Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

evulik6
26. máj 2009

vevon tak ja ti ju teda darujem ked ju chces...je skoro plna... ako takto je dobra, ale ze ta chut je fakt otrasna... ja neviem, mne viac pomohla lacalut na dasna alebo ten sensodyne...
no treba vydrzat take tri dni umyvania a potom je to uz ok...clovek si zvykne ale mne nejako teraz nezaberala na tie dasna, tak som kupila lacalut aktiv a ten sa mi zda ze zabral viac... neviem... tak som ju uz nepouzivala potom

este pracujes vevon? do kolkej?

vevoncek
26. máj 2009

o.k. evi ale ja ti za ňu kľudne aj zaplatím veď keď je plná som zvedavá normálne na tú chuť 😀

robím do pol potom idem hneď domov prezliecť sa a potom idem k našim na bicykli a ešte idem sirup robiť a psa vyvenčiť ale večer prídem na koníka tak si môžeme písať ak chceš

evulik6
26. máj 2009

vevon ja ti ju dam zadara...ved by som ju vyhodila... 😉 ta chut je taka strasne slana a co ja viem co este... no ved uvidis...segra ju skusala ked tu spala u nas a tiez ju naplo 😝 😀 tak som sa pobavila na nej ona taky vyraz ze preboha to co mas za pastu? 😀

tatuska1
26. máj 2009

evulik niekedy sa ani snazit netreba a je to.budem na teba mysliet moja aby to tentokrat vyslo a ty vevoncek co ha????ty sa nechces pridat??? 😉 😉 😉 😉

tatuska1
26. máj 2009

a ja inac pouzivam len lacalut som s nou maximalne spokojna 😉 😉 😉 😉

evulik6
26. máj 2009

ahoj tatuska.... 🙂

tatuska1
26. máj 2009

ahoj evulik!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tatuska1
26. máj 2009

co robka dadko uz ste boli vonku???

evulik6
26. máj 2009

😀 co porabas moja? ja uz konecne nic...som toho dnes porobila az az 🙂 ale zisli by sa mi este podlahy umyt... och...ale nesce sa mi uz...mozno vecer ked maly zaspi 🙂

evulik6
26. máj 2009

nie neboli sme vonku...boli sme doma, lebo som mala robotu a mm mal obed o 11tej dnes, a potom ked odisiel som myslela ze dadko zaspi ale nechce sa mu, tak neviem...asi sa pojdeme pohrat a potom okolo piatej pojdeme von, teraz je dost horuco...

tatuska1
26. máj 2009

ja som rano umyla a konecne som dovarila robila som polievku a palacinky tak mam dost 😝 😝 😝 😝

tatuska1
26. máj 2009

teraz je strasne horuco aj ja cakam sesterku s malou ide ku kozmeticke tak budem s malou tak pojdem s nou trochu von

evulik6
26. máj 2009

nooo ved to, a maly sa nahana vkuse, tak radsej pojdem neskor... 😉
a ako sa inak citis? som citala ze uz ok...tak som rada... len tak dalej.... 😉

tatuska1
26. máj 2009

no uz mi je dobre 😉 😉 😉 len nech vsetko takto pokracuje dalej v piatok idem k dokine tak vies ze sa zase obavam ako vzdy ale musi byt vsetko ok damianko hadam rastie len aby to nebola ninka 😀 😀 😀 😀

evulik6
26. máj 2009

jeeej uz mas mena vybrate? super.... krasne... urcite bude vsetko ok, neboj, budem na teba opat mysliet a drzat vsetky palce aj na nohach... a nech je co chce, hlavne nech je zdrave 😉

tatuska1
26. máj 2009

tak presne smejem sa a mm hovorim ze je tam v brusku to co spravil 😀 😀 😀 😀 😀 a on ze on vie ze chlapca no len aby nebol prekvapeny no nie??mne je to jedno len nech je vsetko ok 😉 😉 😉 😉 😉 😉

evulik6
26. máj 2009

nooo to aj moj hovoril ...a ked som mu povedala ze naozaj chlapec tak zase hlaska, ze ved on vie co robi... saso 😀
mne tipovali dievca, potom chlapca, a ja som najskor myslela ze dievca to bude, ale potom ked mi dali do ruky prvu foto zo sona, tak som mala taky vnutorny pocit na chlapca...neviem ale je to tak...aj moja mamina hovorila ze ona to tiez tak nejak vzdy vycitila ze co to bude...

tatuska1
26. máj 2009

ja mam tusaka na chlapceka ale kto vie?o mesiac budeme udrejsi ked sa nam ukaze 😀 😀 😀 😀

evulik6
26. máj 2009

nooo dufam ze sa ukaze...nam sa dadko nechcel dlho ukazat...uz som myslela ze sa to dozviem az ked sa narodi 😀

mirip
26. máj 2009

no tatuš niekedy tušenie može prejsť aj do skutočnosti 😉

ahojte 🙂

tatuska1
26. máj 2009

nie joj ja by som chcela vediet a podla toho nakpovat vybavicku a kociarik 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tatuska1
26. máj 2009

mirip ahoj ako sa citis kopka ta malicke???a ty uz vies co to bude?

tatuska1
26. máj 2009

aha dievcatko hej teraz som pozrela jej 😀 😀 😀 😀 😀

mirip
26. máj 2009

hej malé kope ostošesť už druhý týždeň, aj pod rukou cítime kopance 😅
možno boli už skor, lenže teraz prerábame a ja som sa do postele dostala vždy až večer po 22hej a mrtva hned zaspala, takže možno aj boli skor len som ich nestihla zaregistrovať 😀

tatuska1
26. máj 2009

hlavna vec ze kopka takze bude to baba no to je radost 😉 😉 😉 😉 😉 😉

mirip
26. máj 2009

neboj tatuš dočkáš sa, ja som nemala nič ešte, teda, stále nemám ani jednu vecičku, jedinú vec, ktorú sme včera kúpili je prebalovací stôl ked sme šli z Blavy, s dobrými správami, že riziko Downovho syndromu ktoré nám vyšli s tripple testov nie je a sme zdraví 😵

tatuska1
26. máj 2009

ja tiez nic nenakupujem tiez cakam co bude po testoch idem na ne v piatok no a ja mam cas nakupovat po lete zatial obzeram 😉 😉 😉 😉

mirip
26. máj 2009

hej bude to dievčatko aj sme to tušili, ale s úcty k mužskému pohlaviu sme sa jej prihovárali neutrálne že naše bambuliatko ale sme tušili že dievča, my sa tešíme aj ja hlavne že sme zdraví, a rovnako by sme sa tešili aj chlapčekovi ako teraz dievčatku 😵 ale inak ak bude vidieť na sone u mojho dokyho nech mi to potvrdí aj on.....lebo tieto potvrdenia v 21tt sú aj tak 50 na 50 😵

evulik6
26. máj 2009

mirip ahoooj.... to je super ze vies co to bude... a najdolezitejsie je zdravie, co tam po pohlavi...rovnako budes lubit dievca aj chlapca...je to jedno...

inak ja som tiez pri dadovi nic nekupovala az ku koncu...aj ked som nevedela vydrzat ale radsej som to nechala tak...

no ja uz pojdem od vas..idem sa pohrat s dadkom a potom pojdeme von...tak sa majte zatial... papa

tatuska1
26. máj 2009

idem aj ja babulky a presne na pohlavi nezalezi len nech je zdravucke,tak mirip drzkajte sa a napisa castejsie. 😉 😉 😉 evulik ahoj a pekny zvysok dna dadkovi cmuk posielam 😉 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre