Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

saallen
16. sep 2012

@erikad82 a na to podbrusie by som si davala pozor,ono opravdu vice boli pokial je tam ten zapal..mne tam este tak popichavalo potom,tak pozor na to.

radkajojova
16. sep 2012

Ahojte, pripájam sa do diskusie... Kyretaz po MA som si prezila v stredu, ja nemam bolesti v podbrusku ale vcera do rana sa mi naliali prsia a tecie mi z nich kolostum :( Tak si viete predstavit... Ma niekto podobny problem?

spisiacka
16. sep 2012

@saallen jasne v pohode vydrzim to vcera prvy krat ma tak bolelo kus brucho nebolo to dlho to len take pichanie bolo chvilu dnes trosku zas ta hneda krv ide ale tak fakt minimalne to len ked na vecko idem tak najdem troska. Zajtra musim ist na gynku k obvodakovi s tymi vysledkami myslim ze ani on mi nic nepovie a uvidim ci ma aspon pozrie ci tiez nie. A hlavny dovod mam tu moju PN co mam este ako tehu vypisanu mam ju z dobrovolneho poistenia chcela som este skusit vyuzit stary system no takto to dopadlo... uvidim ci ma este necha na PN ci uz bude dudrat ze neni dovod. Mohol by ma este nechat kazdy peniaz v tejto dobe k rodicaku potesi, Dnes musim ist malej kupit botasy na jesen potom zimusne topanky vsetko jej je male... ved to poznas ako rastu a kazde 3 mesiace treba novy satnik... ☹

spisiacka
16. sep 2012

@radkajojova ahoj tak s tym som problem nemala nic take sa mi nedialo. V ktorom tydzni si bola?

radkajojova
16. sep 2012

Bola som v 13tt, ked zistili, ze babatku nebije srdiecko. Na poslednej kontrole 06.08. bolo vsetko v poriadku... ☹

saallen
16. sep 2012

@spisiacka urcqgte ta popozera,to by mal ked si po zakroku
No a s tymi vecami to tiez poznam,mame to iste,tiez ma teraz cakaju nakupy,len musim pockat kym vzdravieme,lebo to vyzera ,ze sym uz to chyta odemne,tak budem mat veselo.

saallen
16. sep 2012

@radkajojova to je mi luto. A k tvojmu problemu,nic take sa mi nedialem,tak netusim,zkuz sa gyn.spytat.mozno by ti vedela poradit.

radkajojova
16. sep 2012

Dakujem... Bola som u lekara, malo by sa to zastavit. Zatial mi prsia stiahli obvazom, ak to neprejde, su na to tabletky ale vraj su silne a ja este beriem antibiotika...

katarinagm
16. sep 2012

@saallen
@radkajojova
@spisiacka
@erikad82
tak mna caka kontrola zajtra.. ani neviem ako a ubehli dva tyzdne... uz chcem mat zajtrajsok za sebou, nech viem, na com som...
ja vam to brusko ploche ako doska zavidim ... 😀 😀 ja mam velke brucho stale.. a keby len brucho... 😒
ja som mala tiez strasne krce, strasneee.. a potom zo mna nieco vyslo, krv to nebola, a bolo po krcoch a od vtedy mi je dobre.. nevravim obcas to zaboli, ale je to taka normalna bolest...
veru "vylieci" nas iba dalsie tehotenstvo, úspesne tehotenstvo ... baby ja tak dufam, ze sa nam to podari cim skôr...

saallen
16. sep 2012

@katarinagm tak to je dobre jak z teba "nieco"vyslo,lebo prave to ti tam mohlo robit zle.,tak hlavne prajem vela sil u lekarky,ja sa zajtra bohuzial nedostanem,tak pojdem az v utorok.

radkajojova
16. sep 2012

@katarinagm zajtra se teda na kontrole drz, urcite bude vsetko v poriadku 😉 Potom nam napis, ako to prebehlo... Drzim palce 🙂

erikad82
16. sep 2012

@katarinagm držím palce až kontrola dopadne dobre. Ja mám ísť 3 októbra,tak som zvedavá... Potom nam napis... Inak to robia asi to vnútorné Sono,že... Aky ste mali deň dievčatá? Ja celkom ok,až na tie kŕče,no asi to je ozaj z toho čaju-lieči....

spisiacka
16. sep 2012

no tiez mam obavy zo zajtrajsej kontroly ci vobec na mna pozrie uvidime. Nemam to spinenie ci co to je nejako silne ale stale nieco vychadza. Dnes znovu bolesti ako pred MS ale tak neviem ci to sa moze tak stat zeby to preslo suvislo do MS. No ved uvidim ako to pojde dalej

spisiacka
16. sep 2012

@radkajojova tiez mi to zistili v 13 tyzdni hrozne cislo 13.... az teraz som si to uvedomila. Mne sa nic take nestalo tak snad ti to rychlo ustupi

saallen
16. sep 2012

@spisiacka vsak uvidis co ti zajtra povie,ale urcite ta bude aj pozerat,to musi.a neboj sa isto bude vsetko dobre,hlavne daj vedet.

katarinagm
17. sep 2012

@erikad82
@saallen
@radkajojova
ahojte, tak .. mam za sebou "kontrolu" ani ma nevysetroval, ze mam prist po prvej menstruacii, a vysledky z histologie, take iste, ako to tu uz niekto uvadzal, ale mne povedal, ze do 12 tyzdna ani nepisu, co tomu bolo... ze az potom sa to nejako zistuje, ci co...
ale povedal mi, ze mame pockat tri mesiace, ale ked zbadal moju zhrozenu tvar, povedal, ze aspon dva.... ale ze sak ked sa stane, tak sa stane, ale ze odporuca chvilu pockat... aby sa ta maternica zregenerovala...

erikad82
17. sep 2012

@katarinagm ahoj! No nevedno kedy príde tá prvá menštruácia.... mne doktorka povedala,že najskôr o 5-6 týždňou,tak som veeeelmi zvedavá. Doktorka v nemocnici mi povedala,že mám počkať tiež tie 3mesiace a tá moja gynekologička,že keď sa budem na to cítiť,tak po prvých krámoch môžem začať 😉 No ja chcem trošku počkať,s priateľom ešte spolu nežijeme,takže nám to nerobí problém 😉 Inak včera som stretla známu,vraj prežila to isté čo my tu a viete čo 🙂 bola cca 4 týždne po zákroku a doktor jej povedal,že je už tehotná,vraj nemala ani menštruáciu,inak jej dieťatko má teraz 1 rôčik a je krásne 😉 Akosi ma to ukludnilo,že ozaj to ďalšie tehotenstvo už nám výde dievčatá!!!! 🙂 určite áno!!!

saallen
17. sep 2012

@katarinagm to fakt ta nevysetroval?to mne moja doktorka hnedtako som tam prisla,tak vylezte si hnre a to som ju aj upozornovala,ze este krvacam. No co uz,ako to tak sledujem tak kazdy doktor to opravdu robi inac..
Tak je mi aspon jasne co tam mam cakat v tych vysledkoci.no nic predsa ☹
A s tou cakaci dobou po zakroku to asi nebude az tak dolezite,ked ti povedal co povedal,ale tak uvidim ako dlho budem cakat,podla toho co mi povie zajtra na kontrole.ale ako to tak vyzera tak v najblizsich dnoch ma caka ovulacia,tak predpokladam ze mrcha pride tak ako ma.🙂

saallen
17. sep 2012

@erikad82 je radost citat tu taketo prispevky 🙂 teraz sa osravedlnujem ale je tu toho tolko,ze nie vsetko si pamatam,aj ty si mala kyret?ci same odislo??naozaj sa osravedlnujem.

radkajojova
17. sep 2012

@katarinagm Tak dobre vediet, ze treba s doktorom aj trochu vyjednavat 😉 Ja som sa dohodla na kontrolu na stvrtok, tak potom napisem, co sa podarilo "vyjednat" mne 🙂 Mozem sa spytat po akej dlhej dobe si bola na kontrole? Lebo ja pojdem po tyzdni...

erikad82
17. sep 2012

@saallen ahoj! Ja som mala zamlčaný potrat,čiže ostalo vo mne a bola som 12teho na kyretáži .... po dvoch dňoch som bola u lekára a teraz mám ísť až v októbri....

saallen
17. sep 2012

@erikad82 joj a to ti povedala,ze hned po prvej mozes? Naozaj kazdy lekar iny nazor..asi si naozaj po prvej prestanu davat pozor.

Ale baby musim vam povedat,ze keby som mohla,tak na muza skocim uz teraz 🙂 len on nema rad gumicky,tak si budu muset pockat 🙂

erikad82
17. sep 2012

@saallen ano,povedala mi tak,že po prvej mrche môžem si robiť čo chcem -pokial budem na tom dobre po psychyckej stránke ....
Hm,ja mám teraz takú odmlku,žiadná chuť na sex,no ale to asi preto,že v noci spím sama 😉 Počkám si ja na tú svadobnú noc,len dúfam,že v tedy nebudem mať červenú....

spisiacka
17. sep 2012

no dievcata tak ja dnes dopadla .. sa mi ani nesnivalo co mi zas povie. Spravil mi ultrazvuk a zistil ze mam stale nejake zbytky plodoveho vajca v sebe... znovu ma poslal na kyret, sla som na oddelenie tam mi primar spravil ultrazvuk a skonstatoval ze netreba .... ja neviem co si o tom mysiet, obvodny mi doslova povedal ze ak to nepojde teraz von tak sa mi z toho spravi nejakly polip ci co a aj tak to budem musiet ist dat odstranit. Na oddeleni mi dali nejake injekcie co mi budu pichat 2 krat denne a v piatok tam idem znovu. Ja sa proste nemozem zbavit toho vsetkeho ako mam nato prestat mysliet ked sa toto deje

saallen
17. sep 2012

@erikad82 tak drzim palecky,nech je vsetko ok

To ja by som toho svojho na smrt utyrala😀

erikad82
17. sep 2012

@spisiacka ☹ bože a potom,že človek má byť v pohode a nemyslieť už nato.... veď tý doktory nás tak deptajú .... Poviem vám,že moje tehotenstvo trvalo krátko -9 týždňov,potom už bola kyretáž,no tiež som si užila dosť. No bola to moja chyba,príliš skoro som šla k lekárke,tej sa niečo nezdalo,tak 2 krát do týždňa mi robili sono.... bola som z toho na nervy....
@spisiacka viem je to ťažké,no buť silná! Jedno mi nejde dohlavy,ako môže jeden doktor povedať to a druhý úplne niečo iné.... presne aj s tým otehotnením po potrate,jeden povie treba počkať,druhý a načo čakať....
Som z toho príšerne smutná ☹ ☹ ☹

erikad82
17. sep 2012

@saallen chudák,daj mi naňho kontakt až ho varujem .... veď ty keď už budeš môcť,tak ho hádam aj znásilníš 😀 Prosím ťa len to moc neprežeň,nieže ťa uvidíme potom v správach - že nadržaná ženská znásilnila svojho muža 🙂

saallen
17. sep 2012

@spisiacka jezis,to je mi luto!snad ti tie injekcie pomozu,. Pytat sa ta ,ze ako sa citis je asi hloupa otazka.prfpokladam,ze nic moc. Ale zasa na druhu stranu lepsie injekcie ako dalsi kyret.

spisiacka
17. sep 2012

a s dalsim tehu mi kazal cakat pol roka ze vraj potom je nizsia pravdepodobnost ze sa to zopakuje.... no nepotesil ma ze len nizsia pravdepodobnost...

erikad82
17. sep 2012

@saallen tiež by som radšej prijala už tie injekcie .......

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre