• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Missed abortion VIII.

23. októbra 2015 
no babulky, idem ja do vas...tak sa zatial majte krasne...

vevon, nech ti to v praci rychlo ubehne... idem sa ja obliect, aj maleho a pojdeme von trosku... papik
19. máj 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi aj ty si uží krásne počasie vonku :wink:

dnes bude asi zase tak dusno a v noci bude búrka ja som sa len na to prvé dupnutie zľakla ale potom už bolo dobre som zaspala a mohli okolo mňa aj tanky padať
ja som žehlila včera ale nestihla som všetko požahliť tak dnes budem pokračovať
19. máj 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute babule, ja som kôli búrke nevedela dve hodiny zaspať. A ledva ledva som zachránila moje surfínie na balkóne :grinning:
19. máj 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj adri zase si bola v Egypte?

a aké máš surfínie(farbu) máš ich na južnej strane
19. máj 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jááj vevon ak mi dáš mail do IP tak ti pošlem foto. Tento rok som na ne mimoriadne pyšná, majú slnko celý deň a sú najkrajšie na sídlisku :grinning: no veď sa teda pochválim :o) farba taká fialovo ružová
A v Egypte som bohužiaľ nebola len som taká rozlietaná v poslednom čase :slight_smile:
19. máj 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adri máš ho mať v IP aj ja ti potom pošlem foto nech sa aj ja pochválim svojou úrodou
19. máj 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné len dúfam že ma neprekvapíš jahodami veľkými ako rajčiny :grinning:
19. máj 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
uz som tu... :slight_smile:
19. máj 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevon máš to tam. Ružové na bielom :slight_smile:
Ahoj Evul. Máš voľno? Dadko spinká :wink: ?
19. máj 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adri nie ja nemám ani ovocie ani zeleninu ja som myslela úrodu ža akože úrodu kvetov úrodu rastliniek ktorým sa darí u mňa
19. máj 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veď ja som to pochopila to bol len žart :grinning:
19. máj 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si aj myslela ale pre istotu som vysvetlila :slight_smile:

a prečo si rozlietaná čo vybavuješ? už dovolenku či beháš medzi NR a TO?
19. máj 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevon mala som tu talianov z roboty a to sme behali po úradoch a tak, celé dni v teréne, poobede buď varím alebo idem k jednej babke k druhej babke.. skrátka stále je čo robiť..
19. máj 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adri no krásnu úrodu máš inak neviem prečo prišlo mi to do spamu ale veď v robote to je aj tak jedno :grinning:

ja som dostala od maminy včera ale ešte nie sú zakvitnuté tak ani neviem aký bude kvet ale okrem toho som dostala bazalku a lístky fialiek tak som ich dala zakoreniť a už mali korienky a tak som ich zasadila , ale nestihla som ich ešte všetky tak dnes budem pokračovať a musím aj ostatné kvety presadiť, lebo už majú malé črepníky
19. máj 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to si mala dobre trochu si zmenila pracovný stereotyp mala si zmenu tak to ti odpúšťam že si nás zanedbávala a ,,manžo" poslúcha?
19. máj 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevon neposielam ti vírusy neboj :grinning: Potom pošli foto aj ty :wink:
"nemanžel" poslúcha, všetko v poriadku :grinning: a čo ty? Ešte sa nič nezmenilo v tvojom živote? Mám na mysli dieťa, práca, pes alebo tak :grinning:
19. máj 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky ako sa mate?uz som tu u vas dlho nebola :sweat_smile: ako sa vam dari?co mate nove?
19. máj 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz som tu...musela som sa odmlcat trosku bo som dadka davala buvat ...spinka, tak mam teraz free :slight_smile:
19. máj 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dindus....my? my nemame nove dokopy nic... tehulkam sa dari, boli na vysetreniach a dopadli super, tilly nam ma skusky chudatko tak jej drzime palce...
ty sa pochval...ako sa mas?
19. máj 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pes poslúcha zatiaľ ale minule som bola na prechádzke a tam taká veľká hlava z kríkov na mňa hľadela bola do doga bordeaux doga to je presne pes po akom túžim keď budem veľká tak si takého kúpim taký bol nádherný aj som ho hladkala a tá srsť no proste úžasné taká papuľka nádherná by som ho celého pomadžgala

čo sa týka manžela tak zatiaľ poslúcha a čo sa týka dieťaťa tak som momentálne v neočakávaní :grinning:
19. máj 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna moj dnes nas.al ... trosku... och...

vevon, ja sa psov bojiiiiiiiiiiim :frowning2: :sweat_smile:
19. máj 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevon takže nečakáš na MS? :slight_smile:
19. máj 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nikdy nečakám a stále chodí je taká dotieravá že až že menuji sa vtírka a budu tady bydlet :grinning:
19. máj 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidíš vevon to sú tie murphyho zákony. Tie čo čakajú sa nedočkajú a tie čo nečakajú sa určite dočkajú:grinning:
19. máj 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evul a čo má svoje dni? :slight_smile: To ja tak môjmu hovorím keď nemá náladu :grinning:
19. máj 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dievčence idem od Vás, musím na poštu a potom k starkej. Lietam jak bosorka na metle :slight_smile: papapapa
19. máj 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale co ja viem...ani nie... zase len kvoli blbosti ma nastval...

to vies, skrikla som na maleho a on ze stale len kricim...no chapes? ja som tu s nim cele dni, som zvedava ci by on po nom nekrical... ale radsej to nejdem rozoberat...kaslem na to...

no adri, takze ja sa zase dockam mrchy.... :grinning:
19. máj 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok adri...tak sa maj pekne a nie ze nam uletis do toho egypta :grinning:
19. máj 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi to je u chlapov bežné vieš vždy je mama najhoršia lebo ona je celé dni s dieťaťom a vychováva ho a chlap príde na chvíľu rozblázni ho a potom sa uklidí a ty si poraď a otec je vzácny pre deti lebo ho vidia menej a majú pred ním aj väčší rešpekt je to nespravodlivé ale je to tak

a prečo sa bojíš psov? ublížili ti? ak hej za to oni nemôžu ale majiteľ ja zo zásady nechytám cudzých psov, lebo neviem čo od nich môžem čakať ale svojho zbožňujem a mám rada veľké plemená a tohoto som si vybrala ako náhradu keď nám raz náš zomrie
19. máj 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja už pádím domov ale večer vás prídem kuk :dizzy_face:
19. máj 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok