Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

evulik6
19. máj 2009

no babulky, idem ja do vas...tak sa zatial majte krasne...

vevon, nech ti to v praci rychlo ubehne... idem sa ja obliect, aj maleho a pojdeme von trosku... papik

vevoncek
19. máj 2009

evi aj ty si uží krásne počasie vonku 😉

dnes bude asi zase tak dusno a v noci bude búrka ja som sa len na to prvé dupnutie zľakla ale potom už bolo dobre som zaspala a mohli okolo mňa aj tanky padať
ja som žehlila včera ale nestihla som všetko požahliť tak dnes budem pokračovať

adrikanatasa
19. máj 2009

čaute babule, ja som kôli búrke nevedela dve hodiny zaspať. A ledva ledva som zachránila moje surfínie na balkóne 😀

vevoncek
19. máj 2009

ahoj adri zase si bola v Egypte?

a aké máš surfínie(farbu) máš ich na južnej strane

adrikanatasa
19. máj 2009

jááj vevon ak mi dáš mail do IP tak ti pošlem foto. Tento rok som na ne mimoriadne pyšná, majú slnko celý deň a sú najkrajšie na sídlisku 😀 no veď sa teda pochválim :o) farba taká fialovo ružová
A v Egypte som bohužiaľ nebola len som taká rozlietaná v poslednom čase 🙂

vevoncek
19. máj 2009

adri máš ho mať v IP aj ja ti potom pošlem foto nech sa aj ja pochválim svojou úrodou

adrikanatasa
19. máj 2009

jasné len dúfam že ma neprekvapíš jahodami veľkými ako rajčiny 😀

evulik6
19. máj 2009

ahojte...
uz som tu... 🙂

adrikanatasa
19. máj 2009

vevon máš to tam. Ružové na bielom 🙂
Ahoj Evul. Máš voľno? Dadko spinká 😉 ?

vevoncek
19. máj 2009

adri nie ja nemám ani ovocie ani zeleninu ja som myslela úrodu ža akože úrodu kvetov úrodu rastliniek ktorým sa darí u mňa

adrikanatasa
19. máj 2009

no veď ja som to pochopila to bol len žart 😀

vevoncek
19. máj 2009

ja som si aj myslela ale pre istotu som vysvetlila 🙂

a prečo si rozlietaná čo vybavuješ? už dovolenku či beháš medzi NR a TO?

adrikanatasa
19. máj 2009

vevon mala som tu talianov z roboty a to sme behali po úradoch a tak, celé dni v teréne, poobede buď varím alebo idem k jednej babke k druhej babke.. skrátka stále je čo robiť..

vevoncek
19. máj 2009

adri no krásnu úrodu máš inak neviem prečo prišlo mi to do spamu ale veď v robote to je aj tak jedno 😀

ja som dostala od maminy včera ale ešte nie sú zakvitnuté tak ani neviem aký bude kvet ale okrem toho som dostala bazalku a lístky fialiek tak som ich dala zakoreniť a už mali korienky a tak som ich zasadila , ale nestihla som ich ešte všetky tak dnes budem pokračovať a musím aj ostatné kvety presadiť, lebo už majú malé črepníky

vevoncek
19. máj 2009

tak to si mala dobre trochu si zmenila pracovný stereotyp mala si zmenu tak to ti odpúšťam že si nás zanedbávala a ,,manžo" poslúcha?

adrikanatasa
19. máj 2009

vevon neposielam ti vírusy neboj 😀 Potom pošli foto aj ty 😉
"nemanžel" poslúcha, všetko v poriadku 😀 a čo ty? Ešte sa nič nezmenilo v tvojom živote? Mám na mysli dieťa, práca, pes alebo tak 😀

dinduska
19. máj 2009

ahojte kocky ako sa mate?uz som tu u vas dlho nebola 😅 ako sa vam dari?co mate nove?

evulik6
19. máj 2009

tak uz som tu...musela som sa odmlcat trosku bo som dadka davala buvat ...spinka, tak mam teraz free 🙂

evulik6
19. máj 2009

ahoj dindus....my? my nemame nove dokopy nic... tehulkam sa dari, boli na vysetreniach a dopadli super, tilly nam ma skusky chudatko tak jej drzime palce...
ty sa pochval...ako sa mas?

vevoncek
19. máj 2009

pes poslúcha zatiaľ ale minule som bola na prechádzke a tam taká veľká hlava z kríkov na mňa hľadela bola do doga bordeaux doga to je presne pes po akom túžim keď budem veľká tak si takého kúpim taký bol nádherný aj som ho hladkala a tá srsť no proste úžasné taká papuľka nádherná by som ho celého pomadžgala

čo sa týka manžela tak zatiaľ poslúcha a čo sa týka dieťaťa tak som momentálne v neočakávaní 😀

evulik6
19. máj 2009

mna moj dnes nas.al ... trosku... och...

vevon, ja sa psov bojiiiiiiiiiiim ☹ 😅

adrikanatasa
19. máj 2009

vevon takže nečakáš na MS? 🙂

vevoncek
19. máj 2009

ja nikdy nečakám a stále chodí je taká dotieravá že až že menuji sa vtírka a budu tady bydlet 😀

adrikanatasa
19. máj 2009

no vidíš vevon to sú tie murphyho zákony. Tie čo čakajú sa nedočkajú a tie čo nečakajú sa určite dočkajú😀

adrikanatasa
19. máj 2009

evul a čo má svoje dni? 🙂 To ja tak môjmu hovorím keď nemá náladu 😀

adrikanatasa
19. máj 2009

no dievčence idem od Vás, musím na poštu a potom k starkej. Lietam jak bosorka na metle 🙂 papapapa

evulik6
19. máj 2009

ale co ja viem...ani nie... zase len kvoli blbosti ma nastval...

to vies, skrikla som na maleho a on ze stale len kricim...no chapes? ja som tu s nim cele dni, som zvedava ci by on po nom nekrical... ale radsej to nejdem rozoberat...kaslem na to...

no adri, takze ja sa zase dockam mrchy.... 😀

evulik6
19. máj 2009

ok adri...tak sa maj pekne a nie ze nam uletis do toho egypta 😀

vevoncek
19. máj 2009

evi to je u chlapov bežné vieš vždy je mama najhoršia lebo ona je celé dni s dieťaťom a vychováva ho a chlap príde na chvíľu rozblázni ho a potom sa uklidí a ty si poraď a otec je vzácny pre deti lebo ho vidia menej a majú pred ním aj väčší rešpekt je to nespravodlivé ale je to tak

a prečo sa bojíš psov? ublížili ti? ak hej za to oni nemôžu ale majiteľ ja zo zásady nechytám cudzých psov, lebo neviem čo od nich môžem čakať ale svojho zbožňujem a mám rada veľké plemená a tohoto som si vybrala ako náhradu keď nám raz náš zomrie

vevoncek
19. máj 2009

aj ja už pádím domov ale večer vás prídem kuk 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre