Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

adrikanatasa
27. aug 2009

adika to je normálne, hlavne sa nestresuj a keď chceš mať istotu objednaj sa k doktorovi a hotovo. Ten ťa zbaví strachu..

lili136
27. aug 2009

kodada
ja viem, že to nezmizne mávnutím čarovného prútika, ale už to budú 3 týždne.... tak si myslím, že ak mi tam nič nezostalo, tak po 3 týždňov od kyretu by to už malo byť veľmi veľmi nízke číslo.....

kodada
27. aug 2009

adikab ...to ze si stratila priznaky, nemusi znamenat nic zle, je to uplne normalne
lili, tak som to myslela 😉

tilly
27. aug 2009

ja som bola dnes u dr., robil uzv v 30tt, tak je všetko OK, len bábo je o 16 dní väčšie 😅

tilly
27. aug 2009

ups o 18 dní
mali by sme byť 29+2 a sme na 31+6 😅

mirip
27. aug 2009

pekný skok tilly 😀

evulik6
27. aug 2009

ahojte...

lili s tymi hormonmi je to tak ako pisala kody... neboj sa, vsetko bude ok... a keby si mala mimomaternicove, tak by ti to snad zistili ked ti robili sono ako tehotnej,no nie? aspon ja si myslim...

tilly, pekneee, tak to asi budes rodit skor ...tak to vyzera :D

baby baby, vam sa to krati...

a co sa tyka vevon, je v poriadku, pisali sme si tak narychlo... lebo doma malovali-zveladovali si bytik...takze nemala cas sem pisat 🙂

adika, chapem ze sa bojis, ked hovoris ze sa ti priznaky vytratili... ale nemusi to znamenat nieco zle... ale asi by som na tvojom mieste zasla k dr... aspon pre pokoj na dusi

no a co sa tyka sexiku ono je to divneee... niekde som citala ze na zaciatku teho sa to neodporuca, pre lepsie ucyhtenie babatka... my sme pri dadkovi keksikovali normalne a nic, zacala som spinit ale to len tak den-dva tak som bola hned aj u dokiny a bolo to ok... dala mi tabletky -teraz ma nenapane nazov... No a pri druhom sme tiez keksikovali a nemdopadlo dobre... mozno to nebolo tym, ale naozaj dva dni po sexe ako desmodka som zacala spinit, ale som myslela ze to prejde, dala som si take tbl ako pri dadkovi ale nepreslo... zacala som krvacat a po stedrom dni som bola v nemocke... :( no a potom nasledovali injekcie na zastavenie ktore nezabrali a kyret :(( Ale hovorim, mozno to bola nahoda, neviem... tazko povedat... ale jedno viem isto, ze ked budem opat raz teho tak sex nembude tak lahko... mozno neskor, ale na zaciatku uz urcite nem :D, uz len kvoli moznym vycitkam potom keby to opat nevyslo co sa snad uz nestane 🙂

picolino
28. aug 2009

dobre ranko babule,
ahoj evulik...ja som dostala strach, tak som drahemu povedala, ze nist nebude pokial mi to doki neodobri 😢
dnes idem na sono srdiecka, tak velmi sa bojim...sa mi snivali same blbosti ☹ myslite na mna....
inak mam take bolesti obcas ako pri menzese...mali ste to aj vy??

co sa tyka toho mimomaternicoveho...to nezistia sonom, len specialnym vysetrenim /krv/, ja som ho mala tiez, este pred Deniskom, lekar nic nevidel na sone, tak ani nic neriesil az to prislo do takeho stadia, ze mi to prasklo a ledva ma zachranili, prisla som o pravy vajecnik ☹
...no ale ten co mi zostal je asi riadne funkcny 🙂 🙂

taaak babule...potom sa ozvem, som objednana na 11:00....paaaaaaaaaaaaaaaa

sue250
28. aug 2009

caute baby akurat odchadzam k lekarovi tak drzte palce nech je vsetko ok este nechcem ostat v nemocnici ☹

picolino
28. aug 2009

tak som tu...
doktorka videla bit srdiecko 🙂 , povedala , ze asi pocuje aj ozvi,kazala mi zadrzat dych...tak neviem/zdalo sa mi to skoro/
povedala, ze je vsetko v poriadku a 07.09.idem znova , uz do poradne a este raz na sono...

tak sa tesiiiiim babule 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

pheva
28. aug 2009

AHojte dievcata

mam na vas jednu otazku. Potratila som na 10 den po ocakavanej mrche, prirodchene bez komplikacii. Mozeme sa pokuset o bebe v nasledujuci cyklus alebo treba pockat. Pocula som, ze po spontannom potrate je vacsia sanca otehotniet? co si o tom myslite?

dik

tatuska1
28. aug 2009

PICOLINO BLAHOZELAM Z CELEHO SRDIECKA 😉 😉 😉 😉 😉 SUPER,SUPER

cervena_ciapocka
28. aug 2009

Ahojte
tento mesiac to bude rok co sme splodili nase baby a ja mam pocit ze je to somnou este horsie ako tesne po potrate. Furt na mna sadne nejaka depka a tak. Vcera kolegina vsetkym ukazovala v praci fotky z uzltrazvuku a vsetci sa tam vytesovali, ze jeeej rucicka, jeeej nozicka ... Ja som sa na to nemohla pozriet 😔 A ked sa takto o tom v praci hovori je mi uplne hrozne 😔 lebo vzdy vtedy myslim na moje baby ☹ Ktovie co si o mne ostatny myslia, asi ze ziarlim, ale ked mne je tak smutno 😔 Myslite ze je to normalne ze aj po roku mam taketo stavy, ze sa nedokazem pozriet na male dieta a ani len na fotku?

tatuska1
28. aug 2009

cervena ciapocka myslim ze ludia ktory maju rozum tak ta chapu moja a vedia to pochopit neviem ze ako by som ja reagovala ale jedno viem urcite ze by mi bolo velmi smutno pri pohlade na tu fotku ☹ to nema so ziarlivostou nic spolocne ale ta predstava ze aj ty si mohla uz mat babo je hrozna.cervena ciapocka aj ty budes raz maminkou mozno to bude uz coskoro 😉

cervena_ciapocka
28. aug 2009

Ja mam tu koleginu velmi rada a ona vie co sa mi stalo a ako mi je, a hadam ma chape ze nejavim zaujem o jej babo. O vsetkom sa s nou dokazem bavit ale to tomto nie 😔 Vlastne este aj teraz ked mam nahlas povedat ze som prisla o babo tak mam v krku hrcu a v ociach slzy. Este ze pri pisani s vami nemusim hovorit nahlas 😅

kodada
28. aug 2009

picolno, velka gratulacia 😉
ja som bola dnes na nakupoch, a kupit poporodne vlozky, to vam je velky problem, ani som ich nezohnala ...

pheva, aj ked to bol prirodzeny potrat a telo sa s plodom vyrovnalo same, urcite by som pockala aspon dva cykly

tilly
28. aug 2009

pico, gratulujeeem

evulik, neviem, či budem rodiť skôr, každopádne budem zas rodiť sloníča 😀

kod, ja som kúpila obyčajné allwaysky... nemali s tým problém

mirip
28. aug 2009

ahoj, kody aj u nás je problém dostať porodnícke vložky som v LV pobehala všetky lekárne a nič, som nakoniec bola s mužom v Nitre a som len tak vošla do prvej lekárne a tam ich mali, som ale kúpila len dve balenia, potom stačia obyčajné najjednoduchšie lidie alebo iné obyčajné, inak dajú sa kúpiť aj cez internet, som chcela aj ja kúpiť že ak nezoženiem normálne nájdem a hodím link, vraj na prvé dni sú najlepšie tie porodnícle

mirip
28. aug 2009

http://www.4mama.sk/?page=shop&cat_id=24&id=34

a tu ich majú najlacnejšie
http://www.mojalekaren.sk/samu-porodnicke-vlozk...

inak ja som ich v lekárni kúpila za 1,90 jedno balenie, takže tu cena plus poštovné je rovnaká suma

evulik6
28. aug 2009

ahojte...
picolino, no vidis to... vsetko je ok...super...som rada, tesim sa spolu s tebou 🙂 len tak dalej...a gratulujem 🙂
Ja som si myslela ze ked je mimomaternicove, tak v maternici nic nie je a teho hormon je nie? Ci zle to chapem?

Ze je problem porodnicke vlozky som teda netusila... U nas maju dvojake...jedny su samu a druhe neviem ako sa volaju... Ale lepsie mi boli tie druhe, take mi dali aj v nemocnici...

pheva, tak to mi je luto ze sa babenko neudrzalo :( neviem ako to je, ci treba pauzu ci nie...ale aspon dva cykly by som pockala aj ja...

cervena ciapocka.... chapem ta, ja som mala a aj mam stale problem s touto vecou... moja kamoska v july porodila , ja som mala o dva tyzdne neskor, ale bohuzial sa stalo to co sa stalo... ale to male som bola pozriet, je to nadherny chlapcek... no ale strasne ma bolelo srdiecko... doma som sa vyplakala ked som sa vratila z navstevy... teraz sme boli u nich na navsteve a opat to iste... Je to tazke, pohlad na neho ma tesi a zaroven aj veeelmi boli :(
... asi to chce este cas :(

Inak baby, zelam vam krasny vikend

tilly
30. aug 2009

tak ja mám dnes ročné výročie od kyretu ☹ 😢

ale musím chystať oslavu, domčo má dnes narodeninky, tak na to aspoň nebudem myslieť

adrikanatasa
30. aug 2009

tilly všetko najlepšie prajem Dominikovi a pre to smutné výročie sa netráp veď pozerám že už 30 tt máš pod srdcom ďalší pokladík 😉

sue250
30. aug 2009

mirip a kody ako mate otocene babatka, ja mam napisane KP cize zadockom, dufam ze skor neporodim jedine cisArskym ☹ som v 34 tt a neviem ci sa babo otoci ☹

mirip
30. aug 2009

sue ja som mala naposledy priečne hlavička vlavo takže je nabok otočená a hlavička vlavo a riťka vpravo a stále tak cítim ked sa naťahuje ráno a cez deň že menšia hrča nabehne vlavo /hlavička/ a vačšia /riťka/ vpravo takže stále nie je otočená a tiež sa bojím že sa neotočí a bude cisarák aj ked sa to tak vezme po pozretí pár videí s tým že nažovo nastrihávali mi tiež nebolo všetko jedno.......................myslím že je to fuk, ked má byť ťažký porod alebo cisarák je to to isté.................

mirip
30. aug 2009

a poloh KP čo máš ty som našla že je opačne, riťou dolu a hlavou hore, takže neotočená ako treba aj ty aj ja 🙄 takže v najhoršom variante ideme obe na cisarák, čo dúfam že nepojdeme a budeme mať to šťastie a lahký porod

picolino
31. aug 2009

Ahojte dievcata,
dakujem vam vsetkym za podporu 🙂 🙂 🙂
zacinam mat riadne priznaky, dnes som uz aj vracala a byva mi cele dni zle ☹
ked nieco zjem hned mi pride zle...ale aj predtym, lebo som hladna ☹ ☹ tak uz neviem co mam robit...mali ste niektora taketo problemy?????co vam pomahalo????

krasny dnik vsetkym 😉

kodada
31. aug 2009

tilly nemysli na to, dufam ze si si Dadkovu oslavu uzila ... ja mam TP tiez na vyrocie MA ...
nas maly je hlavickou dole uz par tyzdnov ... a koli polohe sa babule zatial netrapte, este maju drobci dost tyzdnov na otocenie, niekedy sa zvyknu otocit aj len par hodin pred porodom
picolino, treba jest castejsie, po malych davkach

tilly
31. aug 2009

môj krpec je už otočený hlavičkou dole, ale idem si vybaviť sekciu, keďže je o 18 dní väčší a už teraz má 2 kilečká, nechcem zas tlačiť 5 kilového obra zlobra...

picolino
31. aug 2009

kodi dakujem,
pozeral som tvoj album...chcem sa spytat, kde si kupila to fantasticke triko /nechytat kopem/, je nadherne, uz som videla baby s podobnymi trickami, strasne sa mi to paci...len neviem, kde sa to kupuje....??????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre