Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

vevoncek
12. máj 2009

no tatuska krásne fotečky máš pozerám že riadne rastiete to je super 😵 len tak ďalej

tatuska1
12. máj 2009

vevoncek dakujem velmi pekne presne len nech to takto pokracuje 😉 😉 😉

tilly
12. máj 2009

jeeej, tatu, krásne fotky

inak, ja mám brucho ako pri prvom v šiestom mesiaci a to len začínam štvrtý... keď si spomeniem, aký som mala kotol pred pôrodom, tak teda fakt neviem, čo bude...

tatuska1
12. máj 2009

tilly a ty nejdes na 3D ultrazvuk

tatuska1
12. máj 2009

aj mne hovoria ze mam velke brusko na to ze som este len treti skoncila

evulik6
12. máj 2009

jeeeeeeeeeeeej tatuska, krasne.... aj ja chceeeem 😢 🙂 fakt nadherne...tak som na teba myslela... ach...si sa neozvala...ale vedela som ze ste ok... 😉 asi si len nemala cas alebo si bola unavena...

idem od vas babulky... ideme von...tak sa majte krasne...papik a drzte sa 😉

tatuska1
12. máj 2009

ahoj vcera som dosla okolo stvrtej a mali sme navstevu a potom sme boli u svokry no a potom sme vecer pozerali film na laptope a pc mi nejde tak preto az dnes som sa ozvala

ellysa
12. máj 2009

tatu je nádherné to vaše babätko 😉

tatuska1
12. máj 2009

ellysa a evulik dakujeme hej krasne je to som sa smiala lebo moja mamca hned vyhlasila ze to do nasej fajty sa podoba ze ma ma taky maly nostek 😀 😀 😀 😀 ta moja mamaca co zapoti stoji za to 😀 😀 😀

tilly
12. máj 2009

tatu a to sa dá už teraz? kde to robia?

pejode
12. máj 2009

tak som bola dnes u dokiho,povedal mi ze to urcite nie je menzes,pozrel ma ultrazvukom,ze si myslel ci este vo mne neostali zvysky po potrate, ale ze je to vsetko v poriadku, tak je to este spinenie..dnes uz nemam nic, ani na vlozke, len ked sa utriem...
predpisal mi norethisteron,ze ho mam brat 10 dni a potom ked ho vysadim na treti dostanem menzes...
citala som si o tych liekoch na nete,je to riadne svinstvo...dava sa ked krvacas moc, volala som znemej do lekarne apovedala mi,ze pokial nekrvacam silno nemam ich brat, su to zese len hormony a nie je to dobre...a ze ver lekarovi, uz neviem...chcem urcite zmenit lekara...
ma niektora skusenosti s tymito tabl???? 😨
daaaakujem a prajem pekny dnik vam vsetkym....

tatuska1
12. máj 2009

tilly no mna poslala moja gynekol.doplacala som 11eur a za jednu foto 7eur a druhu 4eura ona posiela vsetky takto a potom zase v tom 20tt ku Dr.Dankovcikovi tu v KE

sue250
12. máj 2009

tatuska ja som platila len 7eur ale fotku nemam som myslela ze mi ju da automaticky a 5.6 idem zas ku dankovcikovi, kodada a mirip uz mate vysledky tripl testov?
ja mam depku zas, baby keby ste ma videli jak striga vyzeram, rozsirila som sa boky mam 105 dakedy 90 😠 pri mojej vyske 158 prsia D))) idem do sirky 😠 vlasy nemozem upravit tvar jak po masakri komarmi som sama vyrazka. ale pra babo to urobim.
mna uz chyta deprsia z porodu co ked nevytlacim alebo to nezvladnem potom ze ak uz bude babo co dalej donesiem domov a .... ako kojit ako chytit sibe mi? vonku je zamracene a mne asi zamracilo mozog.
este vcera doktor mi povedal ze ma asi pre istotu podsiju aby sa nezopakoval potrat bojim sa, sili niekoho z vas alebo z okolia?

tatuska1
12. máj 2009

sue to zalezi aku mas poistovnu apodla toho platis ty mas asi lepsiu vies kolko ludi tam bolo vcera bozinku a to ze sa rozsirujes kasli na to moja len nech je babo zdravucke.

tilly
12. máj 2009

robia to aj v BA, teraz som to našla, oplatí sa to? myslíš, že by už aj videli pohlavie?

tilly
12. máj 2009

tak budúci piatok idem na 3D do BA, stojí to 16,60, ale keď pôjdem potom aj na ten druhý 3D, čo robia v 24-26tt, tak budem mať toto zadara 😀

tešíííím sa

kodada
12. máj 2009

ahojte, tak ja som bola dnes vybavovat na socialke tu dodrbkanu PN, teraz som dorazila 😉 bola som aj kuknut v praci, tak som si konecne zoskenovala aj druhe sono drobca
tatuska, malicke je nadherne, moc som na teba myslela .... pohlavie vam nepovedali? 😎
tilly, na 3D je najlepsie ist okolo 24 tt, aspon v ZV tak objednavaju, to ti uz zistia aj pohlavie, malicke nie je este velmi velke, tak sa im da dobre pofotit
sue, uz mam vysledky tripe, mam ich OK

tittika
12. máj 2009

ahojte

pejode ja som mala zakrok 29.4., prvy den som malinko spinila potom 2-3 dni uuplne nic a potom sa mi spustilo malinko spinenie,od vcera vecera to nie je spinenie ale normalne cervene a dneska tiez, nie je to take silne ako normalny menzes tak neviem co s tym ale cistotna mi nestaci 😠 ale inak ma uz vobec nic neboli...

tilly
12. máj 2009

kodi, super, že sú tripple OK, teším sa s tebou 😉

titti, pejode, ja som špinila 6t...

pejode
12. máj 2009

tittika,ja mam to iste...nebudem brat tie lieky co mi predpisal!!!! 😠
nech mi to prejde prirodzene..ja uz tiez nemam bolesti..len to spinenie,ale nie cervene..
tily a lekar ti na to nic nedal???
podla mna je to tiez normalne...je to individualne, kazde telo to inak znasa...podla mna..
..dufam, ze bude vsetko ok ☹

cukruska1920
12. máj 2009

Ahojte....tak sa hlasim od lekara.. urobil mi stery, sono a bol velmi zlaty... takeho doktora som potrebovala a nie tu ochechulu co som mala...urobil mi sono a vsetko je tak ako ma byt....ziadne cysty ani vzrasty... a videl aj folikul...vraj je pekne velky a tak o 2 dni budem mat ovulaciu... a ze podla jeho nazoru nevidi nic co by malo prekazat tehotenstvu...tak tehulky drzte palce aby som cim skor otehotnela... a este mi povedal ze od zaciatku ma da na PN aby sa nic nezanedbalo

kodada
12. máj 2009

cukru super ze ti vyber noveho dokyho vysiel ... drzim palcdky aby sa ti co najskor podarilo byt tehu 😉

vevoncek
13. máj 2009

dobré ránko

pejode a titti ja by som tiež nebrala žiadne lieky pokiaľ by to nebolo naozaj nutné

cukruška tak to je super že si našla doktora podľa svojich predstáv a ešte viac je super že si v poriadku tak by ste sa mali o tie dva dni snažiť nech to výjde a už by to mohlo výjsť všetky ti to prajeme

cukruska1920
13. máj 2009

dakujem.... som od neho odchadzala naplena pozitivnou energiou..... 🙂 zlatucky bol.... ze ak neotehoniem medzi tym tak o 2-3 cykly mam prist a bude mi sledovat cely cyklus... dufam ze to nebude treba....este ked sa vo mne aj posparal pred ovu 😀

kodada
13. máj 2009

bre ranko 😉

tatuska1
13. máj 2009

dobre ranko kody blahozelam k vysledkom a cukruske drzim palceky nech cim skor tehu.

cukruska1920
13. máj 2009

tatu...dakujem... dobry bol doktor...lebo hovorim ze ktovie kedy zas otehotniem lebo ze aj prvykrat som otehotnela po roku a tak na mna spatne pozrel a hovori ze take nech nehovorim ze treba mat optimizmus a pojde to... a celkovo som z tade odchadzala tak pozitivne naladena....

tatuska1
13. máj 2009

to je dobre ze si odchadzala optimisticky naladena moja len tak dalej 😉

kodada
13. máj 2009

cukru, optimisticka nalada ma velku moc 😉

cukruska1920
13. máj 2009

kodi...no to hej... mas pravdu.. inak po vcerajsku mam pocit ze sa mi dobili baterky 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre