Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

evulik6
30. máj 2009

no idem ja babule.... si tu sama kecam ako keby trpim samomluvou 😀
pojdem do mesta asi.... a varit..asi len cestoviny.... nic sa mi nechce...vcera sme isli dadka uspat a zalomili sme s nim vecer o deviatej a zobudila som sa o jednej v noci na to ze sa musim prezliect do pyzama 😀

vevon, tesim sa na vecer, na infosky ako reagoval mm atd... 😉 dufam ze sa tu stretneme alebo na skype 😉

adrikanatasa
30. máj 2009

vevoooooooooooooooooon gratulujeeeeeeeeeeeeem 😉 😉 😉 😉 😉 to je superskééééééééé 😵

vevoncek
30. máj 2009

ďakujem babulky

teraz pre vysvetlanie:

ja som mala už cez víkend príznaky ale myslela som si že si namýšľam a v nedeľu sa mi snívalo že som si robila test a boli tam dve // ale zároveň som si merala teplotu a cez víkend som mala 36,9 36,9 a pondelok som mala 36,8 klesla mi teplota a keď sa mi ten sen dosníval bola som sklamaná že to bol len sen a na základe teploty som vôbec nebrala v úvahu že by som bola tehu spravila som si test a aj som ho hneď položila do kuchyne že ho vyhodím, lebo tam nič nebolo ale keď som sa umyla a znovu pozrela na test nemohla som veriť vlastným očiam boli tam dve// celý deň som čumela na to či sa mi nesníva a čo bolo najhošie nechcela som o tom ešte nekomu hovoriť, lebo bola len taká slabá a potom som spravila test v stredu ale tiež bola slabá aj som sa trochu bála ale povedala som si že spravím ešte piatok a ak to výjde tak to oznámim všetkým a hneď si dám aj profil zmeniť a keďže evina je moje druhé ja tak som sa len jej vyžalovala

adrikanatasa
30. máj 2009

no vevon čo si sa opila a zaspala pod stolom? 😀 😀 😀 ja už mám napečené navarené a ideme na prechádzku potom prídem kuknúť čo nám vevon napísala 😉

vevoncek
30. máj 2009

ozaj evi ja som bola ráno v tom kauflane a už tam nemali tú čo som chcela ale mali tam takú inú tú dracenu, len takú mám a ani neviem koľko stála

kodada
30. máj 2009

ahojte kocandy, mi sme sa teraz vratili z Madarska, boli sme na nakupoch .... a co to tu citam???
VEVU, z celeho srdiecka ti blahozelam, aj som to tusila .... inak, ked ti teplota klesne a nasledne stupne, si s pravdepodobnostou tehu 😉

tilly
30. máj 2009

jeeeej, veeeeeeeeeeeeeeev, supeeeer, gratulujeeeeem, takže hneď dve nové tehule 😉

lucialen
30. máj 2009

Vevon gratulujem 😀 😀

aspinka
30. máj 2009

vevoncek tak aj ty gratulujeeeeeeem! Uz som zostala len ja? Tento mesiac nesnazime nechame to na leto potom vam budem ako tehu vzacnejsia ked sa teraz roztrhlo vrece 😀

ninuska8
30. máj 2009

vevoncek blahozelaaam

adrikanatasa
30. máj 2009

vevon ako ti tam pekne svieti ten 5tt 😉 aj ja by som už chcela...

cukruska1920
30. máj 2009

Ahoj vevon....gratulujem....ale sme to roztocili 😀 este by bola sranda keby mame parik 😀

tilly
30. máj 2009

adri, veď môžeš byť ďalšia, či ešte nie? ako to nakoniec dopadlo s tým rokom nesnaženia sa?

evulik6
30. máj 2009

ahojte...tak ja som sa sem dostala az teraz...vy uz asi vsetky spinkate... nooo my sme nakoniec isli do Trencina s mm ze si na seba nieco kupim a kupila som si velke prd... ale nevadi...aspon mm si kupil /ako vzdy/ a malemu som kupila jedny 3/4gate take tenucke na leto tak som rada... mne sa tam nejako nic nezapacilo...tak mozno nabuduce... no a potom ked sme sa vratili bola u nas sestra s frajerom tak nebol cas sa sem pozriet...

vevoncek naozaj je to krasne pri mene tie tyzdne.... 🙂

adrikanatasa
31. máj 2009

tilly nakoniec som ho stiahla na október 🙂 aj tak ešte čakáme na výsledky z genetiky tie budú v júli takže ak budem ďalšia tak až koncom roka.

evulik6
31. máj 2009

dobre ranecko 🙂
asi dnes vsetky kuchtite, co? vonku nam zase prsi, ale uz sa vyjasnuje, tak snad pobede uz liat nebude, chceme ist s davidkom do tych topolcian na MDD no uvidime ako sa to cele vyvinie...
ja dnes nekuchtim, idem k svokricke na obed... ale zajtra ma to caka, ak mi nic svokra nenabali domov...vacsinou mi dava aj domov, lebo ona vzdy ukuchti pre celu rotu 😀 😀 😀

tak vam zelam peknu nedelu...zatial sa majte krasne...vecer sa mi sem hadam podari prist... 😕

tatuska1
31. máj 2009

dobre ranko babulky!co to tu citam super super super!!!!!!!!!!!
vevoncek srdecne blahozelam moja zlatuckaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉 😉 😉
u nas dnes leje a leje ooooooo to bude den v piatok sme oslavovali boli svokrovci a vcera sme boli sestrenicinej dcere blahozelat k 3rôckom mala party tak sme sa nazerkali 😀 😀 😀 😀
no a dne s ideme zase zablahozelat mm tete k narodkam 😝 😝 😝 😝

vevoncek
31. máj 2009

ahojte babulky tak som tu aj ja

všetkým vám velmi pekne ďakujem ja som teraz taká šťastná

cukruška možno sa k nám ešte niekto pridá ja stále dúfam tento mesiac je plodny

adri ja sby som sa aj opila keby som sa mohla 😀 😀 😀 ale je super že začneš v októbri a keby to hneď vyšlo to by bolo prefektné ja som strašne chcela v októbri splodiť bábo ale ke´dže to nie je také jednoduche tak sme už nečakali na október

aspinka len sa snažkejte ďalej uvidíš že sa to podarí ja som tiež neverila a podarilo sa inak mne pomohol ten duphaston čo mi doktorka predpísala

adrikanatasa
31. máj 2009

vevon a prečo si chcela splodiť v októbri? aby si mala letné dieťa? Aj ja som bola splodená v októbri 🙂
evul aj my pôjdeme pozrieť na ten deň detí asi to bude v kulturáku kedže prší

mirip
31. máj 2009

ahjote všetky vevoncek gratulujeeeeeeeeem 😉

vevoncek
31. máj 2009

adri ja som chcela mať veľmi dieťa v znamení raka aj môj manžel je rak a je to dobré znamenie ale nevadí veď druhé môže byť rak 😀 alebo tretie štvrté piate 😀 😀 😀

vevoncek
31. máj 2009

mirip ďakujem 😉

cukruska1920
31. máj 2009

Ahojte.....

vevon jak sa citis?? kedy ides k lekarovi?

adrikanatasa
31. máj 2009

vevon no to piate bude určite rak 😀 ja by som chcela jarné bábo bud v apríli alebo máji. ale to by som musela otehotnieť v auguste a to v mojom prípade nehrozí.. škoda že sa to nedá takto naplánovať ☹

vevoncek
31. máj 2009

cukruska k doktorovy chcem ísť za dva týždne nejako po 15.6. už chcem vidieť srdiečko nechcem mať zase stresy že ho nebude vidieť a povie mi že mám prísť za dva týždne takže radšej pôjdem po tom 15tom to by som už mala byť 7 tt aj dačo

adri veru škoda že sa nedá naplánovať aj temín pôrodu aj to či to bude chlapec alebo dievča ale mne je to už teraz úplne jedno hlavne že sa zadarilo a ja sa teším na každý každučký deň aj týždeň ja už sa normálne aj s vlastným bruchom rozprávam 😀 taká som šťastná a podľa mňa je super keď je žena tehotná od októbra ak ti to výjde to bude super aj moja švagriná tak bola a bolo to krásne ale keď zostaneš tehu tak ti to bude asi tiež jedno ono má všetko svoje čaro

vevoncek
31. máj 2009

cukruška cítim sa super trochu ma spodok brucha bolí ako na mrchu ale je to v pohode prsia ma až tak nebolia len ich mám citlivé a sa mi začínajú meniť mám také inakšie bradavky aj celé prsia mám také nafúknuté a ty ? máš príznaky? a kedy ideš ty k doktorovy?

vevoncek
31. máj 2009

cukruška nahoď si už týždne či ešte sa bojíš?

cukruska1920
31. máj 2009

vevon.. ja mam tiez citlive cecule a dnes ma boli brucho ako ked som mavala ovulaciu... 😀 a robila som test je a albume....ja idem k lekarovi v utorok a dufam ze uz bude srdiecko

adrikanatasa
31. máj 2009

presne tak vevon je to vlastne jedno kedy to príde, je to krásne počas celého roka. Ja som s Angelkom otehotnela v januári a bolo to tiež super

vevoncek
31. máj 2009

cukru a vktorom si týždni?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre