali ma tak do 8 baby tie posledne som myslela ze zdochnem som tam kricala nech nieco robia ale museli sme cakat hej lebo to ma nejaky priebeh a poto mza 7minut bolo po vsetkom. ale mozno to bude zniet hrozne ale mne potom bolo tak dobre ako znovuzrodenie nic bolest nic plac nic proste ticho a klud a mi bolo dobre dokazala by som tam lezat hodiny a hodiny.

adrikanatasa
7. máj 2009

bože sue.... ja to nemôžem ani čítať...

tatuska1
7. máj 2009

sue250 ja viem hrozny zazitok uvidis ze teraz budes spominat len v dobrom na porod moja ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

sue250
7. máj 2009

aj taky je zivot baby clovek musi toho prezit vela, preto nenavidim tie zeny co nechaju babo len tak, ale ciganky ktore rodia a sa nestaraju a zena ktora by tomu dietatu dala vsetko sa nemoze dopracovat. toto ma serie neskutocne. ked som tu citaly pribehy to nic ale prihehy na www.anjeliky.sk tam su citaky urevala som sa hodiny.

kodada
7. máj 2009

adri, tabulka mi ukazuje dievcatko, u jonasa mam tiez dievcatko, u plzniaka, ci jak sa to vola mam len ???

adrikanatasa
7. máj 2009

no sue tak to som čítala predvčerom, len dva príbehy som si prečítala a strašne som plakala, to ja nemôžem také veci čítať mne ide srdce puknúť...
idem na obed. A nečítajte to ani vy, musíme myslieť na pekné veci a nie na takéto tragédie, ešte si privodíme niečo zlé.

adrikanatasa
7. máj 2009

kody som zvedavá.. 😉 veď už čoskoro sa to dozvieš keď tak pozerám na týždne 🙂

kodada
7. máj 2009

adri na tie tyzdne vobec nepozeraj, tu to klame, podla minuleho tyzdna, som dnes 16+3 tt 😀

sue250
7. máj 2009

o akej tabulke sa bavite?

vevoncek
7. máj 2009

adri ja som si tiež myslela že ešte sa to môže zmeniť, veď koľko krát si doktori myslia že to je dievšatko a je chlape alebo naopak aj pred nedávnom mi muž hovoril o jednej takej že jej hovorili ešte 7 mesiaci že e to dievčatko a bol chlapec

sue nezávidím ti ten zážitok muselo to byť strašné keby aspoň doktory boli v takejto situácii ohľaduplnejší ale niektorí sa chovajú ako na pásovej výrobe

kody tak na teba som obzvlášť zvedavá čo budeš mať či chlapca alebo dievča 😀

mne tento mesiac vychádza dievča

vevoncek
7. máj 2009

sue píšeme o takej tabulke kde sa dá zistiť pohlavie podľa toho v ktorom mesiaci si otehotnela

mirip
7. máj 2009

Ahojte,tak som volala dnes k doktorovi, výsledky tripple testov mi neprišli ani včera ani dnes, je to na nervy, mám skúsiť volať v pondelok 😢 😢 😢 určite to neveští nič dobré ked neprišli ešte 😢 😢 😢

vevoncek
7. máj 2009

mirip možno majú toho veľa neboj všetko bude dobre nesmieš sa dopredú báť ono to niekedy chodí takto sa pamätám že aj švagriná mala nervy z tohto ono je to ťažké nemyslieť na to a nebáť sa keď sme si prežili čo sme si prežili ale uvidíš dobre to dopadne držím ti palce a v pondelok budem na teba myslieť

inak je to nezodpovedné od doktorov takto trápiť tehulky a stresovať

kodada
7. máj 2009

sue hodim si to tu tabulku do albumu, pozri si

mirip, nestresuj koli tomu, ja som tam vyvolavala od utorka, kedy mali byt hotove, prisli az dnes ... a su v poriadku, tak som rada

mirip
7. máj 2009

hej ale ty si bola o kolko neskor ako ja na krv a už ich máš tam, ja som bola na krv 21ho a nemám tu ešte nič 😢

kodada
7. máj 2009

bola som 30-ho ... neboj, ze to je normalne ked to trva 2 tt

sue250
7. máj 2009

mirip ked som predtym chodila k lekarke a ked boli zle oni volali ked dobre tak vsetko ok. teraz idem v pondelok a uz mam strach. bojim sa hrozne i ked som bola an NT screeening a bol dobre mam strach

kodada
7. máj 2009

neboj sue, vsetko bude OK ... svoje sme si uz odtrpeli

ja vas opustim, idem pozriet znovu tetu zubarku ... eeeeeeee

ellysa
7. máj 2009

sue, bože som si normalne poplakala ☹ verím, že to bol tvoj posledný zlý kopanec od života a už bude svietiť len slniečko, na kontrole bude všetko ok, neboj, aj keď verím, že máš strach, ten tam bude už vždy.
ja mám tiež takú doktorku, že keď je zle volá, keď dobre, čaká až kým neprídem ja 🙂

vevoncek
7. máj 2009

kodi tak ti držím palce nech ťa moc netrápi 😉

mirip
7. máj 2009

hej ale tu sa nevolá pacientom on doktor ani na karte nemám napísané moje tel. číslo mám volať ja 😔 😢

ellysa
7. máj 2009

mirip, neboj, asi mali toho veľa tak nestíhajú a ešte sú teraz aj tie sviatky, nestresuj sa, bude dobre 🙂

sue250
7. máj 2009

viem mirip teraz co som zmenila lekara ani moj nema a ani ja do ambulancii. no len cakat nam ostava, podla tej tabulky som kinderko plne prekvapeni lebo ja som otehotnela bud 30.31.1 a 1.2.2.2 v tychto styroch dnoch ked januar tak chlapec ked februar tak dievca tak si vyberte))))

kodada
7. máj 2009

sue, budes mat prekvapko 😉

vevoncek
7. máj 2009

no sue zostáva ti už iba doki aby ti povedal čo sa v tebe skríva aké prekvapko 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre