Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

vevoncek
2. júl 2009

babulky nevieme mi poradiť niekde tu je nejaká téma čo sa týka PNky že či chodia kontroly alebo nie neviete mi poradiť kde? alebo nemáte skúsenosti či chodia kontroly aj cez víkendy a večer?

ja keď pôjdem na hentie testy tak budem musieť niekoho zobrať so sebou aby sme sa mohli tie dve hodiny čo bude čakať nejako zabaviť lebo sa mi nechce dve hodiny len tak sedieť pokiaľ nebudem musieť

vevoncek
2. júl 2009

adri asi máš pravdu s tým letom, lebo aj ja mám vychádzky a snažím sa ich využiť čo najviac lebo v takom peknom počasí je to hriech sedieť doma ale myslím že keby som bola v robote tak by som využívala net veľmi veľmi veľmi lebo je tam nuda ale keď som doma tak varím upratujem sem tam telku pozriem alebo čítam knihy a ten čas tak rýchlo letí že až

picolino
2. júl 2009

ahojte babule,

tak dnes som bola na kontrole a mam moc v poriadku, este mam dobrat antibiotika, mam este na zajtra a koniec 🙂)))))uz mi je aj oooomnoho lepsie..tak v pondelok padim na gyndu na vysetrenie, povie mi ci som ok, a mozme na to hupsnut.duuuufam ze mi povie len dobre spravy ☹ ☹ ☹

paaaaaaaaaaaaaaaaaa

vevoncek
2. júl 2009

picolino tak to je super že si už o.k. hento čo si mala je velmi nepríjemné ja to mávam pravidelne ja jar a jeseňa keď začnem užívať anitibiotiká na to ešte mám potom problémy aj s mykózou ale už viem čo mi zaberá zajtra ti budem držať palvce aby to dobre dopadlo aj na gynde potom nás informuj

adrikanatasa
2. júl 2009

kody na bud. týždeň prídu výsledky z genetiky a tak koncom leta by sme chceli ísť na vec. Aj keď môj gynekológ je presvedčený že až v októbri môžme skúšať ale ja nemám čas do októbra 😀 😀

sue250
2. júl 2009

kodi ty si v ktorom tt ked ti na buduci tyzden konci 6m, ja som zajtra 24 a na tyzden mi konci siesty mesiac a ty mas napisane 26tt a baby ako to ze vam robili glukozovy test mne povedali ze az v 28tt sa to robi) ta som salena

kodada
2. júl 2009

tatu, to si bola nejak skoro, nie? na tie testy sa chodi medzi 26-28 tt
picolino, som rada ze si OK, neboj v pondelok ti doky urcite povie dobre spravy 😉
adri dobra, ze nemas cas😀 😀 😀
sue, ja som dnes 25+5

sue250
2. júl 2009

kodi ale na tehoten.academy je uz 25tt 7mesiac cize uz si druhy tyzden v 7m aspon tak to chapem, ja budem buduci tyzden v piatok v 7m

kodada
2. júl 2009

sue, ja to ratam podla takej tabulky, dam ju k sebe do albumu 😉

picolino
3. júl 2009

ahpjte babule,
kodi, chcem sa ta spytat tabulku, co mas v albume na pocatie...to si si dala niekde robit alebo sa to da stiahnut z netu?????????aj ti to vyslo podla nej??????hmmmmmmmmmmmmmmm??

...ja uz sa pomaly pripravujem tak chcem vyskusat vsetko 🙂)))

daaaaakujem.

tatuska1
3. júl 2009

ahojte babule no u nas ten glukozovy test robia od 20tt cize ma hned objednala no a vsetky takto boli baby co som sa pytala tak neviem 😝

kodada
3. júl 2009

ahoj picol ... myslis tu cinsku tabulku? to je stara tabulka, vraj s 13 stor. normalne koluje po svete ... ale ci plati? u mna sa to nepotvrdilo ... mne podla vsetkych moznych tabuliek vychadzalo dievcatko a mame asi pipika (hodim dokaz aj do albumu) 😀 😀 😀

evulik6
3. júl 2009

ahojte babule... 🙂

kodada
3. júl 2009

ahojte, tak sme doma z toho opakovaneho 3D, a zase nic ... maly je akrobat, pred tvarickou mal zas vystrete obe nozicky 😉 a tvaricku sme videli len z boku... nevadi, ma 900 g, a podla rozmerov sme dnes 26/4 tt 😀

vevoncek
3. júl 2009

ahojte tak ja som len pred chvíľou prišla nsažila som sa byužiť celý deň že sme nemuseli byť doma tak všetko je v poriadku doki povedal že som 9+2 a pritom podľa výpočtov by som mala byť 8+6 ale neva som rada že bábo je v poriadku srdiečko stále bilo tlak som mala vyšší ako minule a schudla som 1 gram 😀 hneď majho muža sprdla či mi jesť nedáva a pritom vkuse jem niečo inak to bude tá váha zakliata asi im ju vymaním za moju, lebo na mojej vždy ukazuje viac foto zatiaľ nemáme ale ešte je asi skoro a na ďalšiu prehliadku idem 27.7. a to si už aj foto vypýtam

adrikanatasa
3. júl 2009

no vevon kody gratulujem obidvom 🙂 to je super.. jaaaj kedy sem už ja takéto správy budem pííísať...
pekný slnečný víkend bez búrok všetkým.. 🙂

vevoncek
4. júl 2009

naboj sa adri už za chvíľu a my sa budeme tešiť s tebou za každým keď prídeš z kontroly že je všetko tak ako má byť

doktro mi aj napísal do preukazu že 25,5=9+2 ale neviem či to je rozmer bábätka alebo v tej eufórii aom sa zabudla opýtať

adrikanatasa
6. júl 2009

vevon tak sa opýtaš nabudúce 🙂 Inak včera večer som konečne po 43 dňoch dostala menzes, asi tá malého zlomená ruka a stresy s tým mi spôsobili to dvojtýždňové meškanie, dnes poobede idem volať do genetiky či už máme výsledky. Som zvedavá..

picolino
6. júl 2009

ahojte babule,

tak dnes som bola u dokiho...povedal mi ze mam ukazkovy vajecnik aj maternice a ze je vseeeetko v uplnom poriadkuuuu 🙂
ale este mi chce zobrat krv, nakolko som menila dokiho a tento je moj novy, tak chce to mat vsetko na poriadku...zoberie mi krv na vysetrenie protilatok a este neviem coho....to musim ist v case menzesu, takze dva tyzdne ☹
ale to uz vydrzim......tak som spokojny, dufam ze aj vysetrenie krvi bude ok 😔

paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂

picolino
6. júl 2009

ups, chyba nemyslite si ze mam viac maternic /to bolo myslene jednotne cislo/ 😀 😀 😀 😀

vevoncek
7. júl 2009

ahojte ja so mvčera išla skoro spať a tak teraz buntoším 😀

adri tak to môže byť že zo stresu si nedostala skôr ale hlavne že je mrcha už tu a potom napíš ako dopadli tie výsledky som zvedavá

picolino no vidíš to ja som ti písala že budeš mať všetky výsledky dobré 😉 takže tie dva týždne už ubehnú rýchlo a potom hurá na vec 😀

tatuska1
7. júl 2009

ahojte koculdy tehulky a netehulky ako sa mame pozeram ze vevon nemoze hajat ja som tiez hore od siestej a to nam nejde ani voda ani elektrina ma porazi do druhej 😠 potom az nachystam obed dnes budu zeleninove fasirky lebo mäso uz nemozem citit 😝 ako sa maju babetka tak nasa uz zacala jemne kopkat a vrti sa o 100 sast ked sa najem inac je leniva po tatovi 😀 😀 a vcera som bola v jednom obchodiku take zlate vecicky som kupila pre nasu herecku jejjjjjjjjjjjjj musim pofotit a aj bambulku co nam dali na 3D 😀

evulik6
7. júl 2009

ahojte babulky moje...ako sa mate? ja fajn... mm uz zacala dovolenka vcera, boli sme v meste, v TN sme boli pozriet, nieco sme si pokupili a tak... v piatok balime kufre , tesim sa ako mala...

vevoncek
7. júl 2009

tatuska tak to je super že už takto malá vystrája ale je dobre že je lenívá po tatovy aspoň nebudeš musieť za ňou stále utekať keď sa narodí a báť sa čo vyvedie 😀 teším sa na foto čo dáš do albumíku

evi ale to ubehlo za chvíľu pôjdete na dovolenku tak si ju uži poriadne sa poopaluj nech máš zásoby na celé leto a hlavne si oddychni 😉

sue250
8. júl 2009

caute baby ako sa mate ja celkom ok babo tak kope ze zomieram, myslim ze ked som presla do 7 m je to lepsie netvrdne brusko sem tam nieco zaboli ale inak poho len sa bojim kazdej kontroly. Vcera mi volala naj kamoska 7.7 minuleho roku potratila mala tri dni pred svadbou si to viete predstavit, horor a toho roku bola zas tehotna a vcera potratila zas 7.7 takze sa zacinam bat ja svojho datumu potratu, lebo to by som neprezila. tesim sa na malinku velmi velmi a ten strach je hrozny. Vevon pozerala si na tie stranky?

tatuska1
8. júl 2009

ahoj sue takze ninka je akcna hej?no zase nasa sa hybe iba ked sa najem a kopka len tak slabo je asi moc leniva potvorka a to vsetky pisete ako vas silno babetka kopkaju ☹ a sue nemysli na tie skarede veci viem ze sa na to neda nemysliet a s tymi kontrolami mam to iste tiez sa stale bojim.uvidis uz musi byt len dobre!!!!!!!!!

vevoncek
8. júl 2009

ahojte už som si myslela že sem ani nikto nepríde ☹

sue neboj vieš to bola len blbá náhoda podľa mňa netreba myslieť na magické dátumy aby si si to neprivolala (magické myslím v tom že sa ti spájajús niečím či už dobrým alebo zlým) myseľ je silný mág a ja sa snažím nemyslieť na takéto veci lebo by som sa zbláznila pozrela som si ale len tak z rýchlika som sa rozhodla že si teraz nič nebudem kupovať, keď som doma aj tak nič nepotrebujem a teraz už budem potrebovať skôr tehotenské oblečko ale potom si určite objednám, veď už som mala zálusk na pár vecí

dnes som si kúpila v rámci mojej vychádzky 2 tielka pre tehu ale nie v špecializovanom obchode ale v obyčajnom a jedno ma stále 45 Sk a druhé 100 Sk no nekúp to za tú cenu a su super také vzdušné na leto s nohavicami to je horšie ale hádam aj tie nájdem také ako budem potrebovať a možno aj lacnejšie

vám sa žije vycítite už kopkanie ja sa ešte načakám

tatuska1
8. júl 2009

neboj vevon aj ty sa dockas moja ani sa nenazdas ved tie tyzdne no aspon mne neskutocne ubiehaju a s tymi nohavicami je to veru horsie ale bola som v tescu a kupila som si vo vypradaji v cheroke za 13 eur nohavice 3/4 zlte uplne lahunke na leto a na pase je taka guma ako na tehotenskych su velmi dobre.

evulik6
8. júl 2009

ahojte... ako sa mate tehulky moje? citam ze dobre... som rada...tesim sa s vami...

vevon, jasne ze si slniecka uzijem...ak bude svietit 😀 😀 😀 potom ked sa vratim by sme mohli uz to stretko spichnut konecne... aj ta pasta paradontax na teba caka 😉 😀

zajtra pojdem pozriet kamaratku do nemocky pobede, vcera sa jej narodil syncek, tak sa tesim... straaaasne...

kodada
9. júl 2009

bry den krasky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre