Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

vevoncek
5. jún 2009

tatuska tak pošli odkaz rada sa pozriem inak aj mne sa páčia také kočíky len som ich videla na živo a sa mi zdajú také malinké a farby by som chcela také nautrálne

vevoncek
5. jún 2009

tatuska mne sa to nejako nedá otvoriť

tatuska1
5. jún 2009

uz som to konecne dala 😀 😀 😀

vevoncek
5. jún 2009

no pekný je ten kočík, len mne by bola na nič trojkombinácia, keď auto nemáme mne stačí hlboký a športový

tatuska1
5. jún 2009

ja praveze chcem tak troj kombinaciu
lebo casto urcite sa budeme prevazat autom a paci sa mi to 😉
ale ako hovorim to co som len na nete nasla ale pojdeme sa popozerat ake kociariky su 😵 😵

tatuska1
5. jún 2009

ale este to neriesim mam cas a nechcem sa splasit a kupit nieco co budem lutovat

vevoncek
5. jún 2009

veď ja mám tiež ešte čas len som tak pozerala aké sú na nete ale úplne taký idelny ako by som chcela nemajú a určite je lepšie naživo vidieť to máte dobre že máte auto ja budem musieť všade choriť pešo takže mne by bolo trojkombinácia zbytočná už si si aj nakúpila tehu oblečenie?

tatuska1
5. jún 2009

vevon ze ci nakupila 😀 😀 😀 prve som si kupila tehu rifle tie som nastastie kupila väcsie a zaroven aj elegantne cierne nohavice lenze tie som ani raz nemala na sebe a isla som ich obliect a tlacili ma pretoze som kupila len 40tku a teraz uz nosim 42 tak som ich darovala kmotruske lebo ta je tiez tehulka ale je chudunka ako palicka no a teraz som si kupila lanove tehu nohavice a kratasky take supisne tehulkovske a tricka mam tiez nove pekne asi styri co su fakt tehotenske a ostatne mam take ze ich este vynosim-a dnes som dostala od kamosky krasne tehu letne satky su krasne 😵 😵 😵 a ja mam este satky na leto pretoze minuleho roku pred svadbou som si pokupila a vsetko take ze su elasticke alebo prestrihnute pod prsiami cize len nech je teplucko aby som to mohla nosit 😉 😉

vevoncek
5. jún 2009

ja mám tiež oblečko väčšinou také volné tričká si kupujem väčšinou také univerzálne takže pár mám na prvé mesiace tehu a šaty tie mám tiež také na tehu, lebo sa mi páčia teké strihy čo su pod prsiami zúžené a potom dolu rozšírené ale nohavice nemám a ani neviem kde budem kupovať, lebo tu u nás sú strašne drahé keby som mala stroj šijací by som si ušila ty si si kupila u vás alebo cez net? a ako vieš akú veľkosť budeš potrebovať?

tatuska1
5. jún 2009

vevoncek tak ja som kupovala u nas v KE v H&M tam mali rifle a tie cierne ale velmi drahe veci teraz tam nemaliabsolutne nic pekne len handry no a tie lanove a kratasy som kupovala v maderne a da sa aj cez net a dokonca podla vysky lebo to siju a su cenovo tiez drahe proste ja neviem ale do kelu keby tie nohavice staly aspon 500sk tak nic nepoviem ale 1000-1500 no 😠 😠 😠 des a hruza no a nekup ked mam brusko a ja nechcem aby mi trcalo z nohavic povedia ze nosim male nohavice.este tym babam je dobre co im pomalinky rastie brusulko ze vynosia aj klasika nohavice.

tatuska1
5. jún 2009

a podla coho viem velkost no na nete boli miery obvod bokov no a podla toho som sa riadila a sadli ako uliate 🙂

adrikanatasa
5. jún 2009

vevon ja mám kočík značka inglesina, mala som aj peg perego atlantiko ale ten som predala. Táto inglesina je dobrá len do pol roka športový si kúpim iný lebo tento je malý.

cukruska1920
5. jún 2009

Ahojte...

vevon ...nic si z toho nerob ze nemas zapchu....ja hnackujem pravidelne 😀

lucialen
5. jún 2009

Ahojte, boze mne sa dnes tak kruti hlava, bojim sa ze odpadnem, uplne som slaba. To moze byt aj z mrchy? ☹

cukruska1920
5. jún 2009

luci...a nemas moc nizky tlak???

vevoncek
5. jún 2009

ja som bola ešte doobeda o.k a teraz mi je nejako divne taký mám nejaký divný žalúdok a tiež sa cítim nejaká slabá asi si idem trochu pospať

cukruska tak som rada že nie som sama inak dnes som čítala na nete že až v druhom trimestri su opačné problémy

lucialen no môže to byť aj s tlakom alebo aj z počasia predsa len sú také výkyvy teraz

cukruska1920
5. jún 2009

vevon...hej? tak uz sa nato tesim....lebo zachvilu sa vyseriem z podoby 😀

vevoncek
5. jún 2009

cukruska ani nehovor inak ja to mám najhoršie ráno potom je to už lepšie ale myslím že keď budeme mať opačný prípad tiež to nebude moc príjemné

tebe ešte nie je zle? výkend ubehne a budeš vedieť na čom si v utorok ti budem držať palce inak dnes som čítala na jednej stránke že už teraz by malo byť srdiečko pošlem ti tu stránku možno ju poznáš ale musíš tam zadať dátum poslednej mrchy

www.tehotenstvo.academy.sk

kodada
5. jún 2009

len si dievcata pekne pockajte, ked budete mat zapchu, este budete lutovat ze ste sa teraz stazovali ... ak este obchytite aj zlatu zilu .... 😉

vevoncek
6. jún 2009

ahojte babule

tak už som to aj ja zažila čo je to keď je zle keď je človek hladný a zároveň aj keď je najedený dúfam že dnes mi nebude zle včera mi bolo ale predýchala som

sue250
6. jún 2009

baby ak chcete kociky chodte na www.dino.sklep.pl su tam vsetky znacky ja mam vybraty casualplay trojkomb. u nas stoji 27tis tam 17tis dovezu az domov. su tam aj hracky oblecenie vsetko.

vevoncek
6. jún 2009

sue dík za tip 😵

lucialen
6. jún 2009

Ahojte, kde ste vsetky? pozeram si aj ja tie kociky, no niektore su suprove 😎

kodada
7. jún 2009

vonku je slniecko a tu nikde nikoho 😉

tilly
7. jún 2009

idem si von čítať... teraz som našla super kočí, za 6000 českých v prahe, tak uvažujeme, že si urobíme výletík 😀

vevoncek
7. jún 2009

baby tak hoďte link na tie kočíky nech aj my vieme aké ste si zatiaľ vybrali ja som zvedavá, lebo ja osobne mám určité kritériá ale môjmu mužovy sa nejako tie kočíky čo som ja vybrala nepáčia asi je to ešte skoro a preto si nevieme vybrať 😀 resp.zhodnúť sa

kodada
7. jún 2009

ahoj vevu, ja kocik este neriesim 😉 ja pridem asi do obchodu a potom uvidim

vevoncek
8. jún 2009

dobré ránko tak ako ste víkendovali?

kodi veď ja to budemmusieť tiež tak poriešiť, lebo obrázky skresľujú a asi aj preto sa nevieme dohodnúť ale v obchode poviem kritéria a hádam mi predavačka nejaký odporučí

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre